| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
stały internet
Autor Wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2008 06:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przewodowe zdarzają się w każdym roku - naprawdę nie znasz nikogo kto korzystałby z routera przewodowego?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2008 10:06   

Znam. jedną z tych osób to ja ;P
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2008 11:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja, ja mam neta z kabelka! Jednak mój routerek (jeden z tańszych Linksysów) WiFi też obsługuje, dużo lepiej niż niesławny livebox.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2008 18:56   

Teraz znam o 1 więcej osobę która ma ruter z kabelkiem Smile

Livebox to podróba tostera z wyprzedaży z tesco, jeżeli masz porządny internet to go nawet
nie tykaj...
Powrót do góry
faranek22 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 18
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2008 11:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Interenet kablowy lepszy od radiowego i taki polecam.



--------------------------------------
haker - łamanie haseł

_________________
zdjęcia filmy blog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
111111
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2008 11:34   

Moja siostra ma satelitarny. Nie znam innej osoby z wielkim talerzem (nie po obiedzie) satelitarnym na dachu podłączonym do komputera. Tylko straaaasznie powolny ten internet:
od 13 kb do 20kb na sekundę.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2008 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja po uwolnieniu się od neostrady znów muszę z nią walczyć. Ale w sumie, w dużych miastach działa jakoś inaczej.. lepiej. U mnie padała 5 razy dziennie, tu mieszkam dwa miesiące i ani razu biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2008 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy - Satelitarny bywa też całkiem szybki, osobiście przez kilka miesięcy z takiego korzystałem (download dochodzący do 300-400 kb/s), jednak zależność od pogody (i zachmurzenia) jest jak dla mnie w tym wypadku zbyt duża : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2008 22:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie na wiosce neostrada działa bez problemu (pod warunkiem, że się z ichnich Sagemów nie korzysta).

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2008 09:59   

Shaunri - BYWA. Ale nie zawsze.
Gdy się źle satelitę nastawi to powolutku idzie.
Powrót do góry
paulina11532 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 5
PostWysłany: Pon 08 Wrz, 2008 17:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam neostradę i bardzo szybkie łącze tam się mało płaci ale trzeba mieć telefon domowy i nawet jak mało rozmawiasz to ileś tam miesięcznie za to płacisz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 08 Wrz, 2008 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za neostradę mało? Wink za 2 razy szybszy dialog znajomi płacili mniej niż ja.. nie płaci się mało ;p Ludzi z błękitnej linii to już chyba miałam okazję wszystkich wysłuchać, internet potrafił się popsuć kilka razy dziennie, nie mówiąc o tym, że awarii w każdym miesiącu było co najmniej kilkanaście. A panowie mechanicy, przyjeżdżający naprawiać najpierw robili, potem pytali co się tak w ogóle dzieje.. Czyli potrafili najpierw zepsuć np. działający telefon, a potem dopiero ustalić, że to internet nie działa.. Czy tylko ja miałam takiego pecha? ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
djwiocha Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 19
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2008 16:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam neta z tele2, zawsze działa, teoretycne 1024 Mb/s a jest o 300 Mb/s szybciej. Płacę tylko abonament i mogę siedzieć ile wlezie pobierać ile wlezie itp. Poleam bardzo.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 06 Lut, 2009 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam neostrade od kilku mięsięcy(3 miesiące) ani razu nie odłączylo się samo a radiowy nadaje się do d...... mam naokoło kilka wysokich drzew i nie było sygnału zawsze jak była burza i silny wiater cały talerz obracał się w kierunku do nieba i dopiero musiałem włazić na dach ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 06 Lut, 2009 21:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja muszę przyznać, że we Wrocławiu Neosrada działa całkiem całkiem.. z kabla nie ma problemów, na laptopie czasami mi tylko nie łączy. Teraz przynajmniej wiem, że to w tej mojej dziurze neo jest beznadziejna, a nie wszędzie ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |