| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
stały internet
Autor Wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Wto 24 Mar, 2009 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195, nie 640 tylko 512 , bo jak się łączysz to pisze w kbps a nie w kb
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 24 Mar, 2009 22:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem



ja mam trochę inaczej bo pan robił to nam żeby nie wpisywać hasła i jak włączy się komp to wszystko automatycznie się robi Mr. Green

[ Dodano: Wto 24 Mar, 2009 21:27 ]
aha i nie pisz SIMON300195 tylko pisz Simon lub SIMON Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 24 Mar, 2009 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Efektywnie masz najprawdopodobniej maksymalnie 512Kb/s (64KB/s).

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 37
PostWysłany: Czw 26 Mar, 2009 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

krystian603 napisał/a:
mareczek, teraz tylko przez internet, nawet jak jesteś w salonie to oni wysyłają podanie do centrali a kurier przywozi umowę do domu którą trzeba podpisać lub nie Smile


No tak, ale w takim wypadku, to jednak musisz udać się do salonu, a mi chodziło o to, że bez pośrednictwa salonu po prostu składasz zamówienie przez stronkę tp a kurier przywozi Ci umowę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Czw 26 Mar, 2009 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Simon to nie ma różnicy , zawsze ci tak będzie pisało Smile gdy będziesz miał 512. Ja mam neo 1mb i mi pisze 1.3 Mb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 10:16   

A ja mam 2mb i mi pisze koło 2.5mb, a jak miałem 256kb to było ok. 320kb.
Powrót do góry
mareczek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 37
PostWysłany: Pon 20 Kwi, 2009 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o tej opcji, że jest możliwość, że do końca roku w tp wprowadzą neo o prędkości 20 Mb. Jak na razie nie ma wprawdzie informacji na stronie tepsy, ale pisali o tym w rzepie, więc chyba źródło raczej poważne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Wto 21 Kwi, 2009 13:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mareczek, słyszałem niech najpierw pozmieniają te stare druty telefoniczne na światłowody , czy tam zmienili kable, niech wyremontują centrale. Mieszkam w dużym mieście i w święta nie mam neta bo jest przeciążenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
mareczek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 37
PostWysłany: Sro 22 Kwi, 2009 13:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

krystian603 napisał/a:
mareczek, słyszałem niech najpierw pozmieniają te stare druty telefoniczne na światłowody , czy tam zmienili kable, niech wyremontują centrale. Mieszkam w dużym mieście i w święta nie mam neta bo jest przeciążenie.


No wiesz, łatwo powiedzieć żeby pozmieniali na światłowody tylko że to jest pewnie ogromny koszt, a to jest jednak przedsiębiorstwo działające dla zysku. Z drugiej strony to poza tp żaden inny dostawca netu w rozwój sieci chyba za bardzo nie inwestuje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 23 Kwi, 2009 11:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak.. ale jaki mają zysk, jak wkurzeni klienci zmieniają internet, bo ten jest po prostu do niczego. A przynajmniej w małych miastach, we Wrocławiu działa bez zarzutów.. o dziwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Nie 26 Kwi, 2009 14:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam bezprzewodowy (dzielę z sąsiadem)i mam szybkość 1 mega z Neostrady i nie narzekam.Chyba że sąsiad pobiera znowu gry Confused
a co do światłowodów to słyszałem że w jakimś mieście mają wypróbować dopiero.

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Nie 26 Kwi, 2009 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie masz bezprzewodowy tylko na routerze. Router jest podpięty do lini telefonicznej a on łączy się bezprzewodowo z nadajnikiem USB w twoim komputerze. A co do światłowodów to są testy w całym świętokrzyskim. W Ostrowcu Świętokrzyskim już w prawie całym mieście są w ziemi. A ja jeszcze moi rodzice zarobili bo kabel szedł przez teren rodziców i musieli zapłacić. Jak będzie tani i szybki to sobie go wezmę bo będzie działał jako sieć lokalna i łatwo z kolegami będzie można przesyłać pliki xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 26 Kwi, 2009 14:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak, ale przez router czy nie to jednak dociera do komputera bezprzewodowo, prawda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 37
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 09:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
net, bo ten jest po prostu do niczego. A przynajmniej w małych miastach, we Wrocławiu działa bez zarzutów.. o dziwo.


Mój kumpel ma akurat neo w małym (no może średnim Wink) mieście w okolicach Wawy i mówił, że u niego działa ok...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zależy od centrali i ilości użytkowników każdy mówi ze neo jest do [cenzura] a każdy zmienia wszystkie łącza na neo xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |