| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Nastoletnia mama
Autor Wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za aborcją. To kobieta powinna decydować czy chce mieć to dziecko. (pisałem o tym na: http://www.forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=10661&start=15 )
Lepiej aby kobieta zdecydowała czy jej dziecko będzie się rozwijać w domu dziecka czy też usunie ciąże i można powiedzieć że zapewni dziecku lepszą przyszłość tylko teraz nie ma jak to napisać bo dziecko jeszcze nieżyje w brzuchu ale może (kto wie?) na tym drugim świecie będzie miał lepszą przyszłość (jeżli ktoś jest chrześcijan).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chrześcijanin popierający aborcję, świat się kończy...

Przejrzałem sobie temat, fajnego flejma mieliśmy w maju Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co ma religia tutaj do aborcji?

Stanowisko kościoła to jedno, religia to drugie misiek : )


No i ciekawe kto flejmił, no nie ; )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o jezu. Może aż taki chrześcijański to to ja nie jestem Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masturbacja a aborcja to co innego!! ;/ nie dawaj mi tu takich porównań...
Jak kobieta usunie dziecko po gwałcie to moim zdaniem robi sobie podwójną ranę na sercu:
1) Gwałt
2) Zabicie dziecka
Rozmawialiście kiedyś bądź czytaliście książki o kobietach, które poddały się aborcji?? Nie rozwiązało to ich "problemu" wręcz przeciwnie bardzo żałowały.. [/b]

[ Dodano: Sob 05 Sty, 2008 21:45 ]
smoczek250 napisał/a:

Lepiej aby kobieta zdecydowała czy jej dziecko będzie się rozwijać w domu dziecka czy też usunie ciąże i można powiedzieć że zapewni dziecku lepszą przyszłość tylko teraz nie ma jak to napisać bo dziecko jeszcze nieżyje w brzuchu ale może (kto wie?) na tym drugim świecie będzie miał lepszą przyszłość (jeżli ktoś jest chrześcijan).


Niebo to nie przyszłość lecz wieczność o ile dobrze pamiętam Smile

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 22:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A co ma religia tutaj do aborcji?

To ma, że większość (poza jakimiś marginalnymi zborami protestanckimi) kościołów chrześcijańskich uznaje aborcję za grzech (co więcej, jestem pewien, że smoczek pisząc "chrześcijanin" myśli "katolik"). Trochę głupio się deklarować jako chrześcijanin (najlepiej do tego "wierzący niepraktykujący") odrzucając chrześcijański system wartości.

Cytat:
No i ciekawe kto flejmił, no nie ; )?

Tiaaa. Tyle się naprodukowałem, a panna zniknęła bez pożegnania. Cięszko cięszko stym.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 23:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
smoczek pisząc "chrześcijanin" myśli "katolik"

no w sumie to tak, ale wtedy nie umiałem jakoś inaczej napisać.

A tak na marginesie to czym się różni to od tego?? xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 06 Sty, 2008 00:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

laniade - Niby dla Ciebie to dziwne porównanie, ale odbić piłeczki w żaden sposób nie potrafisz, bo argumentu Ci brakuje.

Jeśli chodzi o kobiety po gwałcie - książki są pisane ze z góry założonym poglądem - Albo jako "nie usuwaj", albo jako "usuwaj" - W większości jako "nie usuwaj", więc w życiu nikt nie poda tam przykładu kobiety która dziecko wychowuje i ma z tym problem. Nie daj się dziewczyno zmanipulować.

Słupek - Nadal nie rozumiem jaki tutaj ma związek religia z instytucją kościelną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 06 Sty, 2008 01:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Słupek - Nadal nie rozumiem jaki tutaj ma związek religia z instytucją kościelną.

Taki, że ludzie deklarują jako swoje wyznanie katolicyzm (I od czasu do czasu korzystają z usług księży: chrzty, śluby, komunie, itd. Gdyby ich religia była niezależna od Kościoła, nie braliby oni udziału i nie uznawaniu tych obrzędów.) jednocześnie zaprzeczając tej deklaracji swoimi czynami i poglądami. Jak dla mnie - niepoważne podejście. Jeśli nadal nie rozumiesz, nie chce mi się dalej tłumaczyć.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 06 Sty, 2008 08:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, rozumiem, po cóż ta ironia, aż tak głupi nie jestem ; )

Widzisz, sprawa religii wypada tutaj bardzo śmiesznie, i nie wiem nawet kto jest większym ignorantem - Ty, czy Oni. Teoretycznie "Oni", jako że robią wszystko to co wymieniłeś, ale z drugiej strony Ty, jako że Oni podchodzą do tego jak do tradycji, a Ty nie potrafisz tego zrozumieć : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Nie 06 Sty, 2008 12:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widze ze sie burdel zaczyna tworzyc wiec sprostuje moja poprzednia wypowiedz:

Chodziło mi o to jakby kościół zmienił podejście do różnych spraw (w tym aborcji).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 06 Sty, 2008 13:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fakt, nie potrafię. Mnie takie dwójmyślenie sprawiałoby silny dyskomfort psychiczny.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PotworAreturn Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 186
PostWysłany: Sro 16 Kwi, 2008 15:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam w klasie malzenstwo, teraz maja 3 miesieczna coreczke i sa najszczesliwszymi rodzicami na swiecie. Mimo, ze na poczatku wszyscy mowili, ze im sie nie uda.

Aborcja to skrajny objaw egoizmu

_________________
Je bent zo
Met jou verveel ik me geen moment,en oh
Ook al doe je echt geen moeite
Je bent zo
Ik raak gewoon nooit aan je gewend, zo
Wil ik verder leven samen met jou
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8627677
czarodziejka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Wrz 2008
Posty: 16
PostWysłany: Sro 17 Wrz, 2008 16:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sadze, ze jezeli dziewczyna jest na tyle "dojrzala" a wiec i swiadoma swoich działań, ze zabiera się za seks, to nie powinna w ogole zadawac sobie pytania czy "płakać" ale sie cieszyc z tego, ze zostanie mamą i podejsc rownie dojrzale do zaistnailej sytuacji.

Generalnie wychodze jednak z zalozenia, ze aborcja powinna byc legalna i powszechnie dostępna, ale OD pewnego wieku, np. o 18 -> absolutnie nie powinna to byc forma antykoncepcji ale swiadomy wybor dojrzalej psychicznie dziewczyny i swiadomej tego, co chce zrobic, bo taka decyzja u mlodej, niedojrzałej dziewczyny moze sie bardzo powaznie odbic na psychice. Wczesniej aborcja powinna byc dopuszczana bezwgledu na wiek w przypadku gwałtu i to bez zadnych "ale".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 17 Wrz, 2008 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Mylisz się w stu procentach : )

Dziewczyna która zabiera się za seks nie musi być dojrzała - seks to tylko mechaniczne włożenie członka do pochwy, nic więcej. Po kiego grzyba tu dojrzałość? Każdy moze uprawiać seks.

Chodzi o to, że często gęsto naprawdę dzieci niedojrzałe zabierają się za seks i muszą ponieść tego konsekwencje - Ok, ok, ale po co ma ponosić tego konsekwencje rozwijająca się nowa istotka? Lepiej żeby w ogóle nie powstała, jeśli ma przez pół życia cierpieć z powodu niedojrzałości mamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |