| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Nastoletnia mama
Autor Wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 13 Maj, 2007 23:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10 napisał/a:
I podobno ojciec zrobil dziecko corce dla slawy.

Ale masz wyobraźnię Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Maj, 2007 18:53   

Marcia, skąd Ty czerpiesz takie historie...
Powrót do góry
cornelia.j.m Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Kwi 2007
Posty: 315
PostWysłany: Pon 02 Lip, 2007 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pewnie to jakies glupie ploty Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
pytac+na+PW
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pon 02 Lip, 2007 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem ze mam bujna wyobraznie ale o tym to czytalam.
Natalie nie pytaj ^^ Ma sie te swoje zrodla.
Cornelia, czego ludzie dla slawy nie robia..

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 02 Lip, 2007 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10 napisał/a:
Ma sie te swoje zrodla.

Jedna baba drugiej babie...

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 02 Lip, 2007 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

boże, marcia idź się potnij.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 02 Lip, 2007 23:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uuuu... Chyba czas lecieć po popcorn ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Wto 03 Lip, 2007 10:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niee baba, tylko ... gazety...?
Tremere nie biore z ciebie przykladu.
Shaunri jeszcze czuje sol po ostatnim ^^ Cole chcesz? Jeszcze po chipsy polece.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 03 Lip, 2007 11:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fakt czy Wróżka? Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Wto 03 Lip, 2007 11:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba ..Rewia? nie-ee... nie pamietam. I w necie tez.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 03 Lip, 2007 12:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

marcia, ty na scenę, a nie do jedzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 00:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
dlatego wlasnie jestem za aborcją ;P


A co to dziecko winne, to że nie umie jeszcze powiedzieć "nie mamo nie zabijaj mnie" to nie znaczy, że już można je zabijać. Równie dobrze można urodzić to dziecko wziąć nóż i je zadźgać na to samo wychodzi, ale wtedy serce sie kraje i sie tego nie zrobi - widok dziecka złamie każde nawet skamieniałe serducho Smile a gdy sie uśmiecha ...ahh...... ale jak go nie widzimy, nie placze a dodatkowo jest kupą nic nie znaczących komórek to co tam... ojj ludzie ludzie...
Co do gwałtów moim zdaniem wieksze kuku kobieta dostanie po usunięciu niż po urodzeniu i wychowaniu swojego dziecka z gwałtu (bądź co bądź to kawałek nas prawda?). A jeśli nie możemy wychować to dajmy szansę ludziom, którzy pragną dziecka a ich mieć nie mogą Sad

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 09:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

laniade - Widzę że coś wzięło Cię na uświadomienie nam że mylimy się w sprawie aborcji. Obawiam sie jednak że "mylisz się" Ty - Mówienie o kupie różowej mazi, składającej się z nic nie czujących komórek jak o "dziecku" to paranoja, bo wierz mi - jakby taki zarodek przestał się rozwijać i wyciągnięto by go z ciała matki, pokazano Ci to stwierdziłabyś że nic bardziej obrzydliwego w życiu nie widziałaś.

Zarodek to nie dziecko, nie czuje jak dziecko, nie zachowuje się jak dziecko i nie jest dzieckiem. Jest tak samo potencjalnym dzieckiem jak każdy plemnik bądź komórka jajowa.


Żyjesz chyba na marsie - dzieci w domach dziecka jest na pęczki. Idź, spójrz, od razu zmienisz zdanie. Większość z nich nie ma szans na znalezienie domu zastępczego, bo w domach dziecka przebiera się jak w szafie na ubrania "Ten nie, bo za stary, ten nie, bo ma bliznę, a ten ma krzywe nogi" - Idź, zobacz, zmienisz zdanie.

Nie potrzeba więcej dzieci w domach dziecka, a jeśli chodzi o psychikę matki - Nic już bardziej jej nie zniszczy jak sam gwałt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 11:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Byłam w domu dziecka i wiem jak jest ! (opiekowalam sie tymi dziecmi)
Dla mnei ta kupka komórek to już dziecko.. jak dziecko nie czuje i nie umie krzyknąć to już można je zabić?? .. ;/
Co do gwałtu nie zaprzecze jest kuku po gwałcie, ale poźniej jest jeszcze większe po usunieciu dziecka - mysl ze sie kogos pozbawilo zycia..
A po trzecie sam kiedyś byłeś niby tą obrzydliwą kupką komórek każdy z nas był i dziękujmy rodzicom, że nie pozbyli się nas ;/

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja Cię nie pytam czym dla Ciebie jest kupka komórek, bo Kaziu spod czwórki w ten sam sposób mówi mi że ten posążek krowy na jego stole to Bóg.

Próbujesz korzystając ze swojej wiedzy, oraz wybacz - nikłej empatii oceniać innych ludzi a nie potrafiąc się zarazem postawić na ich miejscu. Kobieta po gwałcie musi mieć prawo (I amen, że ma) zdecydować czy jej dziecko się urodzi, czy nie. Dziecko samo w sobie też przypomina o tym bądź co bądź najgorszym momencie w życiu kobiety.

Oczywiście że byłem taką kupką komórek - i tak samo kiedyś będę trupem, cóż na to poradzić? Takie życie.


Ja patrzę na to nieco inaczej. Mamy cholerne przeludnienie na ziemi, nie ma kto zajmować się kolejnymi dzieciakami. System nieco w tym przeszkadza. Za długo się kształcimy, za dużo pracujemy, za mało czasu na wychowywanie dzieci. I nic z tym nie poradzisz - Jeśli czyjeś dziecko ma zasilić szeregi domu dziecka - aborcja jest lepszym wyjściem.


PS: Coś co powtarzałem milion razy - W takim razie uważasz też że chłopak masturbując się, a dziewczyna nie dopuszczając do poczęcia w okresie płodnym (Komórka jajowa się marnuje) zabijają kogoś? Każdy nosi w sobie potencjalne dzieci. Zarodek to dokładnie takie samo potencjalne dziecko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |