| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Powiązania rodzinne.
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 16:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze.. babcia jest bratem? Po drugie mówisz, że już jest twoim chłopakiem, więc chyba się związaliście?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smerfeta565xd Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oj przepraszam pomysliłam sie : moja babcia i jego dziadek sa rodzństwem. a wiec? czy taki związek jest dozwolony?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 18:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dozwolony? Toż kazirodztwo nie jest zakazane. Po prostu macie sporą szansę na upośledzone dziecko i tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Dozwolony? Toż kazirodztwo nie jest zakazane. Po prostu macie sporą szansę na upośledzone dziecko i tyle.



Czyli w mojej rodzinie było już Kazirostwo bo urodziłem się głuch więć noszę aparaty słuchowe Embarassed (wspomagają mi słuch kurcze nie mogę słuchać mp3 ;/)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Simon - nie każda choroba jest wynikiem kazirodztwa.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 23:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki Słupek : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 06:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

smerfeta565xd napisał/a:
oj przepraszam pomysliłam sie : moja babcia i jego dziadek sa rodzństwem. a wiec? czy taki związek jest dozwolony?


według Koscioła jest dozwolony. Macie VI stopień pokrewieństwa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 08:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kosciol nie jest zadnym autorytetem jezeli chodzi o takie sprawy, wiec przemilczmy. a jezeli juz ktos wkracza na taki grunt jak wiara to wypadaloby napisac KOSCIOL KATOLICKI, bo akurat nie kazdy tutaj jest katolikiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anecznik Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lip 2009
Posty: 3
PostWysłany: Pią 17 Lip, 2009 12:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie... jestem z kuzynem mojej mamy... tzn dokładniej, tata mojej mamy, i jego mama, to rozeństgwo... wyczytałam, ze wolno nam byc razem... tylko czy orientuje się ktoś w genetyce, jak to jest, jeżeli kiedyś chcielibysmy mieć razem dzieci? czy jest jakieś wieksze prawdopodobieństwo na choroby u dzieci? bardzo mi zależy na odpowiedzi:(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2029880
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 17 Lip, 2009 15:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

prawdopodobienstwo jest zawsze, ale w waszym przypadku takie samo jak u niespokrewnionych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anecznik Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lip 2009
Posty: 3
PostWysłany: Pią 17 Lip, 2009 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedźSmile ale możesz mi powiedzieć, skąd masz te informacje:)? chodzi mi o to, czy są pewne:)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2029880
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 18 Lip, 2009 11:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Coś chyba Ci się pomieszało, bo to jest naprawdę bliskie pokrewieństwo, przynajmniej jeśli chodzi o genetykę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 18 Lip, 2009 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no jak, jej dziadek ma siostre, ktora ma dzieci. i to jedno z tych dzieci.

dziadek + babcia (inne geny) = mama lub tata (inne geny) + drugi rodzic (inne geny) = ona (inne geny)
no i siostra dziadka + jej maz (inne geny) = ten chlopak (inne geny).

zestaw genow w tym momencie jest tak wymieszany ze prawdopodobienstwo choroby genetycznej czy wady jest minimalne. juz wiekszosc hindusow ma blizsze pokrewienstwo poprzez pochodzenie czy jemenici (moja babcia i moj dziadek to swoja droga dosc bliscy krewni) wiec ja bym nie przesadzala. ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anecznik Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lip 2009
Posty: 3
PostWysłany: Sob 18 Lip, 2009 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie też mi się tak wydawało, bo jesteśmy na tyle daleko spokrewnieni, ze i prawo kanoniczne i cywilne zezwala bez żadnych większych problemów na małżeństwo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2029880
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 18 Lip, 2009 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Jeśli mówimy o chorobach genetycznych o charakterze recesywnym - szansa wzrasta, gdyż szansa że geny recesywne posiadają oboje jest większa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |