| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Palenie papierosow i lanie
Autor Wiadomość
Wito Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 2
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 27 Cze, 2007 11:48   Palenie papierosow i lanie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sluchajcie.
Widzialem wczoraj mojego kolegę Adriana jak palił papierosy i u niego w domu za jakieś 20 min.bylo słychać krzyki domyślam się,że dostal pewnie lanie.
Ponieważ on często dostaje lanie.
Chcialem was prosić o wypowiedż w tym temacie.
O napisanie czy macie za sobą próbę palenia i czy rodzice sie dowiedzieli i co wam zrobili.
I czy dostaliście kiedyś lanie.Jak tak to ile i za co.
Ja zacznę.
Zacząłem palić 2 lata temu.W końcu rodzice sie dowiedzieli i dostałem 15 pasków.
Moje pierwsze lanie dostałem za kradzieżmamie 100zł.Dostalem wtedy 20 pasków.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 27 Cze, 2007 12:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Liczenie lania na paski ; )?

Nigdy mnie rodzice nie bili, jakoś im się nie podobało : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wito Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 2
PostWysłany: Sro 27 Cze, 2007 12:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozumiem.
Chodzi mi o to,ze ten mój kolega ma dopiero 13 lat i juz pli o to mi chodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 27 Cze, 2007 12:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za kradzież powinni ci rączkę urżnąć Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Sro 27 Cze, 2007 13:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe. ja zaczęlam palic w drugiej klasie podstawówki, ale rodzice mnie nie bili jak sie dowiedzieli

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 27 Cze, 2007 13:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

patologia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sro 27 Cze, 2007 15:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
patologia?

Ironia? ; )

Osobiście nie palę i nie mam zamiaru, lania też nie dostaję, nawet zbyt często nie mam jakichś kar. Za to moja koleżanka nawet za to, że czasem nie chce dopuścić rodziców do komputera : D, ma szlaban na wszystko. Kiedyś prawie do mnie nie przyszła, bo w ostatniej chwili dostała karę. Rolling Eyes Potem mama jej odwołała i chyba na coś przełożyła, ale efektem tego było to, że koleżanka przyszła po trzech godzinach.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 27 Cze, 2007 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja również nie palę i nie mam zamiaru palić w przyszłości.
Rodzice mnie nigdy nie bili i nie biją do tej pory. Smile Ale zapewne gdy dowiedzieliby się, że palę/biorę narkotyki/piję alkohol to lanie byłoby chyba najmniejszą karą. ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 27 Cze, 2007 18:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nigdy nie dostałam lania za palenie, LOOOL. tyle że nie byłam taka zdemoralizowana i upośledzona żeby dotykać fajek w podstawówce.
zresztą co to za metoda, na mnie nigdy nie działało jak dostałam, wręcz odwrotnie. bez sensu jest bicie dzieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tritron Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 16
PostWysłany: Sro 27 Cze, 2007 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za szkala probowalem ale feeee nigdy nie sproboje;p

JA osobiscie mam tylko ciąganie za włosy;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
712222
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sro 27 Cze, 2007 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Papierosy śmierdzą, ja nigdy za to lania nie dostanę, ale sam też nie palę, wolę coś co mniej
śmierdzi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 28 Cze, 2007 07:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie, nie ironia, po prostu nie rozumiem czegoś takiego, picie, kradzieże, a rodzice którzy zamiast rozmawiać leją, chyba coś jest nie tak?

I nie żebym sama kiedyś nie popalała, i była super grzeczna, ale sądząc po tym co napisał to ma z 12 lat, i problem leży i po jego i rodziców stronie, klaps klapsem, ale lanie pasem to przemoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Czw 28 Cze, 2007 09:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Nie, nie ironia, po prostu nie rozumiem czegoś takiego, picie, kradzieże, a rodzice którzy zamiast rozmawiać leją, chyba coś jest nie tak?

Myślałam, że chodzi Ci o post joasi, i do Niego odnosiła się moja wypowiedź. Smile
nasty_girl napisał/a:
problem leży i po jego i rodziców stronie, klaps klapsem, ale lanie pasem to przemoc.

Też nie wydaje mi się to zbyt normalne, zwłaszcza, że w środowisku, w którym bywam (dom, szkoła, mieszkania znajomych itp.) nie ma czegoś takiego jak przemoc w tym stopniu, najwyżej jakiś klaps (w stosunku do młodszych dzieci, bo przecież nie do mnie ; ) ), który przemocą nie jest. Ci rodzice nadal wychowują dzieci tak, jak wychowywało się jeszcze parędzieścia lat temu, tak jak napisałaś: zamiast rozmową, to biciem.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 28 Cze, 2007 11:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee, takie tam bicie, xx pasków, to żadne bicie - Lanie, czyli wasza patologia, to całkiem, całkiem co innego.

To jeszcze podchodzi pod pewną metodę wychowawczą - Złą, bo złą, ale metodę wychowawczą. Dla jednych skuteczna, dla innych nie - Jedne dzieciaki na myśl o poważnej rozmowie z rodzicami leją po nogach, a drugie trzeba trzepnąć dla opamiętania przez łeb, a dla trzecich szlaban na komputer jest najgorszą karą. Patologia to nieco co innego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cornelia.j.m Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Kwi 2007
Posty: 315
PostWysłany: Pią 29 Cze, 2007 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Eee, takie tam bicie, xx pasków, to żadne bicie - Lanie, czyli wasza patologia, to całkiem, całkiem co innego.

To jeszcze podchodzi pod pewną metodę wychowawczą - Złą, bo złą, ale metodę wychowawczą. Dla jednych skuteczna, dla innych nie - Jedne dzieciaki na myśl o poważnej rozmowie z rodzicami leją po nogach, a drugie trzeba trzepnąć dla opamiętania przez łeb, a dla trzecich szlaban na komputer jest najgorszą karą. Patologia to nieco co innego.


Zgadzam sie z wypowiedzia Shaunri, np moj wujek ma 4 synow i zeby utrzymac swoja "dominacje" nad nimi stosuje kary cielesne typu wlasnie pas, bo niestety tylko one pomagaja gdyz moi kuzyni boja sie swojego ojca dlatego moim zdaniem wyrosli na porzadnych ludzi, a u innych wystarczy rozmowa, kazdy rodzic ma inna taktyke wychowawcza.

A co do palenia to nigdy nie palilam i nie zamierzam bo to jest swinstwo, i niechce myslec co by sie dzialo jakby moj ojciec sie dowiedzial o tym ze pale Confused (dla sprostowania moj ojciec i ojciec moich kuzynow to sa bracia wiec wszystko jasne Razz)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
pytac+na+PW
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |