| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
stały internet
Autor Wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 06 Lut, 2009 23:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak na laptopie są problemy, to czas najwyższy pozbyć się Liveboxa (czy innego sagemowskiego syfu).

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 07 Lut, 2009 13:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie livebox. Mam router i czasami nie łapie. Na stacjonarnych nie ma problemu, jak zwykle ten cholerny laptop, cholerna vista..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 37
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pytanie do tych co mają neo. Przedłużaliście może umowę przez stronę internetową tepsy? Bo ktoś mi mówił, albo gdzieś słyszałem, że tam teraz dają aparat benq jak się przedłuża w ten sposób ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to lepiej zadzwoń na infolinię TP i zapytaj jak nie lubisz słychać muzyki lecącej z telefonu to jedz poprostu do miejsca gdzie zamawiać i zapytaj ich Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 37
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 20:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
to lepiej zadzwoń na infolinię TP i zapytaj jak nie lubisz słychać muzyki lecącej z telefonu to jedz poprostu do miejsca gdzie zamawiać i zapytaj ich Smile


Dzięki za dobrą radę, ale temat jest o dostawcach netu, więc chyba mogę tutaj zapytać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 20:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przedłużałam umowę w dialogu. Tam do Ciebie dzwonią i nagrywają to, a potem bodajże dostajesz umowę - już nie pamiętam. Zamawiałam też netię przez internet - wtedy kurier przywiózł umowę do podpisania. W TP czym prędzej bym ją zerwała. Ile ja bym dała, żeby się pozbyć teraz tego neoshitu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Przedłużałam umowę w dialogu. Tam do Ciebie dzwonią i nagrywają to, a potem bodajże dostajesz umowę - już nie pamiętam. Zamawiałam też netię przez internet - wtedy kurier przywiózł umowę do podpisania. W TP czym prędzej bym ją zerwała. Ile ja bym dała, żeby się pozbyć teraz tego neoshitu.


zależy też od Visty..... ja nie mam Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 23:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O Nasty, tez mam routera. Jak czasem się wścieknę.. Byle pogoda gorsza, byle co i neta przymula ;/ No i na laptopie przy viście jest po prostu bosko..

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 13:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akurat wcześniej neostradę (przez lata, z powodu braku innego wyjścia) miałam na stacjonarnym komputerze, na xpku. Przynajmniej wiadomo było kiedy internet nie działa, np kiedy widziałam jak mi się podoba ta nazwa:D 'techników magików' o 8 rano na spacerze z psem.. Internet mi działał kiedy chciał, szanowni panowie potrafili 2 razy dziennie przyjeżdżać naprawiać awarię, a najlepszy był ten, który przyjechał naprawiać telefon a po godzinie jego prac stwierdził, że internet już powinien działać. Siedział godzinę i naprawiał działający internet;/ Ja nie wiem skąd oni tych ludzi do pracy w infolinii i napraw biorą - chyba z ulicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hah xd Ale wiesz, Ci z ulicy, to muszą po maturze tak czy siak być ;d

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 18:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem? Do odbierania telefonu chyba wykształcenie nie jest potrzebne.. ja przynajmniej mam wrażenie, że takich po podstawówce tam sadzają;/ Tłumaczysz 3 razy a ten dalej nic nie rozumie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 21:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, a teraz troszkę pod inny temat, ale związany z tłumaczeniem ;P Widziałaś na YouTube rozmowę babci z tp? Heh ;] A co do matury sprzątacze muszą już mieć ją za sobą ;d Lecz po tym co napisałaś, trzymam się Twojej wersji ;P

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 24 Mar, 2009 10:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sprzątacze? Zaraz.. tyle ludzi kończy zawodówki, albo w ogóle szkoły średniej nie kończy, coś robić muszą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Wto 24 Mar, 2009 14:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam neostradę od stycznia mam 1mb wcześniej miałem 512kb na modemie sagem f@st 800 nie miałem nigdy problemów poza rejestracją Smile

mareczek, teraz tylko przez internet, nawet jak jesteś w salonie to oni wysyłają podanie do centrali a kurier przywozi umowę do domu którą trzeba podpisać lub nie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 24 Mar, 2009 19:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

krystian603 napisał/a:
Ja mam neostradę od stycznia mam 1mb wcześniej miałem 512kb na modemie sagem f@st 800 nie miałem nigdy problemów poza rejestracją Smile

mareczek, teraz tylko przez internet, nawet jak jesteś w salonie to oni wysyłają podanie do centrali a kurier przywozi umowę do domu którą trzeba podpisać lub nie Smile


ja też teraz mam ten modem Twisted Evil I mi chodzi 640kb/s teraz chodzi wolniej bo sąsiedzi zaczynają kupować <LOL>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |