| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Przebicie błony dziewiczej
Autor Wiadomość
An!oł3k Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 27 Wrz 2005
Posty: 74
PostWysłany: Pią 23 Gru, 2005 21:04   Przebicie błony dziewiczej Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No więc tak...
Moja przyjaciółka powiedziała mi, że to zrobiła przedwczoraj. I od tamtego czasu leci jej krew, tak jakby miała miesiączkę, a ona mówi, że to nie może być miecha, bo nie ta data jeszcze. I leci jej bardzo dużo.Czy ta krew to moze być z przebitej błony dziewiczej??
I jeszcze jedno...
Kupiłyśmy dzisiaj test ciążowy, ponieważ oni uprawiali seks przerywany, czy jak to tam i on mówi, ze zdążył przed wytryskiem. Ale czy jednak to jest możliwe ,że może zajść w ciąże??
Na ulotce tegoż testu pisało, żeby zrobić go najlepiej pierwszego dnia miesiączki czy tam cylku, ale nie koniecznie i że wykrywa już 6-dniowe ciąże, czyli jakby chciała zrobić ten test jak najszybciej to musi czekać, aż minie 6 dni od czasu uprawiania seksu?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 23 Gru, 2005 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jezeli pisze ze po 6 dniach to znaczy ze po 6 a nie po 1, po to pisze zeby to czytac i sie stosowac, a nie zeby sobie pisalo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
An!oł3k Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 27 Wrz 2005
Posty: 74
PostWysłany: Pią 23 Gru, 2005 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy jeszcze małe i poprostu nie wiemy co robić w takich sytuacjach;/ Jesteśmy w tej chwili w kropce i ona się boi, ze w ciąże zajdzie ,a ja razem z nią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 23 Gru, 2005 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Możesz powiedzieć że Shaunri napisał na forum iż jej IQ jest mniejsze od IQ psa - Nawet psy nie stosują seksu przerywanego...

Boże... Myślałem że 50 lat temu ta durnowata metoda odeszła w zapomnienie. To ta twoja koleżanka nie wiedziała, że seks przerywany jest tak samo skuteczny jak kalendarzyk? Kretyńskie społeczeństwo...

Właśnie doczytałem w innym wątku że dziewczyna ma 13 lat. <wzdycha> - To może być mój komentarz?

OCZYWIŚCIE że mogła zajść w ciążę.

A co do błony to nie wiem, zazwyczaj krwawienie przechodzi dosyć szybko. Niech idzie do ginekologa.


Edit - Dopełnienie informacji ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Pią 23 Gru, 2005 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

An!oł3k napisał/a:
Jesteśmy jeszcze małe i poprostu nie wiemy co robić w takich sytuacjach;/ Jesteśmy w tej chwili w kropce i ona się boi, ze w ciąże zajdzie ,a ja razem z nią.


to co napisalas naprawde jest najlepszym dowodem i powodem ku temu, zeby odlozyc na bok wszystko co zwiazane z sexem a w lape zlapac kredki i kolorowanki.

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 23 Gru, 2005 22:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

az spojrzalam z ciekawosci w profil...

13 lat...

;/



no ale czy tak trudno zrozumiec ze jak pisze ze po 6 dniach to po 6 dniach ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
An!oł3k Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 27 Wrz 2005
Posty: 74
PostWysłany: Sob 24 Gru, 2005 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale tam pisze, ze 6 dniowe ciąże umie wykryć, a nie, ze 6 dni po stosunku...
Aj chodziło mi o to, że kurcze ja się boję razem z nią i uważam , ze postąpiła głuopio, ze nie użyli gumek, a o wieku nic już nie wspomnę;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 24 Gru, 2005 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aniołek - Znaczy ona zaszła w ciążę jeszcze przed stosunkiem : )? Jeśli 6-dniowe ciąże wykrywa, to znaczy że 6 dni po stosunku (Albo 7, zależy jak liczyć przy zapłodnieniu jajnika; P), i już : )

PS: Chyba że mowa o ciąży pozamacicznej ; P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sob 24 Gru, 2005 21:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No sory ale za smarkate jestescie widac... juz nawet po waszej wiedzy co do seksu! Sex przerywany lollllll trzeba byc normalnie genialnym... nie mozna bylo gumki kupic jak juz tak bardzo chcieli to robic? Aa i wytlumacz mi jak ciąza moze byc 6-dniowa w dniu po zaplodnieniu bo jakos nie bardzo rozumiem... A co do tego ze jestescie jeszcze male to za przeproszeniem po h* bawicie sie (przynajmnije ona) w dorosle zycie? Wiecie... sa przypadki ze ktos nawet w wieku 12 lat jest gotowy spoko, rozumiem, ale zeby to robic to raczej trzeba miec jako-tako wiedze o seksie... Oczywioscie ze mogla zajsc w ciaze, to bardzo prawdopodobne... LUDZIE BLAGAM JAK JUZ MUSICIE BAWIC SIE W DOROSLOSC (BO CZYM JEST UPRAWIANIE SEKSU BEZ SWIADOMOSCI CO TO JEST, CZYM GROZI ITD) TO PRZYNAJMNIE PRZECZYTAJCIE NA NECIE JAKIS GLUPI ARTYKUL O ANTYKONCEPCJI.

Co do błony dziewcziej to nie wiem, do ginekologa papa, zycze udanej wizyty...

A i jeszcze ciekawi mnie ile ten syn ten synek ma lat skoro ma takie wspaniale pomysly jak uprawienie seksu bez zabezpieczenia z dziewczyna trzynastoletnią...

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 24 Gru, 2005 21:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja [moze troche ironicznie to zabrzmi] uwazam, ze autorka robi sobie z nas jaja i zaspokaja przy okazji niedobor wiedzy.
Sorry, ale po formie posta 1 widac, ze nieco sobie dopowiedziałas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sob 24 Gru, 2005 22:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W sumie mozesz miec racje... bo trudno az uwierzyc ze tak nadzwyczaj genialne madre i rozumiejace istote milosci, seksu i doroslosci osoby istnieją... Trzeba byc nadzwyczaj inteligentnym i doinformowanym aby wiedziec, ze seks plrzerywany jest przeciez doskonalym srodekim antykoncepcynym... po czym uznasdniac swoja nadzwyaczaj rozbudowana wiedze w danym temacie, niespotykanie trafnym argumentem "jerstesmy jeszcze male"....



Tak, to ironia... moze jestem wredna ale to po prostu albo kpina albo głupota...

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 25 Gru, 2005 10:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka - Może i fakt... Tak czy owak trzeba się trzymać tematu - Uznajmy że to prawda, oraz dodatkowo uznajmy że autorki pies robi za nią zadania domowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
An!oł3k Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 27 Wrz 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 25 Gru, 2005 21:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[cenzura] [pocałujcie wy się wszyscy w dupę :* Prze ież pisze czarno na białym, ze to moja przyajciółka, a nie ja!!
Dla was wszytskie tematy na tym forum są zmyślone?? Bo tak [cenzura] wychodzi na to. Już nigdy nic więcej nie napisze tutaj, bo tylko kpiny i wyzwiska umiecie napisać;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 25 Gru, 2005 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po prostu nie wyobrażam sobie jak można być tak bezmyślnym człowiekiem, jakm twoja koleżanka zdaje sie po przeczytaniu tego posta, przez co nasuwa mi się na myśl, że może to wymyśliłaś, lub ona ci kit wcisła dla szpanu czy nie wiem czego...A jeśli jednak jest to prwada to apeluje do ludzi by zanim sie biorą za robienie czegokolwiek dowiedzieli sie chodz troche o tym...


A w dupe sie calowac ie bede...widac mam inne nawyki niz ty... jakbys nie skumala bo przeciez jestez "jeszcze mala" to tu jest takie cos jak ironia...

Te a ty wiesz wogole co znaczą te słowa ktore zostały ukryte pod "[cenzura]" ? Czy moze tez bawisz się nimi jak twoja koleżanka seksem- nie znając nawet ich znaczenia?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 25 Gru, 2005 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka - Dobra, starczy, już dość edukowania Aniołka : ) Słownictwa nauczy się kiedy indziej ; )

Aniołek - A nie uważasz że brzmi to nieco nieprawdopodobnie? Dziewczyna - 13 lat - seks z niewiadomą nam (Pod względem wieku) osobą - wszystko opowiada jej koleżanka której sama się pochwaliła - Możliwości są setki:

-Ty kłamiesz
-Koleżanka Ciebie okłamała
-To prawda i jesteście upośledzone umysłowo

Bla bla bla bla


PS: To o tym upośledzeniu to aluzja do waszej iście Boskiej inteligencji ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |