| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Apel do użytkowników
Autor Wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Wto 29 Maj, 2007 17:32   Apel do użytkowników Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiele niepotrzebnych nam rzeczy zaśmieca i równocześnie obciąża forum tak, że niektóre funkcje (np ostatnio wyszukiwanie postów) nie działają. Pisałam do Bożeny i potwierdziła, że to właśnie przez to. Napiszę więc, co należy zrobić (lub nie robić bądź ograniczać), aby forum dobrze działało.

1.Przede wszystkim, jeśli nie trzymacie w skrzynkach superważnych informacji, usuńcie stare PW. Wiele z nich jest na pewno zbędnych.
2.Odznaczajcie przeczytane posty.
3.Zdjęcia na forum również są "kulą u nogi", więc jeśli w albumie są jakieś Wasze niepotrzebne, najlepiej zlikwidować (do niczego nie namawiam czy nie zmuszam, nie usuwajcie swoich wszystkich zdjęć, tylko proponuję, aby się zastanowić, czy jakieś zdjęcie np podwórka umieszczone trzy lata wcześniej jest Wam niezbędne).
4.Zastanówmy się, które fora są o podobnej treści lub z których nie korzystamy.
5.Duże avy i kolorowe podpisy też robią swoje.

Na razie to tyle. Każdy coś może zrobić dla forum. Ograniczmy offtopy, posty nie wnoszące nic do tematu itp. oraz stosujmy się do powyższych wymagań a powinno być coraz lepiej. Wink

_________________
Just freelove...
Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Wto 29 Maj, 2007 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra powyrzucałam trochę wiadomości Wink
Chciałam tylko dodać, że dużo osób loguje się bez powodu, nachwilę, to też ma swoje powody Rolling Eyes
Jak odznaczać Question Question
Czy mój av też robi swoje Question

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 29 Maj, 2007 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam lepszy pomysł, wywalmy podforum Zabawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 29 Maj, 2007 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
ja mam lepszy pomysł, wywalmy podforum Zabawy?

Popieram. Tamte posty nie mają ŻADNEJ wartości merytorycznej.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Wto 29 Maj, 2007 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z tymi propozycjami do Bożeny ; ) Nie wiem, jeśli dużo osób będzie chciało wyrzucić któreś z podforów to może zrobi się ankietę?
Magwill napisał/a:
Czy mój av też robi swoje

Nie mówię, żeby wyrzucać swoje avy Wink W końcu mnóstwo forów funkcjonuje z avatarami. Chodzi o to, że jeśli komuś to wisi czy ma avatar czy nie lub np chce opuścić forum, to wtedy może go skasować.
Cytat:
Jak odznaczać

Po prostu nie zostawiać postów nieprzeczytanych. Wink

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Wto 29 Maj, 2007 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj, moja skrzynka jest zapełniona już chyba w 100 % : P Więc zrobię z tym porządek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 29 Maj, 2007 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zresztą, najprosztsze rozwiązanie to szarpnąć się na jakiś lepszy hosting. A jeśli finanse są tu problemem, to myślę starsi użytkownicy chętnie się dorzucą Rolling Eyes

A tak w ogóle, to nadal mamy ponad 1700 użytkowników. Postulowałem już wcześniej usunięcie większości, co zostało zrealizowane w bardzo ograniczonym zakresie.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Wto 29 Maj, 2007 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
A tak w ogóle, to nadal mamy ponad 1700 użytkowników. Postulowałem już wcześniej usunięcie większości

To również zaproponowałam wcześniej Bożenie, na razie nie dostałam odpowiedzi. Cóż się dziwić, w godzinę nie odpowie ;D
Słupek napisał/a:
zostało zrealizowane w bardzo ograniczonym zakresie.

No w końcu to nie jest chyba takie hop siup usunąć w jedną osobę ponad 1000 użytkowników. Bo w końcu usuwać może tylko Bożena, admin, gdyby nie to, myślę że parę osób by pomogło ; )

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Wto 29 Maj, 2007 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podobno miały być "wiosenne porządki" z usuwaniem kont użytkowników, którzy od paru miesięcy się nie logowali...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 29 Maj, 2007 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powinni pousuwać, do tego użytkowników, którzy weszli, raz czy dwa kiedyś, jeszcze usunąć zabawy, i powinno być dużo lepiej..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 29 Maj, 2007 23:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wszystko Bożena, Bożena to, Bożena tamto
to wy co w ogole mozecie zrobic?

ja jestem za usunieciem Zabaw i uzytkowników

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 30 Maj, 2007 13:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

opętana - to wy co w ogole mozecie zrobic?

Dokładnie to, co może robić moderator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sro 30 Maj, 2007 14:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a dzięki, już wiem.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sro 30 Maj, 2007 15:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mysle ze powinno sie:
-Usunac stare i zamkniete tematy.
- usunac uzytkownikow ktorzy nie napisali ani jednego posta i jego ostatnie logowanie nie mialo miejsca pozniej niz np. styczen 2007.
- wprowadzic na forum opcje "wyrejestruj sie" dzieki ktorej kazdy moze sie z tego forum usunac.
-Nie koniecznie usuwac podforum zabawy, bo w koncu tu sa dzieci i one tez maja prawo sie bawic a nie siedziec w dziale "dojrzewanie" czy "seks". Potem w szkole nie wiadomo co opowiadaja...

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 30 Maj, 2007 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak, tak zwal na forum, może lepiej po prostu tu nie wchodź?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |