| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Palenie papierosow i lanie
Autor Wiadomość
Ulenia Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 11
PostWysłany: Czw 27 Gru, 2007 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Znam człowieka, który pali przez taką dziurkę Smile

Nie możemy zmienić tematu na jakiś sympatyczniejszy, typu kto jakie lubi? Smile


znasz takiego czlowieka i Cie to nie odraza? Chcesz skonczyc jak on? Wybacz ale to co piszesz moim zdaniem swiadczy o Twojej niedojrzalosci Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 27 Gru, 2007 20:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Będę się zamartwiał o zdrowie, a w międzyczasie mnie autobus pitolnie i na nic się zdadzą zdrowiutkie płuca/nerki/wątroba Mr. Green

Poza tym, nigdy nie twierdziłem, że jestem dojrzały Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 28 Gru, 2007 09:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ulenia - Kwestia podejścia.

Oł, oł, ał, Bożena, Ty żyjesz ; )


BTW ostatnio naszła mnie taka mała refleksja - Jakby pokazywali dzieciakom filmy ze zdjęciami z wypadków samochodowych, wiecie - jelita na ziemi, wątroba na szybie - to żadne nie chciałoby zostać kierowcą i mielibyśmy kolejny problem z głowy. Ino czy taka propaganda na pewno jest dobra?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 28 Gru, 2007 11:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Propaganda antynarkotykowa (w tym antynikotynowa i antyalkoholowa), patriotyczna, europejska, homoseksualna, feministyczna... A gdzie czas na naukę?

Proponuję puszczać jeszcze filmiki, że im wyższe podatki tym mniej ofiar wypadków, palaczy, rozbitych rodzin, złodziei, gwałcicieli, itd.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ulenia Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 11
PostWysłany: Nie 30 Gru, 2007 01:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bożena zgadzam sie Smile

Hehe kiedys opracowywalismy na portugalskim tekst jednego satyryka ktory twierdzil ze najwiekszym bodzcem dla dzieciakow bylo by namowienie ich nauczyciela od matematyki zeby zjarany przyszedl na zajecia i wymienial producentow fajek ktore uwielbia.. nikt nie chce byc jak pan od matematyki.. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Matus Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 7
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 26 Lip, 2008 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie kiedyś tata przyłapał jak przyniosłem do domu trawkę. Jeszcze nie zapaliłem a już uszy miałem wykręcane na wszystkie strony. Bardzo bolało. Potem jedną ręką mnie trzymał za ucho a w drugą wziął pas i zaczął mnie lać. Nie miałem jak nawet uciec bo co próbowałem to uścisk na uchu był coraz mocniejszy. Dostałem chyba 10 razy. Bardzo mocno. A potem zapowiedział że jak jeszcze raz coś takiego zobaczy to mi uszy poobrywa i codziennie przez tydzień będę dostawał 10 pasów na goły tyłek. Crying or Very sad Po tej karze ucho było jak bania a tyłek też mnie bolał. Przez jakiś czas nie próbowałem nawet palić. Ale po kilku miesiącach byłem na urodzinach u kolegi i tam zapaliłem papierosa. Gdy wróciłem do domu tata od razu wyczuł (u nas w domu nikt nie pali) i się zaczęło. Pamiętam to do dzisiaj a było to rok temu. Najpierw powiedział mi kazanie o nieposłuszeństwie i paleniu papierosów (długo gadał) a przy tym cały czas szarpał mnie za uszy. Potem długo miałem strupy na uszach tak mocno je targał. Następnie gdy skończył gadać nie puszczając mojego ucha bym nie uciekł wziął do ręki pasek i znowu zaczęło się lanie. Gdy zacząłem krzyczeć to powiedział że za każdy krzyk dostanę więcej. Potem rzeczywiście tak jak wcześniej zapowiedział przez cały tydzień dostawałem przed pójściem do szkoły 10 pasów bym pamiętał karę za palenie. Po takich karach bałem się zapalić bo wtedy gdyby się wydało to mialbym naprawdę przechlapane bo mój ojciec jest bardzo kosekwentny i chyba czasami mam wrażenie że w targaniu moich uszu ma jakąś dziwną przyjemność. Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 26 Lip, 2008 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po takich karach bałem się zapalić

Patrzcie, jednak takie wychowanie ma swoje pozytywne konsekwencje ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 26 Lip, 2008 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym się po takich karach bał wracać do domu Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej_28 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 6
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2008 08:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pamietam to szczególne lanie, do ktorego mogłoby wogóle nie dojść, poniewż:
Za pierwszym razem, gdy mnie na tym przyłapano skończyło się ostrą słowną reprymendą, po której ze łzami w oczach wmawiałem, że już nigdy nie zapalę, po kilku dniach znowu się to powtórzyło. Przerażeni rodzice pokazali mi skutki palenia i zapowiedzieli lanie, jednak gdy nakryli mnie trzeci raz skończyło się na karze, a za 4 razem dostałem porządne lanie, Było to w szóstej klasie szkoły podstawowej. Ojciec złapał mnie na popalaniu, boże jak ja wstedy dostałem, łezka załezką kapały z policzka, rączki próbowały zasłonić choć na chwilę goły tyłek przed wymiarem sprawiedliwości, dostałem 10 kabli za samo palenie plus 20 pasów za to, że nie wypaliłem całej karnej paczki, wyłem równo, ale do tej pory nie pale, a mam 28 lat biggrin Po lanie tyłek był cały czerwony z kilkoma sinymi miejscami:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 19:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja też nigdy nie paliłem nie pale i nie zamierzam palić co dziwniejsze za każdym razem kiedy mój ojciec zapali mówi żebym nigdy tego nie robił xD a lania dostawałem gdy byłem mały

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 10:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś miesiąc temu zapaliłam (rodzice palą) wzięłam od mamy papierosa i jak wyszła to spróbowałam ale jeden raz mi wystarczy.Nie ciągnie mnie do tego.Wiem ... za mała,ale w mojej szkole wszyscy palą.Nawet na przerwach,po szkole,w kiblach itd A profesorzy nawet nie mają pojęcia xD

[ Dodano: Pią 20 Mar, 2009 09:10 ]
Andrzej_28 napisał/a:
a mam 28 lat biggrin

Wow ! To nie za dużo jak na te forum?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 13:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie odtrąca smród dymu papierosowego. Po prostu niedobrze mi się robi. Mój tata pali, ale ja go na balkon wyganiam ;p

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dazul napisał/a:
Ja jakiś miesiąc temu zapaliłam (rodzice palą) wzięłam od mamy papierosa i jak wyszła to spróbowałam ale jeden raz mi wystarczy.Nie ciągnie mnie do tego.Wiem ... za mała,ale w mojej szkole wszyscy palą.Nawet na przerwach,po szkole,w kiblach itd A profesorzy nawet nie mają pojęcia xD

[ Dodano: Pią 20 Mar, 2009 09:10 ]
Andrzej_28 napisał/a:
a mam 28 lat biggrin

Wow ! To nie za dużo jak na te forum?


nie trzeba mieć 12 lat, żeby móc się czuć dzieckiem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 16:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wiem ale hm...on za 6 lat będzie miał tyle ile mój ojciec...dziwnie pisać tak jakby ze starym facetem Shocked Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 16:12   

Za 6 lat on będzie miał 6 lat mniej niż twój ojciec, przecież wszyscy się starzeją Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |