| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Bezinteresowne "randki"
Autor Wiadomość
kamus07 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 80
PostWysłany: Sob 10 Mar, 2007 19:45   Bezinteresowne "randki" Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Siemka.
Poznałam takiego kolesia. Tzn. od dawna go znałam, ale teraz zaczełam z nim gadac. Gadamy od dwóch dni. Jest z leksza zboczony i gadamy przeważnie o seksie. Dzisiaj sie spotkalismy i całowalismy na jezyczki. Bez zobowiązań. Było przyjemnie Wink. Ale teraz gadamy i koleś mi już poraz któryś mowi, ze chce sie ze mną kochac, albo moze nie konkretnie kochać tylko.. hmm.. jak to sie nazywa.. uprawiac petting. Nie wiem czy dobrze napisałam. Ja mam 14 lat (on 17) i mu mówie, że nie jestem gotowa. Ale on ciagle mnie nawawia. Nie będę robić nic wbrew sobie. Ale co mam zrobić, jeśli będzie zbyt nachalny? O moje słowa już do niego nie będa docierać? Będzie za wszelką cenę chciał to ze mną zrobić? Boję się, że moze mi cos zrobic.
Pewnie mi napiszecie, że mam z nim zerwać konakty, ale mi się z nim seryjnie dobrze rozmawia i wogóle. Obawiam się tylko tego, że moze mnie chciec wykorzystać. Spotykamy się zawsze na dworze, więc nie jest chyba źle..
Co mam mu delikatnie powiedzieć, że narazie nie masz szans na seks lub petting?
W razie czego to oczywiście go zablokuje i koniec.

PS. Po tym co napisałam chyba lepiej jak to przeniesiesz do działu "Seks".

_________________
".. bo marzenia pozwalają przetrwać najtrudniejsze chwile"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4408987
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 10 Mar, 2007 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kamus07 napisał/a:
Co mam mu delikatnie powiedzieć, że narazie nie masz szans na seks lub petting?

Powiedz mi to jeszcze raz DELIKATNIE a jak nie zrozumie to w pysk. I pod żadnym pozorem sie nie zgdzaj - jak nie doprowadza do siebie mysli że nie jestes gotowa to trzeba mu powiedzieć spadaj i tyle. Bo co to za zwiazek który opiera sie tylko na peetingu albo lizaniu się? To bez sensu, powinnas byc z kimś kto Cie naprawde pokocha a Ty go a nie tylko po to zeby sobie zrobić dobrze. A jeśli sie obawiasz że Cie wykorzysta to tym bardziej musisz podjąć radykalne decyzje. Powodzenia !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 10 Mar, 2007 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, musisz już teraz podjąć decyzję. Jeśli powiedzmy, że Cię kocha to powinien uszanować Twoje zdanie, Twoją decyzję. Jesteś za młoda na petting, a co dopiero seks i pod żadnym pozorem nie powinnaś sie zgadzać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
kamus07 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 80
PostWysłany: Sob 10 Mar, 2007 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

On mnie nie kocha, bo my to robimy bez zobowiązań. Tzn.. narazie pocałunki. To jest fajne wyjście, ale o seksie narazie nie myśle. Ciągle z nim rozmiam i mu mówie, że nie jestem gotowa, bo to co innego niż pocałunki.
Ale dzięki za radę Wink
Teraz wiem, że mam się nie zgadzać. Jak mu naprawde zależy to trochę poczeka, jak nie to sobie znajdzie kogoś innego Wink

_________________
".. bo marzenia pozwalają przetrwać najtrudniejsze chwile"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4408987
Juchu:) Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Sty 2007
Posty: 69
PostWysłany: Nie 11 Mar, 2007 00:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiem wprost jak uznasz że jesteś gotowa i masz na to ochote to sie zgódż, a jak nie jesteś na to gotowa i nie masz na to ochoty(co wynika z twoich wypowiedzi i jak na twój wiek jest tak jak powinno) to się nie gódź i pod żadnym pozorem nie daj się namówić i nie rób nic na siłę!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
159348
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 11 Mar, 2007 10:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kamus07 napisał/a:
On mnie nie kocha, bo my to robimy bez zobowiązań. Tzn.. narazie pocałunki. To jest fajne wyjście, ale o seksie narazie nie myśle. Ciągle z nim rozmiam i mu mówie, że nie jestem gotowa, bo to co innego niż pocałunki.
Ale dzięki za radę Wink
Teraz wiem, że mam się nie zgadzać. Jak mu naprawde zależy to trochę poczeka, jak nie to sobie znajdzie kogoś innego Wink


Naprawdę warto się w coś takiego bawić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 11 Mar, 2007 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a dlaczego nie?
kamus, jezeli nie masz ochoty to odmow, jezeli masz ochote albo jakies watpliwosci to nie odmawiaj. ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 11 Mar, 2007 14:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie za stary dla Ciebie jest? Rozumiem, że wiek imponuje, ale On ma chyba jednak jakiś ubytek na mózgu, nie uważasz? Albo On ma mózg 14-latka, albo Ty 17-o latki, w co raczej wątpię po twoim poście.

Daruj sobie, gdybyś miała się zgodzić i wiedziałabyś co robisz to nie byłoby tego wątku. Pojęcia nie masz co to jest seks bez zobowiązań i chwilowo nie chcesz się dowiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamus07 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 80
PostWysłany: Pon 12 Mar, 2007 13:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

On jest z leksza zboczony Wink. Aktualnie jest obrażony, bo mu nie chciałam opisać dokładne jak powinien wyglądąc nasz pierwszy raz :/.
A ja sie nie zgodze, bo nie jestem gotowa. Na początku pod wpływem chwili i oczarowania miałam ochotę, ale się bałam. Dlatego powstał ten post. Teraz na spokojnie już wiem, ze nie chce uprawiać seksu czy peetingu, bo nie jestem na to gotowa.

[ Dodano: Pon 12 Mar, 2007 12:59 ]
Aa.. Shaunri nie uważam, zeby była za stary. Mam wielu kumpli w jego wieku Wink. Przecież to tylko 3 lata Smile[/i]

_________________
".. bo marzenia pozwalają przetrwać najtrudniejsze chwile"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4408987
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 12 Mar, 2007 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakbyś była, to nie byłoby tego wątku, to raz.

A dwa, to jak powiedziałem, nie Ty masz uważać że On jest za stary, ale On, że Ty za młoda. Generalnie 3 lata w twoim wieku to dosyć dużo - Ty dla niego jesteś jeszcze dzieckiem, a On jest już dorosłym facetem. Ja widzę różnicę.

PS: Niewiele obchodzi nas za co jest obrażony, trochę mniej ekshibicjonizmu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pon 12 Mar, 2007 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:

A ja sie nie zgodze, bo nie jestem gotowa.

sama sobie odpowiadasz

Cytat:
nie uważam, zeby była za stary. Mam wielu kumpli w jego wieku Wink. Przecież to tylko 3 lata Smile

ale nie z kazdym idziesz do łozka,

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 12 Mar, 2007 16:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

3 lata w tym przedziale wiekowym to jednak dużo.

Uważam wątek za zamknięty. Blokuję temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |