| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
zdrada
Autor Wiadomość
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 17:37   zdrada Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzisiaj rano zobaczyłem jak dziewczyna mojego przyjaciela całuje się z innym facetem. później rozmawiałem z moim kolegą i on mi nic nie powiedział co mogłoby wskazywać, że nie jest ze swoją dziewczyną. nie wiem jak mam mu powiedzieć, że jego dziewczyna go zdradza. proszę was podpowiedzcie mi. z góry dziękuje za odpowiedzi

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 17:50   

Podejdź do tego spokojnie ja też miałam taki przypadek lecz z koleżanką więc na początek zapytaj jejjgdzie dzisiaj była jak odpowie że z twoim kolegą to znaczy że kłamie i zamieża dalej zdradzać a jeśli powie że gdzieś tam gdzie byłeś to znaczy że ona poprostu można powiedzieć nie chcący to zroiła
Powrót do góry
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 18:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

weronika mam do ciebie pytanie. jak można kogoś pocałować (z języczkiem) niechcący czy chodźby przypadkiem. dokładnie widziałem jak ta dziewczyna wymusiła ten pocałunek

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym sie nie wtracala do tej sprawy mzoe dala bym lekko do zerozumienia twojemu koledze ale takto to nic ponzije jak bedzie cos nie tak to jescze ktos powie ze to twoja wina Razz

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dona
Gość
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 19:31   

Jeśli bardzo go lubisz i cenisz sobie prawdę to mu powiedz o tym co widziałeś. Zresztą najlepiej postaw się w jego sytuacji i odpowiedz sobie na pytanie czy ty byś chciał żeby ci on powiedział gdyby taka sytuacja zaistniała.
Powrót do góry
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Pią 22 Sie, 2003 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeżeli byłabym w twojej sytuacji to odrazu powiedziałabym to swojej przyaciółce. Chociaż bałabym się trochę iż ona pomyśli że ja ją kłamie bo chcę ją rozdzielić z chłopakiem. Ale im prawda szybciej wyjdzie najaw tym mniej będzie to bolało.

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |