| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Enneagram
Autor Wiadomość
Sissa11 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 306
PostWysłany: Sob 05 Maj, 2007 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

7 w 8.... Po części sie zgadza.

_________________
Niki-kochany piesek Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
713939
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sob 12 Maj, 2007 22:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

2 w 3, "Dawca", "Gospodarz".
Dużo rzeczy się zgadza, ale nie wszystkie. Może to dlatego, że w tej chwili jestem już trochę zmęczona, aby zastanawiać się nad niektórymi odpowiedziami ; )

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2008 16:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<Można odświeżyć?>

Ja mam, podobnie jak Czarna i Sissa, 7w8.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2008 18:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jasne że można, toż to zaden problem ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2008 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Była taka firma co lubiła odświeżać, Constar się nazywała, nie wiem czy nadal istnieje.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2008 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Istnieje i dobrze się trzyma. Zresztą jedna z lepszych firm wędliniarskich.

Wiesz może przypadkiem że KAŻDA firma wędliniarska praktykuje takie niecne i mroczne tradycje? Ta cała afera z Constarem jest po prostu śmieszna i żałosna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 19 Paź, 2008 10:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe, nawiązując do OT, powiem, że cieszę się z tego, że nie jem mięsa, bo to co teraz sprzedają jako "mięso" jest jadalne chyba tylko dla ludzi. Mój pies tego ruszać nie chce. Aż strach pomyśleć co oni tam dodają.. po tym odświeżaniu,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakubo Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 153
PostWysłany: Czw 20 Lis, 2008 15:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zdrowa ósemka ze skrzydłem dziewięć posiada aurę stoickiego spokoju. Traktuje daną jej władzę jako jej należną - królowa lub król wszystkiego co żyje. Może być łagodna, szczerego serca, ustępliwa. Często nurtująca, chroniąca innych, spokojna, pomocna przyjaciołom. Nieformalna i skromna, cierpliwa, lakoniczna i generalnie nieco introwertyczna. Czasem okazuje ironiczne poczucie humoru. Może posiadać aurę bezwarunkowego gniewu, coś w rodzaju śpiącego wulkanu. Wolno "wycieka lawa" ale gdy już wybucha to gwałtownie i niespodziewanie.
W stresie, skrzydło 9, daje ósemce rodzaj gruboskórnego odrętwienia. Może być wtedy nie świadoma swojego gniewu, dopóki kogoś nie skrzywdzi. Ciągle dominująca, zimna, może być obojętna na potrzebę ostudzenia swoich emocji. Jeśli ósemka jest bardzo niezdrowa, może być wredna, bez wyrzutów sumienia, agresywna w doprowadzaniu spraw do głupich zakończeń. Chaotyczne myślenie, moralne lenistwo, paranoja. Może być mściwa, sponiewierać tych, których kocha, nigdy nie wie kiedy zrezygnować.

Słynne ósemki ze skrzydłem dziewięć: Michael Douglas, Paul Newman, Mickey Rourke, Robert Mitchum, John Wayne, Marlon Brandon, Fidel Castro.

Oo Marlon Brandon Smile Nawet ten opis do mnie pasuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 20 Lis, 2008 23:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

4 w 5 - włóczęga.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 21 Lis, 2008 20:11   

3w4 - Profesjonalista jestem Smile
Powrót do góry
SZATAN666 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 119
PostWysłany: Pią 23 Sty, 2009 10:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi wyszło 2w1

_________________
Kliknij tutaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 26 Sty, 2009 00:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

8w7
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fikcja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 50
PostWysłany: Nie 18 Paź, 2009 12:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sissa11 napisał/a:
7 w 8


Tak, to byłam ja.

Cytat:
"Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często hojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zdobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska."


aż oczy mi wylazły na wierzch, bo teraz jestem 4w5 i czytając ten opis - pasuje do mnie praktycznie całkowicie.

Cytat:
"Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posępne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią."


ciekawe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12331185
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 18 Paź, 2009 12:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Istnieje i dobrze się trzyma. Zresztą jedna z lepszych firm wędliniarskich.

Wiesz może przypadkiem że KAŻDA firma wędliniarska praktykuje takie niecne i mroczne tradycje? Ta cała afera z Constarem jest po prostu śmieszna i żałosna.
Kontynuując offtopic sprzed roku: Okazuje się, że Constar to pikuś przy tych szwedzkich puszkach :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 19 Paź, 2009 05:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Constar to pikuś przy mięsnym naprzeciwko : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |