| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Czy to coś zmieni ?
Autor Wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 17 Kwi, 2005 19:52   

A ja po śmierci papieża nie zmieniłam się....
Tyle że jakby troszke o nim opowiadam dla osób z mojej klasy bo są innej wiary i mało o nim wiedzą.
Chodziłam też do kościoła na każdą Mszę.św. poświęconą śmierci papieża
Czyli na gorsze sie nie zmienia Razz
Przejdź na dół
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Nie 17 Kwi, 2005 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W RZyciu codziennym moze niewiele sie zmieni/zmienilo. Niemniej moge powiedziec, ze jeśli chodzi o zblizenie ludzi do Kosciola to efekty poki co, jeszcze sa widoczne. Obserwuje to z troche innej perspektywy i moge stwierdzic, ze jeszcze nigdy tyle ludzi nie chodzilo w dni powszednie do Kosciola... Odkad pamietam wieczorna msza o 18 byla odprawiana dla kilkunastu osob, a od smierci Papieza dzien w dzien na tej samej mszy o 18 ludzi jest znacznie wiecej, lawki zapelnione sa w 90% (zwykle w 10-15%). Analogicznie w niedziele.... Poranna niedzielna msza o 8 nie cieszyla sie zbytnia popularnoscia, a teraz...? Teraz nawet na tej mszy ludzie nie mieszcza sie do Kosciola! Na innych mszach jest podobnie. Tak wiec na razie wszystko wyglada wspaniale. Ale zobaczymy na jak dlugo.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 17 Kwi, 2005 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na pare dni zmienila.. ale jak widac nie na krotko.. pokazali to chociazby kibice.. i na pewno nie sa jedynymi osobami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agag Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 262
PostWysłany: Nie 17 Kwi, 2005 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja się zmieniłam
ciężko opisać w jaki sposób, ale czuję to
stałam sie bardziej refleksyjna i tolerancyjna
a najbardziej czuję to, że udaje mi się przetrwac w postanowieniach, które zazwyczj odpuszczałam juz po 2-3 dniach

myślę też, że w ostatnim czasie (pomijając medialny szum) rozjaśniło się "tło" w naszej rzeczywistości.
przywykliśmy trochę do tego, że my nie jesteśmy tacy źli, bo dookoła są gorsi... (w różnych aspektach)
teraz niby my jesteśmy tacy sami, w naszym zachowaniu niewiele się zmieniło, ale to "tło" wskazuje, że dookoła są też lepsi i nie jest ich tak mało, jak nam sie wcześniej zdawało
Przez to "tło" stawiamy sobie wyżej poprzeczkę iprzynajmniej próbujemy.. no właśnie co?...być lepsi?
tak przynajmniej jest w moim przypadku
wiem, że żadne ostentacyjne obietnice nic nie zmienia w moim myśleniu
ale samo myślenie, bez zbędnych obietnic i publicznych aktów, może zmienić moje zachowanie

_________________
a życie toczy, toczy swój garb uroczy,
toczy, toczy się los...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 07:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zauwazylam ze niby jest rownouprawnienie
a kobiety nie mogą zostać eee 'papiezem' : >
denerwujące (przepraszam za zmiane tematu)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 11:20   

a cóź zachciało ci sie być papieżycą...takaś święta biggrin?
co do równouprawnienia, to raz wam przeszkadza, bo facetom nie chce sie być dzentelmen'ami(tak jakoś nie ma dla kogo, bo nie ma już "dam"). A raz sie owym wybraniacie...
co do zmiany...ja żadnej nie czuje...jak byłem złym tak zostałem
możecie sie pocieszac patrząc na mnie że jestem gorszym
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 13:27   

Tsej napisał/a:
a cóź zachciało ci sie być papieżycą...takaś święta biggrin?
co do równouprawnienia, to raz wam przeszkadza, bo facetom nie chce sie być dzentelmen'ami

Wypraszam większość facetów, któych znam zachowuje się wedłóg tego jak powinni =]

Co do równouprawnień to słyszałam wypowiedź, że najlepszym kandydatem jest papież z Nigeri (chyba) chodzi o murzyna, stara się jak moze w stwoim kraju, jest dobry dla ludzi, ale jego pewnie nie wybiorą bo po pierwsze na pewno są jeszcze uprzedzenia, po drugie Nostradamus miał widzenie łohohoho
Powrót do góry
paulinka-blondynka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 01 Kwi 2005
Posty: 32
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 17:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak jak papieżem będzie murzyn to będzie koniec swiata (podobno) biggrin
Nie wierzę w to,bo co to za różnica jaki kto ma kolor skury??
Rzadna biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1945616
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 17:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

paulinka-blondynka napisał/a:
kolor skury??


paulinka-blondynka napisał/a:
Rzadna biggrin


Słownik nie gryzie =/ (sorry, ale mam zły humor i będę się czepiać Razz )

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 17:32   

Chesterka napisał/a:
paulinka-blondynka napisał/a:
kolor skury??


paulinka-blondynka napisał/a:
Rzadna biggrin


Słownik nie gryzie =/ (sorry, ale mam zły humor i będę się czepiać Razz )
Chesterka trzeba poprawiać bo co później wyrośnie z człowieka który pisze skóra przez u ?
A co do tematu do juz u mnie w sql już wszystko sie uspokoiło, nawet nikt nie wspomni słowem o papieżu oprócz mojej psiapsioly która mówi że chce sie zabić i przy okazji spotka sie z papieżem biggrin
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
a cóź zachciało ci sie być papieżycą...takaś święta biggrin?

a tam święta święta od razu Wink
a papież eee ycą/?/ zawsze mozna zostać : >
Tsej napisał/a:

co do równouprawnienia, to raz wam przeszkadza, bo facetom nie chce sie być dzentelmen'ami(tak jakoś nie ma dla kogo, bo nie ma już "dam"). A raz sie owym wybraniacie...
niby wiesz
no bo kobieta to stworzenie cholernie złożone (alboż cholernie proste, zalezy pod jakim kontem patrząc) i trzeba umieć 'wybadac' sytuacje : >

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 17:43   

Cytat:
kobieta to stworzenie cholernie złożone (alboż cholernie proste

to w takim razie nie ma takiej co jest akurat

prawda, z papiezy wiekszość była interesantami
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

znajdź 'akurat' kobiete i 'akurat' faceta to nie wiem
zostane Twoim domowym czyścibutem Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 18:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
na pare dni zmienila.. ale jak widac nie na krotko.. pokazali to chociazby kibice.. i na pewno nie sa jedynymi osobami

No chyba faktycznie nie na krótko. Zapomniałem jeszcze w mojej pierwszej wypowiedzi dodać, że mój ksiądz proboszcz poważnie myśli nad przywróceniem mszy swietej o 17.30 w dni powszednie, ktora z nowym rokiem zawiesil, bo nikt na nia nie chodzil...

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wedlug mnie, to po jakis paru miesiacach, wiele rzeczy wroci do normy, i juz sie bedzie coraz mniej o tym myslec. Ludzie zapomna o niektorych swoich postanowieniach, a zycie bedzie sie toczyc dalej. Oczywiscie na zawsze sie zmieni jakas mala czesc spoleczenstwa, ale i tak czy siak, nasze przyszle dzieci (Razz) nawet nie beda sobie zdawaly sprawy, kto zmarl przed nimi, i beda zyc, tak jak my przed smierca papieza, chyba, ze naprawde wszyscy ich upilnuja na kazdym kroku, w co watpie, a wtedy my wymrzemy i zycie bedzie sie toczyc dalej Razz

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |