| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Pocalunki
Autor Wiadomość
Czarna Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 348
PostWysłany: Pon 12 Lut, 2007 00:58   Pocalunki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdzies ostatnio przeczytalam jak dziewczyna w swoim chyba blogu pytala o to co ludzie mysla o calowaniu z innymi osobami.

Co powiecie na pocalowanie osoby przeciwnej płci w policzek, usta ( cmokniecie ), czy namietny pocalunek nie bedac z ta osoba?

Wywoluje to u was obrzydzenie czy wrecz przeciwnie? Taka chwila przyjemnosci i zapomnienia jest to dla was?

_________________
Jedna z najglupszych dziewczyn tego swiata....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2551311
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 12 Lut, 2007 11:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak się kocha drugą osobę - to nie ma żadnego obrzydzenia, a przynajmniej nie powinno być. No ale jak jest tak jak piszesz - to to jest dla mnie nieżyciowe całować sie z pierwszym lepszym w pubie po pijaku.
Jeśli chodzi o pocałowanie w policzek to jak się kogos zna, myślę że nie ma w tym nic złego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 12 Lut, 2007 12:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba z kims byc zeby sie z nim calowac, ale przydaloby sie to cos, jakies zaufanie, jakas blizsza znajomosc. Tak z pierwszym lepszym to... bez sensu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pon 12 Lut, 2007 12:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze sciskam sie i caluje w policzek na powitanie blizszych kolegow.

Jesli chodzi o namietny pocalunek to wywoluje on u mnie drezczyk emocji i nie jest obrzydliwy, tylko bardzo przyjemny (pod warunkiem ze chlopak nie jest pijany).

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 12 Lut, 2007 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pocałunek, dotyk, seks, i wszystko co z nimi się wiąże może być brane jak TYLKO przyjemność - Wtedy wcale, ale to wcale nie trzeba być z drugą osobą i tak dalej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czarna Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 348
PostWysłany: Wto 13 Lut, 2007 00:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Memi nie chodzilo mi calowanie sie z kims w pubie po pijaku tylko w normalnych warunkach.

Swoja droga... kiedys z przyjaciolka zrobilismy listy chlopakow zktorymi sie calowalismy. W tym czasie mialam glupi okres.. chcialam sprawdzac jak caluja sie wszyscy chlopacy ktorzy mi sie podobaja Smile

_________________
Jedna z najglupszych dziewczyn tego swiata....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2551311
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 13 Lut, 2007 18:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czarna napisał/a:
Swoja droga... kiedys z przyjaciolka zrobilismy listy chlopakow zktorymi sie calowalismy. W tym czasie mialam glupi okres.. chcialam sprawdzac jak caluja sie wszyscy chlopacy ktorzy mi sie podobaja

Przyznam że pomysłowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Wto 13 Lut, 2007 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Memi napisał/a:
Czarna napisał/a:
Swoja droga... kiedys z przyjaciolka zrobilismy listy chlopakow zktorymi sie calowalismy. W tym czasie mialam glupi okres.. chcialam sprawdzac jak caluja sie wszyscy chlopacy ktorzy mi sie podobaja

Przyznam że pomysłowe.

A jakie przyjemne Razz

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 05 Mar, 2007 01:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pocałunek, dotyk, seks, i wszystko co z nimi się wiąże może być brane jak TYLKO przyjemność - Wtedy wcale, ale to wcale nie trzeba być z drugą osobą i tak dalej...

och to jest już skrajnie LEWACKA indoktrynacja! Heloou! A gdzie pewna moralna powściągliwość? Nie trzeba być katolikiem, żeby uważac, że seks z pierwszym lepszym facetem/dziewczyną nie jest pozytywnym zjawiskiem.

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 05 Mar, 2007 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zastanów się skąd wzięła się twoja moralność, a potem zastanów się czy słowa Nie trzeba być katolikiem, żeby uważac, że seks z pierwszym lepszym facetem/dziewczyną nie jest pozytywnym zjawiskiem. mają jakikolwiek sens.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 05 Mar, 2007 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri - to jakaś paranoja - uważasz, że każda moralność wywodzi się z przekonań religijnych? Sorry, ja wychowałem się w niezbyt religijnym domu. Poza tym żyje w przekonaniu, że Bóg to moje sumienie, a nie semicki fetysz, który nadstawia twarz. [ostro pisząc]

Tutaj powrócę do mojego wcześniejszego zdania - człowiek NIE JEST zwierzęciem, mamy wolną wolę - nie ważne jaka religia o tym mówi - a także potrafimy oceniać co jest dobre, a co złe. POTRAFIMY myśleć. Dla mnie dziewczyna, która kocha się z pierwszym lepszym na każdej imprezie to po prostu szmata - i nie wazne czy chodzę do "kościółka", wychowałem się w takim a nie innym domu - nie zależnie od religii każdy coś takiego stwierdzi.

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 05 Mar, 2007 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorry, ja wychowałem się w niezbyt religijnym domu.

Tłumaczyłem wcześniej, nie ma znaczenia w jakim domu się wychowałeś.

uważasz, że każda moralność wywodzi się z przekonań religijnych?

Moja odpowiedź: Czytaj uważniej.

nie zależnie od religii każdy coś takiego stwierdzi.

Ja tak nie stwierdzę - jestem chory?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 05 Mar, 2007 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nasza moralność to tylko duże kłamstwa w które wierzymy.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 05 Mar, 2007 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NO TAK OCZYWISCIE.
dziewczyna ktora kocha sie z kazdym lepszym facetem ktory jej sie podoba to SZMATA.
ale facet ktory kocha sie z kazda lepsza ktora mu sie podoba to MACZO i KOZAK.

ale chore.
ja tez moge sie kochac z kazdym lepszym facetem, skoro rownouprawnienie to rownouprawnienie, a nie jakis chory podzial na to ktora plec moze a ktora nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 05 Mar, 2007 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
NO TAK OCZYWISCIE.
dziewczyna ktora kocha sie z kazdym lepszym facetem ktory jej sie podoba to SZMATA.
ale facet ktory kocha sie z kazda lepsza ktora mu sie podoba to MACZO i KOZAK.

Ty to powiedziałaś, zresztą mówiłem o takiej, która zmienia partnerów jak rękawiczki w zalezności od tego, kto się jej akurat na imprezie spodobał. Facet co kocha się z każdą super laską po imprezie czy coś to dla mnie po prostu palant ; )


Cytat:
ale chore.
ja tez moge sie kochac z kazdym lepszym facetem, skoro rownouprawnienie to rownouprawnienie, a nie jakis chory podzial na to ktora plec moze a ktora nie.

to zapier***** za przeproszeniem do woja!


Cytat:
Nasza moralność to tylko duże kłamstwa w które wierzymy.

idź skoczyć z mostu czy coś, bo emo się szerzy ;p


Shaunri napisał/a:
Ja tak nie stwierdzę - jestem chory?

nie, to tylko dziwny system wartości ;p

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |