| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Ból głowy..
Autor Wiadomość
gosia_vip Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 25
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 20:39   Ból głowy.. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej mam do was pytanie. Od jakiegoś roku boli mnie głowa. Są dni kiedy nawet nie mam ochoty żyć. Czuje sie jakby mi coś w głowe walnęło. Jest to silny ból w skroniach.Byłam z tym u lekarza, ona skierowała mnie do białegostoku, do jakiejś specjalistki w tych sprawach. Zadawała mi pytania, i badała. Po pewnym czasie powiedziała mi ,że może powinnam iść do psychiatry. Ja do psychiatry. Hahaha. Puźniej poszłam znów do lekarza. Przepisała mi leki i powiedziała ,że może to jest dlatego ,że dojrzewam. Czy wy też tak macie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 21:13   

Mam tak. Ale u mnie głowa boli od długiego przesiadywania przed kompem. Dziś siedzę od ok. 11.00 do 20.00. Raz nawet zasnęłam przed monitorem. Jeśli lekarz mówi, że dojrzewasz, to dojrzewasz.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 22:30   

może migrena? ona sie objawia tym że masz straszne bóle głowy, nie chce ci sie żyć, moja siostra jak ma migrenę niemoże wstać z łóżka nawet, potrafi płakać z bólu

czy coś na to pomaga? napewno sen, [na samopoczucie wpływa sam ból nie wiem czy zmniejsza], ciepła herbata, i czasami są reklamy, takie leki na specjalne odmiany bólu, na migrene i ogólnie przeciwbólowe, przeważnie na opakowaniu pisze że zwalcza migreny, o ile to to

ew. zgłoś sie do lekarza że masz silne bóle glowy, to nic związane z psyhiatrą, a on ci przepisze jakieś silniejsze leki i antybiotyki jeśli potrzebne, lub zrobi rentgen, tomografie czy coś potrzebne
Powrót do góry
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 00:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy to są takie bóle np połowy głowy albo samego czoła gdy czuje się jakby mózg miał zaraz rozepchnąc kości? Pocierp jeszcze troche i sprawdź czy np te bóle nie wiązą sie na przykad ze zmianami pogody następującymi po 1-3 dniach (zwłaszcza skoki ciśnienia) albo jakimiś stresującymi sytuacjami które przeżyłaś. Prawdopodobnie są to migreny- dość częste zjawisko i niejednokrotnie związane, zwłaszcza u kobiet, ze zmianami hormonalnymi. Moja matka i kilka jej znajomych miały to przez całą dorosłość i przeszło im dopiero razem z klimakterium. Mojej szefowej nawet klimakterium nie pomogło- nosi zawszew torebce tabletki i jak tylko coś poczuje (a ma wprawę- jest lepsza niż pogoda w TV) to zaraz łyka, bo jak już naprawdę zacznie boleć to żadna tabletka nie pomaga i jest wyłączona ze świata radosnych ludzi przez 2-4 dni, a podwładni mają wtedy przekichane Wink
W każdym razie wizyty u lekaży wskazane, choć nie wiem czemu psychatra- powinien to być raczej neurolog lub naczyniowiec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 10:05   Re: Ból głowy.. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gosia_vip napisał/a:
Hej mam do was pytanie. Od jakiegoś roku boli mnie głowa. Są dni kiedy nawet nie mam ochoty żyć. Czuje sie jakby mi coś w głowe walnęło. Jest to silny ból w skroniach.Byłam z tym u lekarza, ona skierowała mnie do białegostoku, do jakiejś specjalistki w tych sprawach. Zadawała mi pytania, i badała. Po pewnym czasie powiedziała mi ,że może powinnam iść do psychiatry. Ja do psychiatry. Hahaha. Puźniej poszłam znów do lekarza. Przepisała mi leki i powiedziała ,że może to jest dlatego ,że dojrzewam. Czy wy też tak macie?


NOooo ja też podejrzewam migrene a co do psychiatry pani lekarz (jesli naprawde maszmigrene 0 slusznie ze cie tam wyslala najczestsze bbole sa w wyniku stresu itakie tam co niekorzystnie wplywa na organizm szczegolnie ktory jest oslabiony bo znaczna czesc energii daje rozwijaniu sie... a po drugie pewnie stresujesz sie szkola i takie tam i takie sa skutki ... Confused Confused moja kolezanka tez tak miala i wykryli migrene przestala jesc i ja pod kroplowki brali bo leciala przez rece.... chodzic do psychologa/spychiatry to nie jest zly pomysl nie mysl ze tam chodza tylko jakies wariaty czy co bo zazwyczaj ten lekarz tak jest kojarzony on jest po to aby cie wyleczyc z tej migreny i nie bedziesz miala bolow Wink Wink warto sprobowac co tam szkodzi to moze ci jedyne pomoc nie zaszkodzic p.s sama chodze do psychologa bo mam ten wiek dojrzewania Neutral

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 27 Lip, 2005 16:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jezeli wysylaja cie do psychiatry to moze widocznie wiedza co robia wiec zamiast sie smiac jezeli chcesz aby ci pomogli to posluchaj lekarzy:Dbiggrinbiggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Lip, 2005 11:05   

Ja bóle głowy miałam w wieku 12, 13 lat. Te bóle powstawały codziennie. Na szczęście to minęło. Głowa mnie czasami boli od długiego spania...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |