| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Online
Autor Wiadomość
natkka92 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 53
PostWysłany: Pon 12 Lut, 2007 15:56   Online Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Grałam kiedyś w grę o nazwie MU online...na początku na globalu potem na paru prywatnych. Mój serwer padł i nie chce mi się nowego szukać tzn. szukałam, ale nie znalazłam żadnego interesującego. Może znacie jakąś internetową grę tylko nie w przeglądarce WWW -bo takie mnie już dobijają- podobną tematycznie do MU? Z góry dziękuję :*
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 12 Lut, 2007 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Diablo 2 na BN, Lineage 2, Tibia, World of Warcraft, Silkroad Online, itp.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MKS Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pon 12 Lut, 2007 17:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

muonline dzieli wielka przepaść do l2 czy wow-a mu to tylko expienie a l2 to cały rozbudowany świat , w grze jest dużo trudniej się połapać niż w mu czy diablo a tematyka nie do końca się zgadza bo mu to hack n slash ...jak sie nie myle a wow czy 2 to mmorpg wiadomo tam masz taktyke .może tyko to że obie gry są gatunku fantasy je łączy. Jeśli chodzi o l2 polecam serv dragon www.dragon-network.net i forum www.dragon-community.net serv działa już od 2-3 lat zazwyczaj na wszystkich servach: 1x 5x 15x 30x 50x jest ogółem 10000 osób . wszystko zależy czego oczekujesz od gry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 12 Lut, 2007 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MKS - L2 i WoW to w dużej, ogromnej większości HnS, jak każdy inny mmoRPG - Nie doszukujcie się specjalnej filozofii w mordowaniu na ekranie : )

natkka - Jak mniemam opłaty za grę odpadają, więc mogę polecić tylko jedno co przyciągnęło mnie na dłuższy okres - Knight Online. Pomijając leciwą grafikę, dźwięk, community, rzadkie update'y jak i eventy gra jest warta uwagi. Dlaczego? Już mówię (Bo akurat tu bije na głowę wiele "płatnych" mmoRPG'ów) - Rozgrywka drużynowa, która stoi na kolosalnym poziomie. Wszystkie występujące w grze klasy współgrają ze sobą, każdy ma swoją rolę w drużynie, a bez drużyny, lub odpowiedniego zgrania - No cóż, gra byłaby słaba.

www.knightonlineworld.com - Jeśli dobrze link pamiętam : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
natkka92 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 53
PostWysłany: Pon 12 Lut, 2007 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Diablo 2 na BN, Lineage 2, Tibia, World of Warcraft, Silkroad Online, itp.

A znasz fajny serwer na Lineage 2?? Bo to chyba mi pasuje Razz

[ Dodano: Pon 12 Lut, 2007 18:31 ]
Mam jeszcze jedno pytanie:] Mój tata ma chopla na punkcie braku pirackich nie legalnych programów w tym też gier czy L2 na prywatnych serwerach jest legalne??;] pytam bo musze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
MKS Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pon 12 Lut, 2007 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

napisałem juz linki na l2 dragon i jest to w 100% nie legalne ale powiesz tacie ze to global bo gra duzo ludzi i uwierzy ci:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 12 Lut, 2007 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poproś tatę, żeby ci fundnął pre-paida Smile 100zł na 2 miesiace wychodzi.

Zapomniałem o jeszcze jednej gierce, Guild Wars. Wciąga, zdarzało mi się zarwać noc przez tę grę. Co prawda gra nie jest darmowa (80 zł w tej chwili), ale nie płacisz abonamentu. Kiedyś w CDA był kod do wypróbowania 10 godzin, jakby co to mogę odstąpić swój.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
natkka92 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 53
PostWysłany: Wto 13 Lut, 2007 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A Silkroad Online jest darmowe ;] wiecie już to ściągnęłam tylko mi sie jakieś błędy robią i mnie wywala...;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 13 Lut, 2007 18:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiedz co pisze, przytocz co się dzieje, podaj konfigurację komputera, jakiego masz windowsa, to może pomożemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MKS Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 55
PostWysłany: Czw 15 Lut, 2007 16:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie polecam slikroad bo mają dość mocno przepełnione servy co znacznie utrudnia grę lagi nie dają spokoju
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
beladelas Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 21
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 27 Lut, 2007 08:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja polecam lineage2 Viking
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |