| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
stały internet
Autor Wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 18 Maj, 2007 17:45   stały internet Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej !
jak narazie mam stały internet na godziny (neostrada tp) i to jest tak że przez pierwsze pół roku jest bez ogranieczeń, a następne pół to w cenie abonamentu jest 10 godzin a każda następna za 1zł. Do końca czerwca mam bez ograniczeń, a potem będą, a wiemże jak będą to mi mama nie pozwoli długo siedzieć na internecie. do końca czerwca można zerwać bez żadnych konsekwencji umowę. no i mam pytanie do was : jaki wy macie internet ? podawajcie mi od razu warunki tych stałek. Tata powiedział że jak znajdę jakąś oferę to może zmieni, ale nie mogę nic znależć. Nie musi ten internet być szybki - wystarcy mi 512. ( teraz mam 300 coś).

P.S.: nie wiem czy to w tym temacie, jak coś toprzenieście, ale nie usuwajcie go ani nie zamykajcie bo to dla mnie bardzo ważne. ok ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 18 Maj, 2007 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam neostradę, ale serdecznie nie polecam, za to jeśli masz możliwość to dialog (bo nie wiem jaki jest jego zasięg), sama bym założyła, ale w mojej bramie nikt nie ma podłączenia i nie da się.. muszę się z neosradą męczyć;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 18 Maj, 2007 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tez mam stałą neo i też nie polecam bo jest do dÓpy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 18 Maj, 2007 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stała, voltronik. Nie poleciłabym nawet wrogowi, internetu nie ma conamniej raz w tygodniu lub więcej, najczęściej w weekendy, a jeśli już jest to przeważnie chodzi wolno. A obsłudze oczywiście to wszystko zwisa.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 18 Maj, 2007 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stop dzieciom Neostrady!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
ewamarchewa Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 250
PostWysłany: Pią 18 Maj, 2007 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stały, firma lokalna, więc pewnie nie znasz. Teoretycznie mam 512, ale praktycznie działa dużo wolniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8168309
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 18 Maj, 2007 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

z kablowki. polecam

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
kamus07 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 80
PostWysłany: Pią 18 Maj, 2007 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rownież mam kablówke Wink i polecam Razz

_________________
".. bo marzenia pozwalają przetrwać najtrudniejsze chwile"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4408987
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 18 Maj, 2007 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wyłamię się i napiszę, że od dłuższego czasu neostrada działa mi bardzo dobrze. Żadnych problemów z tym, że nie można się połączyć (kiedyś to było nagminne, że łącze nie działało 2 dni), przepustowość jest bliska nominalnej, a odkąd znieśli limity, można ściągać do oporu. Co prawda nieco irytuje mnie livebox, ale przecież można wziąć co innego. BTW, czytałem gdzieś wyliczenia, że absolutnie nie opłaca się ta neostrada na godziny.

Przejrzyjcie oferty konkurencji. Pamiętam, że w którymś z ostatnich CD-Action (kwiecień albo maj) była tabelka porównawcza.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pią 18 Maj, 2007 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem TP DSL, ale po miesiącu zdjęli ograniczenia z Neostrady, a ja płacę jak za DSL, bo umowa na 2 lata ;/ Mi tam świetnie chodzi- mam 4mb/s ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 19 Maj, 2007 09:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi neostrada chodzi prawie jak chodziła, rozłącza się kiedy chce, w najważniejszych momentach zazwyczaj i czy potem się połączy to kwestia szczęścia, często się też za pierwszym razem nie łączy, w ogóle ostatnio potrzeba jej na to z 5 min..!! nie wspominając o tym, że czasem całe parę godzin nie działa.. Do tego dodajmy chamstwo telekomunikacji, która parę miesięcy wysłała list, ostrzegający o podwyżkach, i dała tydzień na zerwanie umowy jeśli nie pasuje, mimo że mam umowę na 2 lata. Rozłączanie też zgłaszałam, z miesiąc pochodziła dobrze, przedłużyłam umowę i jest jak było. Ogólnie, gdybym miała możliwość podłączenia lepszego internetu to bym ten ich modem chyba za okno wyje....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sob 19 Maj, 2007 09:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kup sobie "ruter" (jakoś tak się mówi)- będziesz tylko klikała ikonkę przeglądarki internetowej i wszystko będzie chodzic jak należy ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 19 Maj, 2007 09:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale skoro się w ogóle nie chce łączyć momentami z internetem, to raczej to nic nie da.


Ostatnio zmieniony przez nasty_girl dnia Nie 20 Maj, 2007 10:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sob 19 Maj, 2007 15:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka też musiała się łączyc, wrzuciła ruter i już wszystko ok, ma cały czas dostęp, ja zresztą też..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 19 Maj, 2007 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Router w neostradzie też się musi rozłączyć co 24 h Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |