| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
zbedne dzialy
Autor Wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 27 Sie, 2007 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monik napisał/a:
Właśnie Ty też narzekasz ; )

chec zmieniania czegos, to narzekanie?


Słupek napisał/a:
I najważniejsze - traktować bez litości tych, co nie potrafią z Google korzystać.

e tam, 'bez litosci'. Badzmy cierpliwi.

No nie wiem, pani Bozena jak wide nie odwiedza czesto 'swoje' forum, przydaloby sie tez wymienic modow.

Tu nie chodzi o jakies moje narzekanie na obecny stan, to forum jest po prostu zaniedbane, nieuporzadkowane. Nie wiem, mnie to razi i od razu chec naprawy we mnie sie rodzi. FAkt, ze mozna to zostawic tak jak jest, ale mi przynajmniej trudno sie w tym wszystkim odnalezc (jako user ktory nie wchodzi na forum czesto, no ostatnio tak).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Wto 28 Sie, 2007 11:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
przydaloby sie tez wymienic modow.

Ze mną róbcie jak Wam pasuje, ale wydaje mi się, że przynajmniej jeden mod (najlepiej Nikita, bo jest trochę dłużej) powinien zostać. Bo jeśli będą sami nowi moderatorzy, to np mogą nie wiedzieć, co z czymś zrobić. A tak to zawsze mogliby zostawić to komuś już "obeznanemu" ; ) Na swój temat się nie wypowiadam, nie będę sama siebie osądzać, ale przynajmniej Nina powinna zostać (no, chyba, że nie chce ; ) ). A dodatkowi modzi? Ok, dobry pomysł.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 28 Sie, 2007 11:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W sumie nie chciałabym na administratorkę źle mówić... ale wydaję mi się że powinien tą funkcje przejąć ktoś, kto faktycznie wchodzi i wypowiada się na forum.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Wto 28 Sie, 2007 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacjo naprawdę chcesz żeby osoba, która jest w wieku Twoich rodziców brała udział w dyskusjach? Nie ma sprawy, ale zapewniam Cię, że większość takich dyskusji skończy się zwracaniem uwagi, pouczaniem, etc. Nie bierz tego do siebie, ale jak czytam tu "tony" bzdur czy historyjek na pokaz to skręca mnie (czasami ze śmiechu a czasami z głupoty piszących) i nie da się uczestnicząc w życiu forum (wypowiadając się) przemilczeć takich rzeczy. Zapewniam Cię, że to wcale nie będzie fajne Razz
Akacjo (i inni, którzy tego nie wiedzą) administracja to właściciele serwisu i forum. Nikt obcy nie dostanie dostępu do bazy danych. Bardzo mi przykro, ale wyboru raczej nie macie. ToJa już od dawna nie chce słyszeć o forum a ja nie mam czasu na zabawę.
To nie pierwszy temat, w którym chcecie robić porządki. Nigdy jednak nie udało się ustalić nic konkretnego. Raczej trudno pogodzić zainteresowania ludzi, którzy mają 16-17 lat z 9-latkami. Większość działów powstawała na prośby Użytkowników. Fakt, że część z nich chciała je moderować i to był jedyny powód powstania tych działów.
Wkrótce wszyscy dostaną maila o usuwaniu nieaktywnych kont. Chcę z tym jednak poczekać do końca wakacji aż wszyscy wrócą do domów.
Reszta należy do Was. Chcecie łączyć działy – nie ma sprawy. Liczniki, Avy, podpisy, punkty „pomógł” dla mnie to zbędne wodotryski… Ostrzeżenia również niewiele dają. Jednak działy w Trudnych pytaniach to był zalążek forum. Miały być tylko te działy a wszystkie inne powstawały wedle potrzeb ludzi z forum. Właśnie tam zagląda najwięcej dzieci, które mają problemy. Dla moderatorów i starszych mogą być irytujące ciągle powtarzające się pytania. Jednak nie każdy od razu musi umieć znaleźć potrzebne informacje. Wiele dzieci wchodzi na forum i po porostu pyta. Nie musicie tam zaglądać i odpowiadać. Moderatorzy niestety muszą tam wchodzić, ale nie muszą odpowiadać. Wystarczy jak skasują posty z bluzgami. Jeśli jednak to jest dla nich zbyt wkurzające to nie ma problemu – mogą sobie dobrać moderatorów, albo z rezygnować z moderowania w takich działach.
I jeszcze mała uwaga, co do działu Off-Top. Czy nie uważacie, że ten temat http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=10558 powinien znaleźć się raczej w Śmietniku? Wrzucacie tam wszystkie podzielone tematy jak leci a większość z nich to bzdety bez sensu a nie dyskusja warta zachowania. Często w jakimś temacie przeskakuje się na inny temat i robi się ciekawa dyskusja, chociaż nie na temat. Trzeba to rozdzielić i gdzieś przenieść. Do tego są Off-Topy. Teraz ten dział różni się od Śmietnika tym, że posty nie są usuwane.

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Wto 28 Sie, 2007 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bożena napisał/a:
Ostrzeżenia również niewiele dają

Zależy w czyim przypadku. Przy niektórych osobach okazały się przydatne.
Bożena napisał/a:
Nie musicie tam zaglądać i odpowiadać. Moderatorzy niestety muszą tam wchodzić, ale nie muszą odpowiadać. Wystarczy jak skasują posty z bluzgami

No dobra, ale w takim razie jak nikt tam nie będzie wchodził, to kto im odpowie? Zresztą to nie jest aż tak wkurzające, przynajmniej dla mnie ;p Co mi szkodzi przeczytać kilka postów więcej, jejku, skoro i tak nie mam nic do roboty?
Bożena napisał/a:
jeszcze mała uwaga, co do działu Off-Top. Czy nie uważacie, że ten temat http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=10558 powinien znaleźć się raczej w Śmietniku? Wrzucacie tam wszystkie podzielone tematy jak leci a większość z nich to bzdety bez sensu a nie dyskusja warta zachowania. Często w jakimś temacie przeskakuje się na inny temat i robi się ciekawa dyskusja, chociaż nie na temat. Trzeba to rozdzielić i gdzieś przenieść. Do tego są Off-Topy. Teraz ten dział różni się od Śmietnika tym, że posty nie są usuwane.

Ok, przejrzę tematy w Offtopie i tematy zawierające same raczej nieciekawe, jednowyrazowe posty usunę. Wink No i na przyszłość zwrócę uwagę, co i gdzie przenoszę ;]
A, no i jeszcze tak się zastanawiam... W dziale "Testy&Wysypisko" pisze, że posty są automatycznie usuwane, a widzę tam kilka tematów... Więc jak to w końcu jest?

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Sro 29 Sie, 2007 09:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monik to mało prawdopodobne, że nikt tam nie nie będzie wchodził - chociażby Twoja odpowiedź o tym świadczy Razz
W Śmietniku widzę jedynie ogłoszenie globalne, które pokazuje się we wszystkich działach. Tam jest włączona synchronizacja (chyba, co 3 dni) i tematy, w których nikt nie pisze przez ten czas są automatycznie usuwane. Jeśli jednak jest zainteresowanie tematem post zostaje (do czasu aż ludzie przestają w nim pisać).
Co do ostrzeżeń i innych spraw... Nie chodziło mi żeby to wywalić tylko zastanowić się czy jest potrzebne. Jeśli dla moderatorów się przydaje to w porządku.

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sro 29 Sie, 2007 09:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bożena napisał/a:
Monik to mało prawdopodobne, że nikt tam nie nie będzie wchodził ko- chociażby Twoja odpowiedź o tym świadczy

Też myślę, że raczej jednak będą tam wchodzic, tylko odpisałam na to, co Ty napisałaś.
Bożena napisał/a:
W Śmietniku widzę jedynie ogłoszenie globalne, które pokazuje się we wszystkich działach

Gdzie niby jest ten Śmietnik? Bo ja widzę tylko Wysypisko (lol), ale tam są jeszcze jakieś tematy.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Czw 30 Sie, 2007 09:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na jedno wychodzi biggrin Śmietnik to dawniejsza nazwa. Testy i Śmietnik zostały połączone. Jest tam pusto http://forum.dziecionline.pl/viewforum.php?f=40

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |