| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Licznik postów

Czy jesteś za usunięciem licznika postów?
Tak
32%
 32%  [ 11 ]
Nie
55%
 55%  [ 19 ]
Nie wiem
11%
 11%  [ 4 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 13 Mar, 2007 23:25   Licznik postów Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W związku z posądzaniem mni o nabijanie tzw. licznika postów, który to licznik mnie w najmniejszym stopniu nie interesuje, a prowadzi do niepotrzebnych konfliktów, wnoszę o usunięcie funkcji naliczania postów.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 08:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie ma sensu.
i tak niczego nie zmieni usuniecie go.
na wielu forach wywalaja liczniki, tylko ze podejrzewam ze tamte fora to nie dziecionline.
nie odbierajcie dzieciom zabawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 14:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pszszszy..... Dobra Słupek nie rób z siebie takiego hero-srero.
BTW tematu, z jedej strony może masz i rację ale jednak zaznaczyłam NIE. Lepiej będzie z licznikiem, zawsze to na pierwszy rzut oka widac kto ile przesiaduje na forum a kto prawie wcale.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 15:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w big braderze licznik jest?

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na początku był, ale już nie ma. Wink

Co do licznika - kiedyś też był taki temat. Większość chciała usunięcia licznika, ale wyniki ankiety wskazały co innego i licznik pozostał.

Zaznaczyłam "Nie wiem", bo jest mi to obojętne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Memi napisał/a:
hero-srero.

?
Memi napisał/a:
BTW tematu, z jedej strony może masz i rację ale jednak zaznaczyłam NIE.

No wybacz, najpierw się mnie czepiasz, że niby nabijam posty, a potem piszesz, że to bardzo potrzebne, żeby widzieć kto dużo na forum siedzi. Schizofrenia?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 19:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak na razie i tak większość chce usunięcia. Wystarczy spojrzeć na parę tematów, i widać kto często siedzi, a kto nie, a zresztą, po co to komu potrzebne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
No wybacz, najpierw się mnie czepiasz, że niby nabijam posty, a potem piszesz, że to bardzo potrzebne, żeby widzieć kto dużo na forum siedzi. Schizofrenia?

Ale to jest inna sytuacja SŁUPEK. Mnie chodziło o to że piszesz posty które wnoszą do tematu tylko chaos, niekiedy w ogóle nic do niego nie wnoszą.
A to że byc może licznik jest przydatny to inna sprawa. Patrz post wyżej.

PS: hero - ang. - bohater, osoba majaca honor.
hero - srero - wg. słownika Memi - pseudobohater, osoba która niby ma honor.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesli nawet jego posty nic nie wnosza do tematu, to usuniecie licznika nic nie zmieni, bo on ich nie pisze dla nabicia postow.

Zaglosowalam na tak, czasem ktos nowy przychodzi i pisze zeby sobie nabic posty, ale tak w sumie to on mi nie przeszkadza.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ten post nic nie wniósł do tematu. Żeś jest paskudna nabijaczka. O!
Cytat:
Buahahahahahahahahahahahahahahah
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHhahahahahaha
hahahahahahahahahahahahhahahahahahaha
hahahhahahahahahahahahahahahahahahahahah
ahahahahHAHAHAHAHAHA LOL LOL LOL LOL LOL 1,2,3,4,5,6


NIE MOOOOOOOGĘĘĘĘ ZARAZ PADNĘĘĘ....

ehm.... Noooo, tak dużo raczej bym oddała, ale nie pogniewałabym sie jakby właściciel kopsnął 10% znaleźnego.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

boże, nie róbcie z tego forum jakiegoś forum dyskusyjnego filozoficzno-społecznego.
tu są dzieci i ja też czuję się dzieckiem na tym forum i lubię sobie popatrzeć na to ile mam postów.

takie rewelacje urozmaicające forum je rozwalają, moge podac przyklad - forum.thesims.pl, gdzie po zamknieciu licznikow poszlo sobie ponad 50% uzytkownikow.
w przypadku tego forum bedzie to gwozdz do trumny.

i te takie wielce dorosłe wywody że to nie posty się liczą - a [cenzura], bo ja się cieszę że mam 700ileś postów a nie 5 i mogę sobie poszpanować.
tez macie problemy, jeeeezu, jakies rewelacje. - -''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek. Jak to nie wniósł? Przeciez sie wypowiedziałam:

Cytat:
ehm.... Noooo, tak dużo raczej bym oddała, ale nie pogniewałabym sie jakby właściciel kopsnął 10% znaleźnego


tyle ze dodałam towarzyszące mi emocje. Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
takie rewelacje urozmaicające forum je rozwalają, moge podac przyklad - forum.thesims.pl, gdzie po zamknieciu licznikow poszlo sobie ponad 50% uzytkownikow.

A wartość merytoryczna i rozrywkowa forum wzrosła czy spadła? Nie siedzę na tym forum, by przeczytać jak najwięcej nic nie wartych postów. Cieszę się, że przynajmniej w zabawach i big brothelach nie ma licznika, bo by chyba baza rypła, tak by młodzież floodowała.
Tremere napisał/a:
w przypadku tego forum bedzie to gwozdz do trumny.

Najwyżej odpadnie parę osób, które muszą się dowartościować liczniczkiem. Reszta zostanie. Ewentualnie chyba dałoby się zostawić każdemu do wglądu własny licznik, żeby ci co lubią mogli zobaczyć ile sami napisali. Tylko ja bym kogoś musiał ubić, jakby pojawił się temat w stylu "Piszcie ile macie postów".

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A nie wystarczą moderatorzy? Jeśli mają za dużo pracy to mogą sobie dobrać kogoś. Posty nic nie wnoszące do tematu były, są i zawsze będą. Spójrzcie tylko ile jest "powtórek" Jedna osoba odpowiada na jakiś post a reszta pisząca nieco później powtarza to samo zmieniając dwa czy trzy słowa.
Liczniki nic nie zmienią. Tremere ma rację. Tu jest za dużo dzieci. Bawi je (a może mobilizuje do pisania), gdy widzą jak "rośnie" im licznik i przybywa gwiazdek.
Można zamiast odbierania im tej radochy wprowadzić zakazik zabawy w moderatora? A co to znaczy? - Użytkownicy mają zająć się tym, co robi się na forum - rozmową a nie pouczaniem innych użytkowników. Skończy się 'nie odnawiaj...', 'patrz na daty', 'nie nabijaj postów', itp.
Co za problem żeby Moderatorzy globalni wybrali "pomocników" do każdego działu? Niech zrobią konkurs. Każdy kto zechce być modem może do nich napisać np. jaki dział chce moderować, dlaczego uważa, że właśnie on(a), itp. Niech przekona, że jest najbardziej odpowiednią osobą.
Jest Regulamin ogólny, ale to nie znaczy, że moderatorzy nie mogą wstawić własnego Regulaminu w każdym dziale i jasno określić, co można a czego nie. To też może sporo zmienić.

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |