| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Wziąć czy oddać?
Autor Wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 14:03   Wziąć czy oddać? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/znalazla-na-ulicy-22-tys-zl-i-oddala-wlascicielowi,882623,2943

A co Wy o tym sądzicie? Gdybyście na ulicy znaleźli pieniądze - nawet mniejszą kwotę - to czy oddalibyście je właścicielowi jeżeli byłaby taka możliwość? A może zachowalibyście pieniądze dla siebie? Wyjaśnijcie odpowiedzi.

_________________
Just freelove...
Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 14:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szczerze? taka duza sume bym oddala, chociazby dlatego ze nie moglabym zyc z mysla ze obrabiłam kogoś z ciezko wypracowanej kasy. moze to na leki, moze na chore dziecko.
a nawet gdyby, to przeciez to czyjas wlasnosc.
gdybym ja zgubila to tez liczylabym ze ktos to znajdzie i podniesie. karma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 17:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O dalszych losach gotówki natychmiast zadecydowała 10-letnia córka pani Marty, Marcelina. - Mamusiu trzeba to oddać - powiedziała.

Umarłem : D


Pewnie tak dużą sumę bym oddał, bo nie oddać a mieć możliwość to jak kradzież. Dla marnych 10-ciu złotych to by mi się po prostu latać po mieście nie chciało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mysle ze jezeli bylyby dokumenty po ktorych mozna byloby cos stwierdzic, to bym oddala. Zatrzymanie tego byloby glupie, nie czulabym sie z tym dobrze, i nie przyniosloby zadnej przyjemnosci posiadanie tego.
Co do mniejszych sum - to juz inna sprawa. Ale wyrabianie nowych dokumentow tez moze przysporzyc klopotu, wiec mozliwe ze bym oddala.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O dalszych losach gotówki natychmiast zadecydowała 10-letnia córka pani Marty, Marcelina. - Mamusiu trzeba to oddać - powiedziała.

Buahahahahahahahahahahahahahahah
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHhahahahahaha
hahahahahahahahahahahahhahahahahahaha
hahahhahahahahahahahahahahahahahahahahah
ahahahahHAHAHAHAHAHA LOL LOL LOL LOL LOL 1,2,3,4,5,6
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

NIE MOOOOOOOGĘĘĘĘ ZARAZ PADNĘĘĘ....

ehm.... Noooo, tak dużo raczej bym oddała, ale nie pogniewałabym sie jakby właściciel kopsnął 10% znaleźnego. Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pokemon - -'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kto??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swiety piotr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 14 Mar, 2007 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A myślałam że Świety Mikołaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Czw 15 Mar, 2007 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oddałabym. W sumie już miałam podobną sytuację, gdy razem z koleżankami znalazłyśmy portfel. Było w nim ok 70 zł i wycinek z emerytury, na którym był adres. Od razu go zanieśliśmy do właściciela. Nie potrafiłabym ich zatrzymać, bo miałabym wyrzuty sumienia.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Czw 15 Mar, 2007 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jakby to bylo w granicach 100zl to bym wzielam sobie. gdyby byly tam dokumenty to bym oddala. gdyby nie bylo dokumentow a bylo okolo 500zl to .......... niewiem co bym zrobila Very Happy

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
ewamarchewa Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 250
PostWysłany: Czw 15 Mar, 2007 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdyby były tam dokumenty to bym oddała bez wahania. Gdyby nie, to chyba też. No, oczywiście nie 2zł, ale trochę więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8168309
qacper Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 12
PostWysłany: Nie 18 Mar, 2007 16:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak ja bym znalazl pieniądze (obojetnie ile) to bym oddal ale niewiedzialbym gdzie to oddac

jezeli znalzlbym portfel to bym poszukal wizytówki,dokumentow i bym zadzwonil do wlasciciela bo tak to by byla kradziez

wlasciciel kasy moze wezwac do sadu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 18 Mar, 2007 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na dworcu znalazłam portponetkę, w której było 10 zł. Po chwili zorientowałam się, że musiała ona wypaść kobiecie, która koło mnie siedziała. Postanowiłam jej oddać, lecz nie mogłam jej znaleźć, a autobus już na mnie czekał.
Gdybym miała możlwość zwrócenia to oddałabym jej bez wahania, ale po prostu nie miałam jak. Zresztą nie była to duża suma. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Nie 18 Mar, 2007 19:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla innych 10 zł to dużo

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |