| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Jakie zwierzatko dla dziecka... ?
Autor Wiadomość
anika12 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 8
PostWysłany: Sro 31 Paź, 2007 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakieś miluśne zwierzątko.Chociaż lepsze są pluszki

_________________
Nadal jestem samotna.....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 31 Paź, 2007 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

K...wsko merytoryczny post, nie ma co.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Holly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 64
PostWysłany: Sro 14 Lis, 2007 00:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Boże gdzie fretkę czy szynszyla?! Chyba, że dla siebie. Małe dziecko nie będzie w stanie się takim zwierzątkiem zająć. Zresztą Szylki nie lubią być przytulane. Są małymi indywidualistami i długo się oswajają (fretki chyba podobnie) a dla dziecka chyba najleprzy taki zwierzak, z którym będzie miało duży kontakt prawda? Czterolatek nie zrozumie, że zwierzątko nie chce się teraz bawić. Jeśli już musicie kupić mu zwierzaka, to ja jestem za psem. Skoro mieszkacie w bloku kupcie małego. Dziecko będzie mogło się z nim przynajmiej pobawić. Szczeniaki raczej zawsze są skore do zabaw, a niektóre rasy są wprost stworzone dla dzieci.

Chociaż uważam, że powinniście poczekać. Czteroletnie dziecko, chyba nie potrzebuje pupilka.

_________________
Niesie mnie pozytywna myśl, że nie jest źle...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 14 Lis, 2007 19:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, mam szczeniaka, rasa bardzo przyjazna, kocha dzieci, używane do dogoterapii, cholernie skory do zabawy, a 4 latka dla zabawy by zagryzł 9 (nie, nie jest agresywny, zachowuje się jak typowy szczeniak, który nie rozumie, że nie gryzie się dla zabawy, że nie wolno skakać po ludziach (a przecież taki 4 latek, to maluch)), i tak przez rok, nie wspominając o tym, że pies tak do 6-7 miesiąca min. załatwia się w domu, miła niespodzianka dla takiego dzieciaka, kupa na podłodze;) Tym, co tak dobrze radzą, niemając psa radzę poczytać wątek, albo czasem się zastanowić. Jeżeli jeszcze to był pies po prostu w domu, i pilnowany, ale jeśli to ma być maskotka dzieciaka, nie ma szans, żeby to się dobrze skończyło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Holly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 64
PostWysłany: Sro 14 Lis, 2007 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś miałam psa jak byłam jeszcze młodsza...
A dziecko nie jest takie, żeby się dało pogryźć szczeniakowi. Ja raczej o tego psa bym się martwiła. Z tego co zdążyłam zaobserwować, to takie dzieci często nie potrafiąc pogłaskać pieska biją go albo kopią. Mimo to myślę, że pies jest dla dziecka najleprzy, bo nie da się zamęczyć. Jak kupią chomika, ptaszka, czy cuś podobnego, to będzie raczej zwierząto dla nich a nie dla dzieciaka. No, a chyba nie o to im chodziło.

Choć jeszcze leprzym rozwiązaniem jest poczekać, aż dziecko będzie w stanie samo zaopiekować się zwirzątkiem. Tak jak ktoś pisał, poczekałabym jeszcze dwa latka.

_________________
Niesie mnie pozytywna myśl, że nie jest źle...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 15 Lis, 2007 16:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"leprzym" rozwiązaniem, będzie jednak z psem poczekać, w jakim wieku go miałaś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Holly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 64
PostWysłany: Sro 21 Lis, 2007 14:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w domu pies był jeszcze zanim sie urodziłam. Jak miałam dwa latka to zdechł i rodzice kupili mi nowego. Nie mówię, że zajmowałam się nim ale mogłam się z nim bawić, a z chomikiem czy jakimś innym gryzoniem byłoby to raczej nimożliwe. Pies był kupiony nie tylko dla mnie ale dla całej rodziny.

_________________
Niesie mnie pozytywna myśl, że nie jest źle...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sro 21 Lis, 2007 17:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee chyba najlepsze bedzie poczekanie jeszcze dwa latka. A teraz to lepiej jakaś zabawke tylko duza. Ja jak miałem takiego duzego słonia - wielkości szafy - to spałem na nim. Żucałem sie na niego itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olek0000 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 5
PostWysłany: Czw 06 Mar, 2008 13:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uważam, że pies, ponieważ nie raz słyszałem, że dziecko nie powinno się wychowywać bez psa, ponieważ przy psie może nauczyć się odpowiedzialności, chociaż nie wiem czy twoje dziecko nie jest trochę za ,,małe'' na zwierze?! Może poczekaj jeszcze rok lub dwa! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kokardka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 33
PostWysłany: Pon 19 Maj, 2008 14:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli psa nie było przed narodzinami dziecka to moim
zdaniem powinno się z tą decyzją poczekać!
Małe dziecko zajmuje bardzo dużo czasu
więc np pies zostałby zaniedbany!
nie popieram takiego postępowania
dziecko musi być świadome że zwierze jest w domu
a do tego potrzebny jest czas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Pon 19 Maj, 2008 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szurek i kropka, one są normalne i łagodne, no chyba, że się trafi ( chociaż wątpie) jakiś groźny, ale to i tak jest dobre rozwiązanie, zresztą możesz popytać na inych forach o zwierzętach naprzykład. Wink

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 19 Maj, 2008 20:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym kupiła kota, bo w razie czego się obroni, i dziecko zrozumie że nie może za bardzo go "kochać".

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 19 Maj, 2008 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z kotem jest ten problem, że historie o duszeniu niemowląt w kołyskach o dziwo nie są li tylko legendą uliczną Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 22 Maj, 2008 15:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale 4-letnie to już całkiem duże Smile

Słupek - złe doświadczenia z dzieciństwa ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 22 Maj, 2008 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię koty, ale raczej niemowlaka bym samego z kicią nie zostawił Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |