| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomóżcie Adriankowi
Autor Wiadomość
Izabela Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 2
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 01 Mar, 2007 21:16   Pomóżcie Adriankowi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kochani zwracam się z ogromną prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc dla mojego 12 letniego syna Adriana który choruje na postępujący zanik mięśni.Niestety sama wychowuje Adrianka bo jego tata nie żyje,niestety jest to choroba śmiertelna,walczymy każdego dnia o to aby było lepiej.U syna choroba już postępuje od 5 lat już jeżdzi na wózku,a jego rączki są coraz słabsze.Dlatego proszę ludzi dobrego serca o pomoc zbieram na rehabilitacje dzięki której ta choroba może tak nie postępować a tu liczy się czas.Jeśli chciałby ktoś pomóc mojemu synowi podaje strone Adrianka www.adrianek.adamku.com za każdą pomoc byłabym bardzo wdzięczna.Dzięki wam życie Adrianka może się odmienić. Love

[ Dodano: Czw 01 Mar, 2007 20:23 ]
Izabela, Para
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9665100
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 02 Mar, 2007 21:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zwróć się do wszelkich możliwych telewizji komercyjnych, jak i jakiegokolwiek możliwego na nich programu, oraz wszelkich instytucji pomocy społecznej, czy ośrodków rehabilitacji, albo stron internetowych zajmujących się zbiórkami pieniędzy na chore dzieci (Vide słynny pajacyk) (A nie do forum na którym siedzą dzieciaki w wieku twojego syna). Rób szum, chodź, krzycz, płacz i módl się żeby się Tobą zainteresowali. Wymaga to naprawdę gro cierpliwości i wytrwałości, ale może dać kolosalne efekty. Najprostsze i najskuteczniejsze wyjście, niestety "forumowe" zbieranie naprawdę niewiele da.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pią 02 Mar, 2007 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri, Przynajmniej próbuje.


Ostatnio zmieniony przez Laki dnia Sob 03 Mar, 2007 19:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 03 Mar, 2007 13:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co próbujesz, bo nie za bardzo załapałem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sob 03 Mar, 2007 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co próbujesz, bo nie za bardzo załapałem?

Tzn. ta Izabela przynajmniej próbuję, bo a nóż widelec ktoś akurat tutaj zobaczy to ogłoszenie i pomoże ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 03 Mar, 2007 18:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, po cholerę nam socjalistyczna służba zdrowia, jeśli w przypadkach szczególnych i tak trzeba liczyć na dobrą wolę osób trzecich.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sob 03 Mar, 2007 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Zastanawiam się, po cholerę nam socjalistyczna służba zdrowia, jeśli w przypadkach szczególnych i tak trzeba liczyć na dobrą wolę osób trzecich.

Pomyśl jakby każdemu tak potrzebującemu mieli pomóc, to o ile większe mieliby zadłużenia..szkoda gadać. Pogrążą się sami w sobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 03 Mar, 2007 19:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laki napisał/a:
Przynajmniej próbuję Shaunri,


Chodziło oto, że piszesz w pierwszej osobie, a nie tak jakbyś mówił o tej Izabeli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sob 03 Mar, 2007 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poprawione i to dwukrotnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 03 Mar, 2007 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zastanawiam się, po cholerę nam socjalistyczna służba zdrowia, jeśli w przypadkach szczególnych i tak trzeba liczyć na dobrą wolę osób trzecich.


Kto mnie podniesie : D?


Laki - Szukanie na forach jest bezużyteczną stratą czasu, lepiej przeznaczyć go na w/w przeze mnie szukanie pomocy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 03 Mar, 2007 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kto mnie podniesie : D?

Możesz rozwinąć? Nie jestem tak inteligentny jak ty i nie mam pojęcia, czym spowodowałem twe rozbawienie.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 03 Mar, 2007 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tym, że żyjesz w wyimaginowanym, bajkowym świecie krasnoludków : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sob 03 Mar, 2007 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Teraz ja Ciebie nie rozumiem, raczej Słupek ma rację (jak na mój 13- letni umysł).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Sob 03 Mar, 2007 22:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
niestety "forumowe" zbieranie naprawdę niewiele da.

I tu się mylisz. Dla nas największą pomoc okazali ludzie "z Internetu". To właśnie dzięki forum, apelowi w serwisie i bannerom w innych miejscach ludzie, którzy mogli pomóc trafili do nas. Wielu z nich do tej pory nas wspiera. Bez ich pomocy nie dalibyśmy sobie rady.
Nie powinno tak być, że trzeba wyciągać rękę do obcych ludzi, ale jest i prędko to się nie zmieni. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile kosztuje wyciąganie ręki do obcych po pomoc. Nie macie bladego pojęcia ile wstydu kosztuje wstawienie do netu "żebraczej" strony. Jednak dla swoich najbliższych człowiek jest gotowy zrobić o wiele więcej.

Dosyć więc tych bzdetnych rozmów. To jest ostatnie upomnienie. Jeśli jeszcze raz ktoś zacznie taką rozmowę w Apelach dostanie ostrzeżenie. Jeśli to będzie moderator odbiorę mu funkcję. Już pisałam - nie możecie czy nie chcecie pomóc to nie zabierajcie głosu!

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |