| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
pigułki ..... czy ktoś wie ..... pilne .....
Autor Wiadomość
naatalii Płeć:Kobieta

Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 1
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 19:21   pigułki ..... czy ktoś wie ..... pilne ..... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w niedziele 17 brałam ostatnia tabletke antykoncepcyjna . Zawsze okres dostawałam po trzech dniach nie brania tabletki czyli w srode , jednak okresu nie mam do dzis . Robiłam test ciażowy wynik wyszedł negatywny .Mam pytanko jeśli do niedzieli nie dostane okresu w pon. mam normalnie wziasc tabletke ?????? prosze o szybką odp. Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 22:58   

Tabletki nieźle rozwalją gospodarkę hormonalną... ja bym radziła zaczekać na okres...
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 07:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lepiej poczekaj jeszcze troche, na pewno okres "sie zjawi" Wink

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 27 Lip, 2005 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja mysle ze powinna wziac tabletki tak jak zawsze.. ale lepiej bedzie jak pojdzie do ginekologa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 27 Lip, 2005 23:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej brac dalej i natychmiast isc do ginekologa jak sie okres nie pojawi....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bloo Płeć:Kobieta

Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 1
PostWysłany: Czw 04 Sty, 2007 09:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trochę poniewczasie, ale się zdenerwowałam :].
W ulotce pisze, że jeżeli okres się nie pojawia, to jest to możliwe, należy brać tabletki dalej, a do ginekologa udać się, jeśli następnym razem również się nie pojawi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2219408
martulka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 11
PostWysłany: Nie 10 Cze, 2007 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tabletki rozbijają cały cykl :/ nie zawsze będziesz miała idealnie. czasem jest tak że możesz wogóle okresu w danym miesiącu nie dostać a potem wszystko będzie jak dawniej. ale powinnaś iść do ginekologa i w tej sytuacji nie brac tabletek na własną ręke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8098674
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 10 Cze, 2007 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tabletek nie bierze się na "własną rękę", są na receptę, poza tym, nie powinny właśnie rozregulowywać okresu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Nie 10 Cze, 2007 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

martulka napisał/a:
tabletki rozbijają cały cykl :/ nie zawsze będziesz miała idealnie. czasem jest tak że możesz wogóle okresu w danym miesiącu nie dostać


jak możnA mówić o cyklu i o miesiączce skoro biorąc tabletek nie ma jajeczkowania a krwawienie które występuje to tylko taka "niby miesiączka"?

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Czarna Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 348
PostWysłany: Pon 11 Cze, 2007 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Booooozee !!!!!!!!
Czy wy jestescie takie niepelno sprytne ( nie mowie do wszystkich oczywiscie ) czy lekarze wasi to idioci?

1. Gdy kobieta bierze tabletki to nie ma czegos takiego jak okres!!!!! Jest to krwawienie z odstawienia.

2. Krwawienie moze ale nie musi wystapic.

3. jesli byscie przeczytaly ulotke to:

a) tabletki antykoncepcyjne Yasminella - str.19 ;]

" Jezeli przyjmowano wszystkie tabletki zgodnie z hormonogramem, nie wystapily wymioty ani ciezka biegunka i nie przyjmowano zadnych innych leków, jest bardzo malo prawdopodobne aby wystapila ciaza. Jezeli oczekiwane krwawienie nie wystapi dwa razy pod rzad, moze to oznaczac, ze jest sie w ciazy. nalezy natychmiast skontaktowac sie, ze swoim lekarzem."

Czyli jesli jest wszystko "si" przyjmowane, pilnuje sie godzin i tabletek to do lekarza powinno sie isc dopiero jesli drugi raz nie wystapi krwawienie.

b) tabletki antykoncepcyjne Mercilon

"Ciaza jest malo prawdopodobna jezeli tabletki byly przyjmowane zgodnie z zaleceniami, wymioty nie wystapily, nie stosowano jednoczesnie innych lekow. Mozna kontynuowac przyjmowanie tabletek preparatu Mecilon. Jesli miesiaczka nie pojawi sie kolejno dwukrotnie, istnieje prawdopodobienstwo ciazy."


NAUCZCIE SIE CZYTAC Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Jedna z najglupszych dziewczyn tego swiata....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2551311
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |