| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak ??
Autor Wiadomość
anka
Gość
PostWysłany: Pią 05 Gru, 2003 12:20   Jak ??

Chcialabym siem was spytac jak szybko rosna piersi tzn. Ile trzeba zeby bylo je widac Rolling Eyes Bo ja zauwarzylam ostatnio przy moich piersiach takie kuleczki tzn. jak zaloze obcisla bluzke to to widac i to jest wielkosci dwoch rodzynek chciala bym wiedzied kiedy bedzie widac moje piersi i te " rodzynki " to oznaka ze bede je miala
Przejdź na dół
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Pią 05 Gru, 2003 12:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piersi rosna od 9- do 17 blat (chyba)

ac ile ty teraz masz lat? bo pierwsi napowno ci jeszcze urasna i to rudzinki to wlasnie piersi,kiedy przez blogke mozna widac taka rodzynke to wlasnie oznacza ze ci rosnie Smile

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 05 Gru, 2003 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O tak właśnie tak dokładnie jest. Mi piersi rosną gdzieś od 2 lat. A jeszcze siem nie wyksztalcily. Mogą rosnąć chyba 3-4 lata tak mi siem wydaje ale kto wie moze i dłżej...znaczy siem u kazdeego w innym tepie rosną...ale widzisz wszzyskim sie zaczyna od takich "rodzynek".

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pią 05 Gru, 2003 15:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piersi rosna tak naprawde cale zycie:)
mi rosna od roku. o pamietam jak sie wstydzilam tych kuleczek. potem wykrztalcily sie sutki. i wtedy jeszcze bardziej zla bylam bo byly takie mocno wystajace, chyba to najgorszy etap w dojrzewaniu bo sie tego wstydzilam jak niewiem co;p a potem juz rosna cale:) ja wlasnie na takim etapie jestem. i to tak wyglada:D (tzn na pcozatku wyczuwasz tez takie guzki, a potem one sie tak baardzo powiekszaja.na coraz wieksze i troche splaszczaja tak mi sie wydaje.)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 05 Gru, 2003 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

też kiedyś miałam takie kuleczki ale one juz zniknęły i sutki przestałyy mnie boleć....czy to znaczy że mi rozwój biustu już sie praktycznie skończył?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pią 05 Gru, 2003 16:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piersi rosna cale zycie!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anka
Gość
PostWysłany: Pią 05 Gru, 2003 18:42   dzieki

dzieki za te wiadomosci tylko ze mi nie oto dokladnie chodzilo . chodzilo mi oto zeby siedziala od zaczecia rosniecia biustu jaki bedzie np. po 5 miesiaca jaki po roku itp. itp. jak bedziecie mieli czas to mi napiszcie
Powrót do góry
anka
Gość
PostWysłany: Pią 05 Gru, 2003 18:47   ghf

aha . zapomnialam napisac ze mam 11 lat
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 05 Gru, 2003 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skoro masz 11 lat...
mi też zaczęły rosnąć w tym wieku. Dokładnie dzień przed moimi urodzinami Very Happy
Rozumiem, ze one są na azie ledwno widoczne...
Chodzi ci o to, kiedy one będa miały zadowalający kształt?
Prawdopodbnie( najczęściej tak jest) że kiedy będziesz miała 15, 16 lat to będą już duże.
Ale nieraz też zdarza się to wcześniej...
Ja na przykłąd juz mi rosną od półtora roku...I widać mi juz je w każdej koszulce( luźnej, obcisłej) ale nie staram się o to, żeby było je widac. Ale musze przyznać- urosły niewiele ale nie też tak super mało. Spodziewam się, że za rok będą już "całkiem spoko".
Wiem coś o tym. Na początku będziesz chciała, zeby były jak największe a po mniej więcej roku, jak już się przyzwyczaisz, stanie się to obojetnie dla ciebie. Tylko takie jedno spostrzeżenie- NIE ODCHUDZAJ SIĘ!!! Choćby ci sie nawet wydawało, że jesteś grubsza od swojego ojca( Razz ) to moze to wywołać rózne zaburzenia hormonalne(tak to się chyba mówiło Rolling Eyes ) i....będzie nieprzyjemnie Very Happy

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 08 Gru, 2003 21:33   rozwoj piersi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz to nie jest do konca tak...nie mozemy ci powiedziec jak twoje piersi będą wyglądac za pól roku...roku..itp...to zalezy jak szybko dojrzewasz..u każdego przebiega to w innym tempie. Na tej stronie:http://www.femalelife.pl/default.asp?PageID=385 na dole masz taka animacje i jest na niej pokazane 5 kolejnych etapow rozwoju piersi. Mysle ze jestes w pierwszym. i oczywiscie przeskoki pomiędzy kolejnymi etapami nie przebiegną z dnia na dzien tylko powoli...dla ciebie to moze byc niezauwazalne...a w jakim tepmpie....tak jak mowilam u kazdego jest inaczej...jedni po 2 latach mają juz duże a inni są płaskimi deskami ;] Nie martw się ...urosna kiedy będzie czas biggrin

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 12 Gru, 2003 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
Skoro masz 11 lat...
mi też zaczęły rosnąć w tym wieku. Dokładnie dzień przed moimi urodzinami Very Happy

Ze wszystkim się zgadzam, ale mam jedną uwagę co do wytłuszczonego tekstu Wink
Możemy powiedzieć, że dostałyśmy miesiączkę dzień przed swoimi urodzinami, ale nie, że zaczęły nam rosnąć piersi. Tak naprowdę to w określonym dniu zauważamy, że one zaczęły żeczywiście rosnąć, ale rosną już wcześniej Wink
A z resztą, jak napisałam wcześniej się zadzam Very Happy ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 12 Gru, 2003 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O sorry...Pomyliłam się. ja ZAUWAŻYŁAM to dzień prze moimi urodzinami Very Happy

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |