| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Pogo
Autor Wiadomość
Holly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 64
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 14 Paź, 2007 23:35   Pogo Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co o tym myślicie? Podoba wam się? Jaki był wasz najostrzejszy młynek? Największe obrażenia? Ponieśli was na rękach?

Ja dopiero zaczynam odkrywać ''uroki'' pogo, więc moimi największymi obrażeniami są siniaki, zadrapania i spuchnięta kostka. NIe miałam jeszcze okazji brać udziału w bardzo ostrym pogo i chyba narazie się na takie nie zdecyduje Wink

_________________
Niesie mnie pozytywna myśl, że nie jest źle...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 15 Paź, 2007 06:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie lubię z kilku powodów:
a) Za spokojny jestem na to, a Pogo jest strasznie męczące.
b) Zawsze kiedy byłem na Pogo miałem ochotę pobić każdego kto stał obok mnie : )

Jednak raz fala mnie poniosła i nie powiem, było miło, szczególnie że był to koncert dosyć spory (Iron Maiden), jednak byłem zawiedziony... Nie pomyśleli o tym żeby mnie odnieść pod scenę : P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Holly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 64
PostWysłany: Pon 15 Paź, 2007 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uuuu... Jacy niedomyślni. Ja lubie się wyszaleć na koncertach, ale raczej nikogo nie nawalam. Zwykłe przepychanki...

_________________
Niesie mnie pozytywna myśl, że nie jest źle...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 15 Paź, 2007 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cóż, nawet takie "zwykłe przepychanki" działają mi na nerwy, po prostu - u mnie sprawdza się że agresja wzbudza agresję : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Paź, 2007 19:59   

W niedziele byłam na Farben Lehre. Ciasnota jak w dupie xd Nawet miejsca na ręce nie było xd Pogo na początku 2 osoby zrobiły, ale jak ludzi wiecej przyszło, to jeszcze stali na korytarzu... Tak więc pogo jakieś się zrobiło, że wszyscy się przewróciliśmy i kumpel na mnie leżał, dość spory kumpel xd Z brody 2 razy rostałam w głowę, ręce mi aż wyrywali, tak ciasno było...
Powrót do góry
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Czw 18 Paź, 2007 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka była na koncercie Dżemu przed wakacjami to nie chciała się nam przyznac dlaczego do szkoły nie chodziła, a okazało się, że nieśli ją na rękach i ktoś ją upuścił twarzą prosto w barierkę- skutek: złamany nos i podpite oko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Paź, 2007 16:44   

Laki, ale co to ma do pogo? Nieśli ją na rękach.. ale pogo, omg xd
Powrót do góry
sexy69 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 8
PostWysłany: Pią 19 Paź, 2007 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Noszenie na rękach to jest element pogo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Paź, 2007 19:40   

Powiedzmy, że element, ale w pogo nie nosimy się na rękach tylko 'tańczymy'.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 20 Paź, 2007 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy wam to sprawia przyjemność jak się rzucacie jedno o drugie, a po tym jesteście cali posiniaczeni, połamani itd? Bo takie dziwne odnoszę wrażenie, że to nie taniec ale jakiś element masochizmu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 20 Paź, 2007 14:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl - Przez wiele lat próbowałem zgłębić tajemnicę pogo i po wielu rozmowach z wieloma osobami dochodzę do prostego wniosku:

- Kwestia masochizmu nie wchodzi tu w grę. Wchodzi za to kwestia uwolnienia jak największej ilości Energii - prościej? Zmęczenia się, wyżycia. Pogo jest bardzo dostępną możliwością "wyżycia się" - Osobiście preferuję dać komuś w ryj na ringu, jednak cel jest ten sam - Jeśli nie wyżyję się tam, to wyżyję się w domu - na kimś : )

Każdy ma potrzebę od czasu do czasu pokłócenia się, pokrzyczenia, poskakania, pobicia itp.itd. - To jest tylko forma zastępcza, żeby komu krzywdy w domu/szkole/pracy nie zrobić i tylko tak na to należy patrzeć. Oczywiście w tej formie sprawia też przyjemność, bo jeśli jesteś przeładowana emocjami, idziesz i dajesz w ryj do woli komu chcesz to naprawdę, nie można czuć się przyjemniej : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 21 Paź, 2007 13:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wyżycie się rozumiem, ale dlaczego kosztem złamań, siniaków, kontuzji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 21 Paź, 2007 14:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To po prostu jest jedna z metod wyżycia się. Jedni lubią pobiegać, jedni poskakać, jedni pójść na siłownię, jedni maltretować żonę a inni poskakać przed sceną, lub też z kimś się pobić. Zależy co kto lubi i co komu pomaga : )

Dochodzi też kwestia dostępności, a koncerty Punk Rockowe są bardzo dostępne, łatwo też dostępny jest tam alkohol, czy marihuana, masa znajomych, oraz fakt iż można zawrzeć nowe znajomości naprawdę działa na korzyść : )

Osobiście jestem jak najbardziej za Pogo - naprawdę istnienie tego jest potrzebne : )

Bagatela między innymi właśnie o takiej żądzy wyżycia się był Fight Club : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Paź, 2007 19:33   

nasty_girl napisał/a:
Wyżycie się rozumiem, ale dlaczego kosztem złamań, siniaków, kontuzji?

Pogowałaś? Widziałaś? Byłaś na koncercie, gdzie było pogo?

Pogo bywa dość mocne albo takie o, przepychanki. Przecież nie będe kręcić tyłkiem na koncercie jak na dyskotece Laughing
Jak na razie nie miałam żadnych obrażeń, siniaków, kontuzji...
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 22 Paź, 2007 06:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to słabe Pogo było : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |