| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Mundurki i wpis do regulaminu ucznia
Autor Wiadomość
Aśka_93 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 13 Sty 2007
Posty: 33
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 16 Lis, 2007 18:29   Mundurki i wpis do regulaminu ucznia Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem w klasowej trojce i mielismy ostatnio spotkanie wszystkich przewodniczacych i pani dyrektor zaproponowala abysm my wymyslili kare za nie noszenie mundurkow... wiecie to musi byc cos czego nawet najwiekszy zapominalski bedzie sie bal (wstydzil) no i jakby to mialo wygladac... pomozcie bo ja nie moge nic wymyslec !!!!!!!!!!!!!!!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6200616
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pią 16 Lis, 2007 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O lol, a po co teroryzowac dzieciaki, każdy ma prawo zapomniec, a kary i tak nie częstą będą egzekwowane..Niech lepiej zajmą się uczeniem, a nie karaniem, czy stresowaniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 16 Lis, 2007 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przeniosłam temat do odpowiedniego działu.

W mojej szkole jeszcze nie ma mundurków i na razie ich nie widać. Ale już wiemy, że w ciągu roku szkolnego będziemy mogli siedem razy przyjść bez. Po co stosować kary? Ustalcie, ile razy będzie można przyjść bez mundurka i tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Aśka_93 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 13 Sty 2007
Posty: 33
PostWysłany: Pią 16 Lis, 2007 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nie przejdzie trzeba jakas kare wymyslic!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6200616
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 16 Lis, 2007 19:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co Cię tak korci do karania kolegów i koleżanek? Gdzie solidarność uczniowska?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aśka_93 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 13 Sty 2007
Posty: 33
PostWysłany: Pią 16 Lis, 2007 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie ze chce im dokopac... ale jak juz mamy bys sprawiedliwi to karzmy tych co nie nosza i nagradzajmy tych co nosza... oni moga sobie chodzic bez mundurka a taki przecietny uczen kowalski nosi caly czas... i gdzie tu sprawiedliwosc... mieliscie mi pomoc a nie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6200616
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 16 Lis, 2007 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
A co Cię tak korci do karania kolegów i koleżanek? Gdzie solidarność uczniowska?

No właśnie, dokładnie :>
U nas prawie wcale nie zwracają uwagi na mundurki, dużo osób chodzi bez i nikt nic im nie mówi, czasem tylko jak sobie nauczyciele przypomną to komuś powiedzą i tyle, ale żadnych kar ;] Chyba raz tylko polonistka wpisywała punkty ujemne, ale to też pewna nie jestem.
Aśka, jeśli nie chcesz być uważana za sztywniaczkę i "tą, przez którą nauczyciele się mnie czepiają", to odpuść sobie ;] Chyba że jest u Was dużo kujonów i będziesz miała z kim trzymać ;]

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Aśka_93 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 13 Sty 2007
Posty: 33
PostWysłany: Pią 16 Lis, 2007 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie jestem zadnym kujonem tylko poprostu nie podoba mi sie to ze ja codziennie chodze w mundurku a taki moj kolega sztabor to sobie co 3 dzien zaklada i on nic z tego nie ma i ja... a u nas w szkole zwracaja na to uwage...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6200616
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 16 Lis, 2007 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aśka_93 napisał/a:
nie podoba mi sie to ze ja codziennie chodze w mundurku a taki moj kolega sztabor to sobie co 3 dzien zaklada

Kto Ci broni nie zakładać?
Aśka_93 napisał/a:
nie jestem zadnym kujonem

Ale tutaj nie jesteś solidarna z uczniami, tylko myślisz o tym, że akurat Ty nosisz mundurek, a Twój kolega nie, i to jest takie straszne bo Tobie ambicja nie pozwoli go zdjąć, bo a nuż jakiś nauczyciel Ci coś powie, dlatego chcesz żeby inni też cierpieli, bo wszyscy za jednego? Naprawdę szczerze radzę Ci nic nie wymyślać. Kiedyś się wyda.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 16 Lis, 2007 20:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zawiść to bardzo brzydka rzecz Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sob 17 Lis, 2007 13:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aśka_93, Skoro jesteś frajerem to go noś..A później takie piszą tematy, czemu nikt mnie nie lubi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Aśka_93 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 13 Sty 2007
Posty: 33
PostWysłany: Sob 17 Lis, 2007 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jestescie nie sprawiedliwi... osadzacie mnie ze nikt mnie nie lubi chociaz mnie nie znacie... ale sie mylicie bo jestem lubiana.... i wy nie bedzieci mnie obrazac od frajerow bo frajerami sa ci ktorzy udaja solidarnosc z innymi a tak naprawde za plecami wbijaja im noz w serce... wiec laki... jestes takim frajerem... nie znacie mnie ale jacy wy madrzy jestescie... w szkole dali taki temat do dyskusji wiec poprosilam zebyscie mi pomogli... moja szkola jest szkola z tradycjami i dyrekcja i nauczyciele nie pozwala aby ona zeszla na psy... wiec i my powinnismy... przemyslcie to bo hyba nie wiecie dlaczego dowas napisalam i wyciagacie jakies brudy niewiedomo skad...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6200616
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 17 Lis, 2007 14:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ha! Taaa szkoły z tradycjami są najlepsze ;D ;D
Jeżeli wprowadzono temat dyskusji, to mogłabyś po prostu powiedzieć, że według Ciebie nie powinno się do tego przykładać takiej wagi i tyle. Tak to jest z tym świetnym zarządzeniem ministra, szkoła też w rezultacie robi tak, żeby mimo wszystko dawać trochę wolności uczniom omijając przepisy, oczywiście "musicie nosić mundurki, nie ma innej możliwości!" ale to tylko tak oficjalnie ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 17 Lis, 2007 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aśka_93 napisał/a:
jestescie nie sprawiedliwi... osadzacie mnie ze nikt mnie nie lubi chociaz mnie nie znacie... ale sie mylicie bo jestem lubiana.... i wy nie bedzieci mnie obrazac od frajerow bo frajerami sa ci ktorzy udaja solidarnosc z innymi a tak naprawde za plecami wbijaja im noz w serce... wiec laki... jestes takim frajerem... nie znacie mnie ale jacy wy madrzy jestescie... w szkole dali taki temat do dyskusji wiec poprosilam zebyscie mi pomogli... moja szkola jest szkola z tradycjami i dyrekcja i nauczyciele nie pozwala aby ona zeszla na psy... wiec i my powinnismy... przemyslcie to bo hyba nie wiecie dlaczego dowas napisalam i wyciagacie jakies brudy niewiedomo skad...


Jesteś na bank KONFIDENTEM!! Ja tez jestem w trójce klasowej i też kazali nam wymyslic kare ja sie odwołałem i wszyscy zrobili to samo. Ale niestety dyrekcja wzieła sprawe w swoje rence i za nienoszenie mudurka wpisuja nod . A my sie zawsze odwołujemy, na razie skutecznie...
Skoro tak chcemy wnieść sprawe aby mozna było 10 razy zapomnieć mundurka i tyle. Jeżeli sie dyrekcja nie zgodzi będziemy strajkować.
U nas był już jeden strajk. Tarasowaliśmy wejście do szkoły i dyrekcja zmiękła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cropper Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 126
PostWysłany: Sob 17 Lis, 2007 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No weź. Ja jestem w czwórce klasowej (miałem z kimś po równo głosów) i nas sie zapytali. To ja powiedziałem że najlepszą karą jest brak kary. Ustalili że za brak mundurka dostajesz minusa. To sie samorząd wściekł szkolny i wszyscy zaczeli mundurki rzucać pod gabinet dyrektorki. No to ja prawie sie drzwi nie dało otworzyć (3/5 szkoły rzuciło pod gabinet mundurki) to dyrekcja nie daje kar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |