| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Powiązania rodzinne.
Autor Wiadomość
malenkami Płeć:Kobieta

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 3
PostWysłany: Sro 28 Sty, 2009 09:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tomekm - jeśli chodzi o genetyczne wady to ja znalazłam coś takiego:

"Kontakty kazirodcze są skrywane i objęte społecznym potępieniem, bo to „nieprzyzwoity seks”, który prowadzi do upośledzenia potomstwa. Jürgen Kunze, genetyk z berlińskiej kliniki Charité, twierdzi, że co drugie dziecko ze związku kazirodczego rodzi się ciężko upośledzone.

To bzdura, dowodzą inni lekarze i przytaczają następujący fakt: we Francji, gdzie dobrowolne związki kazirodcze nie są ścigane prawnie, liczba chorób genetycznych nie odbiega od europejskich statystyk.

Zwolennicy wolności seksualnej wręcz twierdzą, że małżeństwa osób spokrewnionych mają więcej udanego potomstwa. Przykładem mają być wielkie rody, np. Rothschildowie, Du Pontowie i Habsburgowie, których księżniczki słynęły z płodności."

więcej możesz przeczytać o tym tu: http://www.focus.pl/historia/artykuly/zobacz/publikacje/grzech-kazirodztwa/

Swoją droga dziwne spostrzezenia Smile

_________________
Zapraszam: http://www.focus.pl/uzytkownik/zuz-anna/
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 28 Sty, 2009 11:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

malenkami - To Francuzi nie znają podstaw genetyki. Zagrożenie chorobami genetycznymi u dzieci ze związków kazirodczych jest dużo większe, ale stwierdzenie że co drugie dziecko z takiego związku jest chore też jak na moje oko jest przesadzone.

tomekm - Pewien nie jestem, ale dzielą was trzy pokolenia - Rodziców, dziadków i pradziadków, tak więc bardzo niewiele. Można się spierać od kiedy bezpiecznie takie pary mogą mieć dzieci, ale trzy pokolenia to naprawdę niewiele i chyba lepiej sobie darować niż mieć dziecko z zespołem downa, czy innym schorzeniem genetycznym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 28 Sty, 2009 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od postu tomka upłynął ponad rok Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 28 Sty, 2009 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oooooj, nie zwróciłem uwagi nawet : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 28 Sty, 2009 23:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja nie widze niczego zlego w seksie z jakims kuzynem siodma woda po kisielu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 29 Sty, 2009 12:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A widzisz coś złego w płodzeniu ułomnych dzieci : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 29 Sty, 2009 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś wieku kobiety szansa urodzenia dziecka z zespołem Downa jest chyba nawet większa niż na jakąś ułomność ze związku kazirodczego. Też zakazać?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 29 Sty, 2009 23:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
A widzisz coś złego w płodzeniu ułomnych dzieci : )?

nie, bo co mnie obchodza cudze dzieci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 30 Sty, 2009 11:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - W związku jesteś aż tak męska, że to On rodzi dzieci? Nie udawaj że nie zrozumiałaś o co mi chodzi.

Słupek - Kto tu powiedział o zakazywaniu czegokolwiek? Raczej odwołuję się do zdrowego rozsądku, którego jak wiemy wielu brakuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 22 Gru 2008
Posty: 50
PostWysłany: Pon 09 Lut, 2009 16:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

syn brata twojego dziedka to zupełnie inne pokolenie od twojego... jest pewnie w wieku twoich rodziców... Very Happy chyba jesnak pokrewieństwonie jest zbyt bliskie

_________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem" <><><><><><><><><><><>
www.zwykle-zycie-pewnej-nastolatki.bloog.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5549685
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 10 Lut, 2009 13:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Tremere - W związku jesteś aż tak męska, że to On rodzi dzieci? Nie udawaj że nie zrozumiałaś o co mi chodzi.

Słupek - Kto tu powiedział o zakazywaniu czegokolwiek? Raczej odwołuję się do zdrowego rozsądku, którego jak wiemy wielu brakuje.

nie obchodza mnie CUDZE dzieci, nie obchodzi mnie czy ktos urodzi je zdrowe czy chore. jakbym miala okazje przespac sie z kuzynem to z tego by nie bylo dzieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 10 Lut, 2009 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Udajesz tylko? Przecież wątek jest o posiadaniu dzieci z kazirodczych związków, tak? Co mnie obchodzi Twój seks z kuzynem, bratem czy ojcem nawet? Cieszę się że masz takie wzięcie, naprawdę bardzo raduje mnie iż lubisz swoich kuzynów - ale do tematu to się ma jak pięść do nosa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 15:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale co cie obchodzi to czy ktos bedzie mial dzieci z bratem czy siostra, no powiedz? polski nos, wszedzie trzeba sie wtracic, o wszystkim wiedziec i na kazdy temat miec cos do powiedzenia chociaz cie nie dotyczy, ot co
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 16:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na pierwszej stronie, ostatni post, to było zapytanie czy bezpiecznie byłoby posiadać dzieci w takim związku.

Potwornie kłótliwa jesteś : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smerfeta565xd Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam pytanie::: moja babcia i dziadek mojego chłopaka są rodzonymi braćmi. czy ja mogę się związać z tym chłopakiem??? (wygląda to tak: moja babcia miała brata, ten brat miał córke a ta córka urodziłą syna= mojego chłopaka)

[ Dodano: Wto 24 Lut, 2009 15:00 ]
proszę o pomoc bo mama sie troche krzywi ze to taka bliska rodzina. jeśli to jest kazirodztwo musze jak najszybciej zerwac z nim kontakt;((
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |