| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Jak mam się ubrać na bal szóstoklasisty??
Autor Wiadomość
Nika13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 60
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 10:31   Jak mam się ubrać na bal szóstoklasisty?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak się ubrać na bal. Pomóżcie. Napiszcie jak wy się ubraliście.
Z góry dzięki
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7057982
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szczerze to wątpię, żebyście w podstawówce mieli taki typowy bal, popytaj znajomych, kogoś o rok starszego jak to u was wygląda, ale pewnie normalne ubranie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 14:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W gimnazjum ubieralysmy sie tak jak na studniowke. Ale w podstawowce raczej jak na dyskoteke Razz

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 14:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w gimnazjum to wiem ze sie ubieraja tak jak powiedziała joasia jak na studniówkę, a na zakończenie szóstej klasy to u nas nie ma balu tylko jakaœ normalna w œwiecie dyskoteka.

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
aneta007 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 160
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 15:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas byla dyska i wszyscy oczywiscie nowe ciuchy mieli ( ja tez) . Poprostu pojdz tak jak idziesz na dyske bo na pewno nie zrobia wam takiego prawdziwego balu

_________________
Kochaj i szalej nie pytaj co dalej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamus07 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 80
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja byłam tak jak na dyskoteke. Tzn.. moze bardziej oficjalnie. W tym sensie, że jakieś takie eleganckie spodnie ładna bluzka i wogole Wink
I wy też pewnie będziecie mieli tzw. dyskoteke z wyżerką Wink

_________________
".. bo marzenia pozwalają przetrwać najtrudniejsze chwile"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4408987
AŚKA Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 112
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co szkoła to pewno inny obyczaj... najlepiej popytaj znajomych Smile
u mnie w podstawówce na części oficjalnej i do poloneza było elegancko czarno-biało, a na dyskotekę - jak kto chciał Smile
w gimnazjum mieliśmy część oficjalną oddzielnie, ale do poloneza eleganckie sukienki, ale bez przesady, czyli nie te z gorsetami... ja miałam prostą brązową sukienkę z satyny, bez żadnych rękawów i ramiączek... później na dyskotekę nikt się raczej nie przebierał... jeśli jest dużo osób w sukienkach to jest fajnie... Smile a jak fajnie tańczy się w sukience... biggrinbiggrinbiggrin
najlepiej popytaj w swojej klasie jak się laski odstawiają Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nika13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 60
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 18:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W tamtym roku to dziewczyny były poodstawiane jak na jakiś śłub czy coś włosy wytapirowane makijaż nawet wizyty u kosmetyczki zamawiały solarka, każda rękawiczki falbany normalnie koszmar w życiu się bym tak nie ubrała. Wydaje mi się że to co one robiły to wielka wielka przesada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7057982
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nika13 napisał/a:
dziewczyny były poodstawiane jak na jakiś śłub czy coś włosy wytapirowane makijaż nawet wizyty u kosmetyczki zamawiały solarka, każda rękawiczki falbany

Boże O_o Rozumiem, że zawsze znajdzie się jakaś jedna wyfiokowana lalunia, ale żeby wszystkie? Kosmetyczka, solarium... Rozumiem na studniówkę, ale to przecież 6 klasa Neutral To są jeszcze prawie dzieci Neutral
Chyba najlepiej będzie jak ubierzesz się jak na normalną dyskotekę, najwyżej możesz troszkę bardziej elegancko niż zwykle (chyba że wszyscy będą tak jak normalnie), wg mnie wystarczy.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi też mieliśmy niby bal po 6 klasie, ale zwykła dyskoteka. Po gimnazjum będzie fajny bal, nie moge sie już doczekać ;P.
Nie nas pytaj jak się masz ubrać, bo to zależy od szkoły. Może robią wielki bal z sukienkami i wszystkim...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może w strój pirata? Zaskoczysz wszystkich.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 20:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nika13 napisał/a:
W tamtym roku to dziewczyny były poodstawiane jak na jakiś śłub czy coś włosy wytapirowane makijaż nawet wizyty u kosmetyczki zamawiały solarka, każda rękawiczki falbany normalnie koszmar w życiu się bym tak nie ubrała. Wydaje mi się że to co one robiły to wielka wielka przesada.


13 latki... to co one na studniówkę będą wyprawiać.. buehehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monik napisał/a:
To są jeszcze prawie dzieci

Prawie? Rolling Eyes

Monik napisał/a:
Chyba najlepiej będzie jak ubierzesz się jak na normalną dyskotekę, najwyżej możesz troszkę bardziej elegancko niż zwykle (chyba że wszyscy będą tak jak normalnie), wg mnie wystarczy.

U mnie w podstawówce obowiązywały garnitury, krawaty i inne takie.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aguś Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 10 Gru 2006
Posty: 56
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może jakas ładna zwiewna prosta sukienke albo princeske hm?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewamarchewa Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 250
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas był bal. Miałam na sobie taką elegancką czerwoną sukienkę za kolano z błyszczącego materiału i czarną marynarkę. I muszę powiedzieć, że większość miała właśnie eleganckie sukienki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8168309
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |