| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
seks oralny
Autor Wiadomość
karooolinaaa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 17 Sty 2007
Posty: 9
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 10:58   seks oralny Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam do was pytanie. Czy podczas seksu oralnego istnieje mozliwosc zajscia w ciaze??
Co oznacza jesli po tym juz 3 dzien mam silny bol brzucha na dole???

Przeniosłam temat do odpowiedniejszego działu i edytowałam tytuł tematu - Nikita.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 12:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sie zalamie. Jesli zabierasz sie za takie rzeczy to powinnas miec na ten temat jakies pojecie.

A co do pytania: nie, nie mozna zajsc w ciaze podczas seksu oralnego. No chyba ze akurat mialas dzien plodny, a chlopak spuscil sie na twoje krocze Wink wtedy jest mozliwosc, ze jego podstepne plemniczki dostaly sie do twojego wnetrza i zaplodnily jajeczko. Teoretycznie taka mozliwosc jest, ale w praktyce raczej sie nie zdarza.

Bol brzucha moze byc spodwodowany jajeczkowaniem. Jest tez wiele inych przyczyn, np. moglas sobie przeziebic pecherz.

[ Dodano: Czw 18 Sty, 2007 ]
A tak wogole to ile ty masz lat?

[ Dodano: Czw 18 Sty, 2007 ]
http://www.nastolatek.pl/pokaz.php?a=art&ida=2092

poczytaj sobie troche. przyda ci sie Wink

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

joasia - A co ma seks oralny do spuszczania się na krocze : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 13:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
joasia - A co ma seks oralny do spuszczania się na krocze : )?


NIC Wink ale podczas seksu oralnego takie cos moze sie zdarzyc i wtedy jest mozliwosc zajscia w ciaze, co prawda znikoma ale jest.

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
karooolinaaa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 17 Sty 2007
Posty: 9
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 13:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MAM 16 LAT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

karooolinaaa napisał/a:
MAM 16 LAT


to radze zrobic sobie powtorke z biologii, bo na temat zplodnienia chyba mialas juz cos w szkole Wink

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 14:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie krytykujcie jej, dobrze, że się nie spytała czy można zajść w ciąże, po tym jak się chłopakowi laskę zrobi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 14:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Memi napisał/a:
Nie krytykujcie jej, dobrze, że się nie spytała czy można zajść w ciąże, po tym jak się chłopakowi laskę zrobi.


teraz to Ciebie nalezaloby skrytykowac, bo akurat "robienie laski" zalicza sie do seksu oralnego Laughing

[ Dodano: Czw 18 Sty, 2007 ]
Memi poczytaj sobie troche --> http://www.nastolatek.pl/pokaz.php?a=art&ida=2087

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

joasia1990 napisał/a:
teraz to Ciebie nalezaloby skrytykowac, bo akurat "robienie laski" zalicza sie do seksu oralnego


A czy ja twierdzę że nie?? Nie chodziło mi tu o jakis tam seks oralny czy inny w przód, czy w tył, czy w bok, tylko o zajście w ciąże. Bo TEMAT jest o tym własnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 16:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ale ona wlasnie pytala sie o to czy robiąc chlopakowi laske (ewentualnie czy jesli chlopak robil jej minetke) moze zajsc w ciaze. Tylko ujela to troche kulturalniej niz ty.
Nie wiem wiec po co byl ten twoj komentarz?

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

karooolinaaa napisał/a:
Mam do was pytanie. Czy podczas seksu oralnego istnieje mozliwosc zajscia w ciaze??
Co oznacza jesli po tym juz 3 dzien mam silny bol brzucha na dole???


Chodzi Ci o to?? No wiesz, pojęcie seks oralny jest bardzo wszechstronne....


joasia1990 napisał/a:
(ewentualnie czy jesli chlopak robil jej minetke) moze zajsc w ciaze.


<rotfl> Robiąc minetkę?? biggrinbiggrinbiggrinbiggrin Jak chłopak ma w gębie spermę i jej wpluje do pochwy to może biggrinbiggrin


joasia1990 napisał/a:
No ale ona wlasnie pytala sie o to czy robiąc chlopakowi laske moze zajsc w ciaze


Jesli na prawde o to pytała to znaczy że jest na maxa głupia biggrinbiggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Memi napisał/a:
No wiesz, pojęcie seks oralny jest bardzo wszechstronne....


Nie jest wszechstronne. Pojęcie seks oralny ma dokładną definicję.



Memi napisał/a:
Robiąc minetkę?? Jak chłopak ma w gębie spermę i jej wpluje do pochwy to może


Ten problem rozwiązałam juz wcześniej wiec sie nie powtarzaj.




Memi napisał/a:
joasia1990 napisał/a:
No ale ona wlasnie pytala sie o to czy robiąc chlopakowi laske moze zajsc w ciaze


Jesli na prawde o to pytała to znaczy że jest na maxa głupia


To chyba ty jestes na maxa glupia jesli dopiero teraz zrozumialas o co jej chodzilo.

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Memi napisał/a:
Chodzi Ci o to?? No wiesz, pojęcie seks oralny jest bardzo wszechstronne....

Brak mi słów. Ludzie, jak się nie znacie, to się nie wypowiadajcie.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 17:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Seks oralny - zachowanie seksualne polegające na pieszczeniu ciała partnerki lub partnera, a w szczególności narządów płciowych oraz innych stref erogennych, z użyciem języka i ust. Seks oralny występuje u wszystkich orientacji seksualnych.

Wyróżnia się:

anilingus- oralne pieszczenie odbytu
Anilingus to aktywność seksualna polegająca na kontakcie pomiędzy odbytem jednej osoby, a ustami i językiem drugiej. Anilingus jest zatem jednocześnie formą seksu analnego i seksu oralnego. Potocznie określany często jako rimming, od kolokwializmu pochodzenia angielskiego. Często tej formie pieszczot towarzyszy również pieszczenie krocza.


fellatio- oralne pieszczenie męskich narządów płciowych
Fellatio – metoda seksu oralnego polegająca na stymulowaniu (pieszczeniu) narządów płciowych partnera - penisa za pomocą ust, warg bądź języka.

Termin fellatio jest określeniem medycznym, jego potocznym określeniem, choć dla niektórych będącym na granicy wulgarności, są sformułowania typu robienie loda i inne, odpowiednikiem fellatio, w którym pieszczona jest kobieta, jest cunnilingus, przy czym fellatio znacznie częściej towarzyszą pieszczoty dłonią niż w przypadku cunnilingus. Natomiast pieszczoty oralne odbytu, zarówno w odniesieniu do partnera jak i partnerki, zwane są anilingus.


cunnilingus - oralne pieszczenie żeńskich narządów płciowych
Cunnilingus inaczej mineta – metoda seksu oralnego polegająca na stymulowaniu (pieszczeniu) narządów płciowych partnerki, a zwłaszcza jej łechtaczki, za pomocą ust, a przede wszystkim języka.

Partnerem aktywnym (pieszczącym) może być kobieta lub mężczyzna. U kobiet bi- oraz homoseksualnych jest to technika najczęściej prowadząca do orgazmu. Natomiast w kontaktach żeńsko-męskich badania wykazują, że częściej kobieta oczekuje tego typu pieszczot niż mężczyzna skłonny jest je dawać.

Termin cunnilingus jest określeniem medycznym, jego potocznym określeniem, choć dla niektórych będącym na granicy wulgarności, jest mineta powzięty od francuskiego słowa minette (kotka). Wulgarność wyrażenia polega na tym, iż we Francji przyjęło się również nazywać tak młode i ładne dziewczęta. Odpowiednikiem cunnilingus, w którym oralnie pieszczony jest mężczyzna, jest fellatio. Natomiast pieszczoty oralne odbytu, zarówno w odniesieniu do partnera jak i partnerki, zwane są anilingus.


irrumatio - forma fellatio, w której penis wykonuje ruchy frykcyjne w ustach, które pozostają nieruchome
Irrumatio - rodzaj stosunku oralnego, w której strona, której usta uczestniczą w akcie, pozostaje bierna (nieruchoma), zaś mężczyzna wprowadza wzwiedzionego penisa do ust i wykonuje nim ruchy frykcyjne jak przy klasycznym stosunku (pobudza swego penisa o ściany ust partnera). W przypadku tym usta są substytutem pochwy. Forma ta jest mniej preferowana niż zwykłe fellatio, częściej jednak występuje w aktach przemocy seksualnej. Wyrażenie Irrumatio pochodzi od łacińskiego nie ruszać się.

Źródło: "http://pl.wikipedia.org/wiki/Irrumatio"

Seks oralny jest formą pettingu.

Dla takich prostaków jak Ty wszystko jest proste i mało rozbudowane, a pod pojeciem "seks oralny" kryje sie tylko laseczka i minetka. Przykro mi, nie moja wina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 18 Sty, 2007 17:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem prostakiem bo pojęcie seks oralny nie skojarzyło mi się z lizaniem odbytu?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |