| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
3 pytania :)
Autor Wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 09:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Popadasz w paranoidalne wnioski laniade.

Zalegalizowanie aborcji nie spowodowałoby wcale wzrostu liczy urodzeń w młodszym wieku. Kwestia jest bardzo prosta - Szczególnie jak podajesz za przykład Francję, ponieważ wystarczy wzmocnić świadomość ludzi o tym co i jak robią, na przykład odpowiednimi zajęciami w szkole i problem jest z głowy.

A, i jeszcze jedno, co mi przyszło do głowy - Zalegalizowanie aborcji ogromnie zmniejsza ilość dzieci w domach dziecka, oraz wszelkie wypadki związane z niechcianymi dziećmi, które to zapewne strasznie Cię oburzają.

Podobnie nawet sprawa ma się co do alkoholu - Pełne zalegalizowanie alkoholu dla młodzieży, z jedynie ostrzeżeniem iż szkodzi On zdrowiu i może być niebezpieczny spowodowałoby spadek liczby zgonów, jak i pijanych nastolatków.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 12:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, lepiej zabić zarodek, zanim stanie się dzieckiem, zacznie czuć itd. Lepsze to, niż być 9 dzieckiem w rodzinie alkoholików, która ma przeżyć za 1000 zł. Gdzie rodzice nawet nie pamiętają kiedy je zrobili..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 12:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Popadasz w paranoidalne wnioski laniade.

Zalegalizowanie aborcji nie spowodowałoby wcale wzrostu liczy urodzeń w młodszym wieku. Kwestia jest bardzo prosta - Szczególnie jak podajesz za przykład Francję, ponieważ wystarczy wzmocnić świadomość ludzi o tym co i jak robią, na przykład odpowiednimi zajęciami w szkole i problem jest z głowy.


Nie wzmocnisz już teraz przecież są jakieś zajęcia w szkole.... i powiem szczerze mało kto się tym interesuje... i tak i tak będą robić to co chcą.

Shaunri ja mam inne podejście do abrocji (odzywa sie pewnie we mnie instykt macierzyński Twisted Evil ) takie teraz prywatne pytanko a ty byś się zgodzil na aborcję swojego dziecka??

[ Dodano: Sob 05 Sty, 2008 12:57 ]
nasty_girl napisał/a:
Dokładnie, lepiej zabić zarodek, zanim stanie się dzieckiem, zacznie czuć itd. Lepsze to, niż być 9 dzieckiem w rodzinie alkoholików, która ma przeżyć za 1000 zł. Gdzie rodzice nawet nie pamiętają kiedy je zrobili..


Obejrzcie sobie filmy np. "Niemy krzyk" oraz wywiady z amerykanskim ginekologiem na temat aborcji jak to wszystko wygląda ze szczegółowymi zdjęciami i filmami. To co ludzie robią, aby pozbyć się dziecka to rzeź...

Co do filmu jak tylko znajdę na necie ten wywiad to prześle bo teraz nie mam za bardzo jak Smile tu na razie macie polskie krotkie filmiki o abrocji dla osob o słabych nerwach - nie ogladajcie tego!!

http://video.google.pl/videoplay?docid=-5931154740058208810&q=aborcja&total=67&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=2
http://video.google.pl/videoplay?docid=-520454451289376006&q=aborcja&total=67&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=5
http://video.google.pl/videoplay?docid=6681122561167087251&q=aborcja&total=67&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=1
http://pl.youtube.com/watch?v=ZsaNgLyseIA
http://pl.youtube.com/watch?v=YTch2xfUtzc
i wiele wiele innych Smile

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 14:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

LANIADE.

Aborcja w tej chwili jest nielegalna i koniec. Nie będziecie dyskutować w moim temacie - jeżeli macie ochotę pogadać sobie o aborcji, pogadajcie w innym temacie, a jeżeli mnie chcesz przekonać żebym tego nie robiła, to nie musisz się bać, bo od pytania do czynu długa droga.

BTW. Gdyby aborcja była legalna, nie byłoby robienia takich okropieństw o których mówisz, tylko wszystko ładnie, higienicznie i zdrowo.

Jesteś kobietą, i powinnaś rozumieć że powinna ona mieć prawo do robienia z własnym ciałem, tego co się jej podoba.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 16:00   

laniade napisał/a:
Obejrzcie sobie filmy np. "Niemy krzyk"

Oglądałam ten film... Jak wpychali babce jakąś ssawkę. To dziecko czuło zagrożenie i próbowało jakoś uciec...
Powrót do góry
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 16:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalie Hetfield napisał/a:
laniade napisał/a:
Obejrzcie sobie filmy np. "Niemy krzyk"

Oglądałam ten film... Jak wpychali babce jakąś ssawkę. To dziecko czuło zagrożenie i próbowało jakoś uciec...


No było tam chyba coś takiego, ale nie pamiętam już dokładnie...

BTW Akacja.. chyba wierzysz w cuda morderstwo to morderstwo i nigdy ono ładnie nie będzie wyglądało..
AA i co do gwałtów to moge powiedzieć, że więcej dzieci jest ze stosunku bez przymusu niz z przymusem.
Jak juz sie zaczyna cos robic to sie patrzy na konsekwencje, niestety wiekszosc sobie z tego nie zdaje sprawy.. a antykoncepcja nigdy nie jest w 100% pewna Smile

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

laniade - Aktualne zajęcia w szkołach stoją na bardzo niskim poziomie. Trzebaby ten poziom zwiększyć.

A twoje pytanie to pytanie z serii "Zaraz Ci udowodnię że mam rację" - Oczywiście że nie pozwoliłbym żonie na aborcję dziecka - Bo niby czemu? To w końcu moje dziecko. Ale nie o takich sytuacjach mówimy. Mówimy o sytuacjach gdy dzieci mają dziecko, dziecko jest z gwałtu, ewentualnie jest to dziecko niechciane - czyli potencjalnie ma zasilić szeregi bidula.

Twój problem polega na tym że patrzysz jedynie na "urodziło się? Ok, to Bóg mu daj zdrowie" - Szkoda że nie spojrzysz na to, jak takie dzieci potem sobie żyją.

Cytat:
"BTW Akacja.. chyba wierzysz w cuda morderstwo to morderstwo i nigdy ono ładnie nie będzie wyglądało.. "


Polecam zapoznać się na czym polega najprostsza skrobanka.
Po którymś-tam miesiącu oczywiście stosuje się inne techniki, ponieważ zarodek jest już dosyć duży. Jednak efekt jest bardzo czysty, ładny i schludny. Panna pod narkozą, zarodek się zabija, wyciąga, wszystko oczyszcza.

Nie wygląda to gorzej niż sam poród.


Powtarzam - bardzo krótkowzroczna jesteś.

PS: Dziwne by było gdyby więcej dzieci na świecie rodziło się z gwałtów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Aktualne zajęcia w szkołach stoją na bardzo niskim poziomie. Trzebaby ten poziom zwiększyć.


całkowicie się zgadzam... trzeba to zwiększyć.

A co do abrocji to myślę że to kobieta powinna decydować. Nie państwo. Ale kobieta zanim się zdecyduje pozostawić to dziecko powinna o kilku sprawach pomysleć:

1) Jak to dziecko będzie żylo
2) Czy będzie miało szanse się rozwijać
3) Czy w życiu kobiety jest miejsce (w tym momencie) na dziecko. To znaczy czy będzie miała piędniądze by je utrzymać, czy bedzie miała czas na to dziecko, co o tym mysli partner czy sie zgadza (jeżeli sie niezgadza to jak to puźniej powie dziecku. Aby niebyło sytuacji: Wieszy synku dlaczego nie masz ojca? Bo chciał abym przeprowadziła aborcje i ciebie by wtedy nie było...) Bez sensu...

Jeżli aborcja była by legalna to ceny były by mniejsze.
Jak abrocja była by legalna to tak jak mówi mój poprzednik (Shaunri) było by mniej dzieci w domach dziecka. Może i ludzie nie opuszczali by sowich dzieci itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
laniade - Aktualne zajęcia w szkołach stoją na bardzo niskim poziomie. Trzebaby ten poziom zwiększyć.

A twoje pytanie to pytanie z serii "Zaraz Ci udowodnię że mam rację" - Oczywiście że nie pozwoliłbym żonie na aborcję dziecka - Bo niby czemu? To w końcu moje dziecko. Ale nie o takich sytuacjach mówimy. Mówimy o sytuacjach gdy dzieci mają dziecko, dziecko jest z gwałtu, ewentualnie jest to dziecko niechciane - czyli potencjalnie ma zasilić szeregi bidula.

Twój problem polega na tym że patrzysz jedynie na "urodziło się? Ok, to Bóg mu daj zdrowie" - Szkoda że nie spojrzysz na to, jak takie dzieci potem sobie żyją.

Polecam zapoznać się na czym polega najprostsza skrobanka.
Po którymś-tam miesiącu oczywiście stosuje się inne techniki, ponieważ zarodek jest już dosyć duży. Jednak efekt jest bardzo czysty, ładny i schludny. Panna pod narkozą, zarodek się zabija, wyciąga, wszystko oczyszcza.


Ja staję w obronie tych dzieciaków, które nie miały szansy się nawet obronić... i dlatego nie mam zdolności empatii chyba wręcz przeciwnie ?? Tak czy siak naprawdę szczerze współczuje kobietom, które były ofiarami gwałtu a jeszcze większy respekt dla tych, które podniosą się po tym wszystkim i wychowają to dziecko Smile

Co do zabiegów to widziałam raz akcję jak zarodek był już duży (głowa byłą dosyć rozwinięta) wsadzili w pochwe jakies dziwne szczypce zgniotli głowe dziecka - zrobiła się mniejsza dzięki temu i na spokojnie ją wyjęli...
Co do twojego przykładu to można powiedzieć : "Czyste, ładne, schludne, bezbolesne morderstwo" Smile

Co do zajęć szkolnych to co trzeba zrobić żeby był wyższy poziom??

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 22:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bierzesz jakieś skrajne przypadki, pewnie prawie całkowicie ukształtowanych płodów i przekładasz to na wszystkie aborcje.

A recepta na podwyższenie poziomu szkolnictwa jest banalna, zlikwidować MEN i sprywatyzować szkoły.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 05 Sty, 2008 22:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A recepta na podwyższenie poziomu szkolnictwa jest banalna, zlikwidować MEN i sprywatyzować szkoły.

Na pewno nie zlikwidować MENu!

laniade napisał/a:
Co do zajęć szkolnych to co trzeba zrobić żeby był wyższy poziom??


Niech Ministerstwo (MEN) zatrudni w każdym powiacie kilka osób ktorę będą odpowiednio przeszkolonie. A tak już jest ale mi chodzi o lepsze przeszkolenie. Aby uczniowe we szkołach uczyli się co to jest Masturbacja, aborcja jaka powinna być wielkość penisa itp.
Uczniowie nie powinni się tego uczyć na forach i w internecie tylko we szkołach.

A odpowiedz (masz racje Słupek) jest banalna. Trzeba zwiększyć poziom nauczania. (uczyć nie tylko o tym jak się zapładnia komórka tylko o innych rzeczach) Każdy wie co to znaczy więc pisać nie będę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 06 Sty, 2008 00:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

laniade - Na temat twojego przykładu wypowiedział się już Słupek - Dodatkowo mogę nawet Ci powiedzieć że jeśli chodzi o takie zaawansowane płody to nawet stosuje się "rozsadzenie płodu wewnątrz macicy" - Płód rozpada się na rączki, nóżki, paluszki, jak najmniejsze elementy które wyciąga się każdy z osobna. Cholernie krwawa sprawa.

Szkoda że stosuje się Ją w okolicach 7-go miesiąca, no nie?

Więc nie gadaj głupot, bo zaczynasz powoli wychodzić na jakąś fan-boykę anty-aborcyjną która powie byle-co byle potwierdzić swoją tezę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 06 Sty, 2008 11:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niemy krzyk - taak, dziecko czuje, cierpi, ale dopiero od pewnego momentu, nie od momentu zapłodnienia. Co do edukacji.. nikt się nie interesuje, bo na takie lekcje jest za późno, uczą osoby, które się do tego nie nadają, nie mają wystarczającej wiedzy, ani żadnego kontaktu z uczniem. Kiedy mi, w momencie kiedy nie byłam już dziewicą kobieta puszczała filmiki jak chłopiec podrywa dziewczynę, to naprawdę było niepotrzebne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keśka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 185
PostWysłany: Wto 08 Sty, 2008 00:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Związek bez seksu nie jest możliwy, bo i tak prędzej czy później się do niego dojdzie :]

_________________
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6324199
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 08 Sty, 2008 07:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keśka - Wybacz, zeszliśmy nieco tutaj już z tematu i temat właściwie jest o aborcji na chwilę aktualną : )

A poza tym gadasz głupoty, tak na marginesie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |