| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
3 pytania :)
Autor Wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 25 Sie, 2007 13:15   3 pytania :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Ile kosztuję aborcja ? Pytam serio, wiem że ceny są różne, ale chciałabym się tak zorientować.
2. Czy jeżeli gumka nie pękneła i wszystko jest jakby okej, czy nadal jest możliwość zajścia w ciąże ?
3. Czy związek bez seksu przetrwa, jest słabszy, ma mniejsze szanse ? Jak to jest ?

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeaDAngeL Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 31 Sty 2007
Posty: 61
PostWysłany: Sob 25 Sie, 2007 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Aborcja jest nielegalna, więc tak naprawdę ceny ci nie podam, zresztą każdy liczy inaczej.
2. Przy każdej metodzie antykoncepcji jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, tyle że raz mniejsze, a raz większe.
3. Związek bez seksu? No wiesz, zależy w jakim wieku... W młodzieńczym przetrwa, jeśli oboje chcą, by przetrwał. Co do szans - wcale nie. I związek bez seksu potrafi być równie silny jak ten z seksem.

_________________
Ziemia moim ciałem,woda moją krwią,powietrze oddechem,ogień siłą mą...

"Lecz jestem biedna,me skarby w marzeniach...
Więc rzuciłam Ci marzenia pod stopy...
Stąpaj ostrożnie,bo stąpasz po marzeniach..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9346291
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 25 Sie, 2007 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

DeaDAngeL napisał/a:
1. Aborcja jest nielegalna, więc tak naprawdę ceny ci nie podam, zresztą każdy liczy inaczej.

No to po co piszesz ? Wiem, chcę miej więcej!

DeaDAngeL napisał/a:
2. Przy każdej metodzie antykoncepcji jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, tyle że raz mniejsze, a raz większe.

No to super, tylko ja się zastanawiam czy to prawdopodobieństwo zajścia z gumką nie liczy się właśnie wtedy gdy pęknie! Nic mi nie powiedziałaś...

Odpowiedź na trzecie pytanie mogłabyś jedynie zostawić, bo coż mówi Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 26 Sie, 2007 10:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja:

1) 1k-3k złotych, tak się wahają ceny u lekarzy. Wiem że rozrzut duży, ale tak to już jest : )

2) Nie ma - Zagrożenie zajścia w ciążę przy seksie z prezerwatywą jest wliczone w uszkodzenia mechaniczne, wadliwość serii.

3) Wszystko zależy od układu w jakim są ludzie w związku - Nie można po prostu jasno odpowiedzieć na to pytanie, bo jedni będą się kochać raz na miesiąc, inni wcale, a jeszcze inni codziennie. Do tego dochodzi wiek w jakim są ludzie - Jedni w wieku 40-u lat będą mieli ochotę wypić razem piwo, inni uprawiać seks, a jeszcze inni pobiegać nago po mieszkaniu : )

A jeśli chodzi o związek w młodym wieku, a twoje pytanie dotyczy tego, czy jeśli powiesz chłopakowi "wstrzymaj się", to czy Cię rzuci czy nie - też ciężko odpowiedzieć, bo to zależy od chłopaka, od waszego wieku, od jego wieku, od waszych charakterów, i tak dalej, i tak dalej : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 26 Sie, 2007 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tysiak mówisz - tak w sumie się spodziewałam.

A jak będzie tam mała, niezauważalna dla oka dziurka ? Wiem, może przesadzam, ale dość dużo się ryzykuje Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Nie 26 Sie, 2007 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ciekawe. Sztuczne wywołanie porodu i wyskrobanie dziecka kosztuje ponad tysiąc złotych. Przecież to bardzo łatwy 'zabieg', nie wiem czemu oni sobie tak liczą...

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 26 Sie, 2007 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdyby było to legalne, ceny na pewno były by niższe..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 26 Sie, 2007 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdyby było to legalne, ceny na pewno były by niższe..

Oto i Ci sedno sprawy : )
Zabieg jest trudny, bo nielegalny : )

Akacja - Niestety, nie jestem w stanie Ci poradzić jak duża musi być dziurka, oraz jaki jest stosunek wielkości dziurki do procentowej szansy zapłodnienia na tysiąc kobiet, nie sprawdzałem : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 26 Sie, 2007 22:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoda Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 26 Sie, 2007 23:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo kto by ryzykował tyle, za kilkadziesiąt złotych..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Sie, 2007 18:12   

Ciekawe czy tyle samo się płaci, gdy jest to legalne, bo jak to mówicie - gdyby było legalne to ceny byłyby niższe. M.in. podczas zagrożenia życia matki, dziecko z gwałtu - wtedy legalnie można usunąć ciążę.
Powrót do góry
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pon 27 Sie, 2007 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesli w prezerwatywie jest uszkodznenie, to podczas stosunku robi się duże rozdarcie (pęka), które chłopak powinien poczuć. Jeżeli gumka nie pęknie ani się nie zsunie, to ponoć nie ma zagrożenia. Niby sa w niej mikropory, ale chyba musza być mniejsze od pleników skoro gumki mają taka wysoką skuteczność Smile

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Pią 04 Sty, 2008 23:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sądze, że gdyby była legalna to:
1) wzrosła by liczba aborcji
2) więcej ludzi zaczełoby uprawiać we wczesnym wieku sex (myślenie typu : "aa jak wpadne to pojde do lekarza dam troche kasy w łapę i salut")
3) Pryzkładem może być Francja... zdziwka?? ano niestety taka jest prawda nawet nie wiecie jak w tym państwie jest popularne knocenie sie np. pod schodami w szkole Smile taka andrenalinka. Nie wierzycie?? to pogadajce z osobą, która tam była i miała kontakt z młodzieżą mającą 10 lat i w górę...
LIFE IS BRUTAL !! AMEN

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 00:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wzrosła by, czy raczej były by to oficjalne dane? Może i w jakimś stopniu tak, ale nie okłamujmy się, kto chce to i tak to zrobi, a jak nie ma pieniędzy, zostawi dziecko na śmietniku.. Więc może i lepiej wcześniej..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 00:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Wzrosła by, czy raczej były by to oficjalne dane? Może i w jakimś stopniu tak, ale nie okłamujmy się, kto chce to i tak to zrobi, a jak nie ma pieniędzy, zostawi dziecko na śmietniku.. Więc może i lepiej wcześniej..


Nasty tak jest ukształtowana psychika ludzka, jeżeli człowiek ma świadmość, że jest na pewno jakiś sposób pozbycia się problemu ( w tym przypadku ciąża) to człowiek nie boi się tego. Natomiast jeśli wie, że gdyby coś się takiego stało a wyjście jest czasami niemożliwe bądź bardzo ciężkie to wolą sie tego nie tykać Smile
AAa i na pewno by wzrosła co by wpływało na oficjalne dane Smile popatrz na necie gdzie najmłodsze dziewczyny mają dzieci?? Tam gdzie jest zalegalizowana aborcja Smile Już się nie boją tego problemu Sad

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |