| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Mundurki i wpis do regulaminu ucznia
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 10:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i teraz będą takie sytuacje, podzieleni uczniowie, chęć wyładowania się, nauczyciele zamiast nauką zajmują się sprawdzaniem mundurków itd, a miało być równo, i po kij te mundurki?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 19:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cropper napisał/a:
No weź. Ja jestem w czwórce klasowej (miałem z kimś po równo głosów) i nas sie zapytali. To ja powiedziałem że najlepszą karą jest brak kary. Ustalili że za brak mundurka dostajesz minusa. To sie samorząd wściekł szkolny i wszyscy zaczeli mundurki rzucać pod gabinet dyrektorki. No to ja prawie sie drzwi nie dało otworzyć (3/5 szkoły rzuciło pod gabinet mundurki) to dyrekcja nie daje kar


Dobrze! "Twardym trzeba być!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KasiaP Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 63
PostWysłany: Pon 19 Lis, 2007 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cropper napisał/a:
No weź. Ja jestem w czwórce klasowej (miałem z kimś po równo głosów) i nas sie zapytali. To ja powiedziałem że najlepszą karą jest brak kary. Ustalili że za brak mundurka dostajesz minusa. To sie samorząd wściekł szkolny i wszyscy zaczeli mundurki rzucać pod gabinet dyrektorki. No to ja prawie sie drzwi nie dało otworzyć (3/5 szkoły rzuciło pod gabinet mundurki) to dyrekcja nie daje kar


Dobre...

U mnie mundurki są i kary niestety też...Chociaż każdy ma to głęboko wiecie gdzie...
Mamy zachowanie punktowe,za każdy brak jest - 1 punkt...

_________________
...lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
julietta Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Lis 2007
Posty: 20
PostWysłany: Czw 22 Lis, 2007 08:31   To jest chore.......... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy wszyscy doszczętnie zwariowali?? U nas dyrektorka chodzi po szkole i wpisuje uwagi tym którzy mundurka nie noszą! Na koniec obniża sprawowanie nawet wzorowym uczniom!. Tekst że masz szkołe z tradycją nie jest na miejscu bo czy można sie pochwalić głupią dyrektorką która nie ma nic innego do roboty oprócz gadania o mundurkach?
ehhh......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 23 Lis, 2007 11:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No niestety, ale zgadzam się z tym, że dyrektor jest od czegoś innego, w moim gimnazjum sprawdzali w ten sposób buty, i śmieszyło nas, kiedy na lekcji oficjalna komisja nauczycielek wchodziła i sprawdzała co każdy ma na nogach, wyobraź sobie, że zamiast taka zajmować się sprawami nauczycielskimi chodzi i ogląda buty. To jest niepoważne. Mam mamę nauczycielkę, i takie samo zdanie mam na temat mierzenia dzieci, i dopasowywania im mundurków zamiast prowadzenia lekcji, no chyba, że do szkoły chodzi się po to, żeby bawić się w krawca.. Skoro już taką głupotę wprowadzili nasi szanowni byli ministrowie, to niestety trzeba było zorganizować system szycia, mierzenia, sprawdzania mundurków. Może się tym przecież zając na szybko wychowawca na godz. wych? A mundurki rodzice chodzić i mierzyć w firmie, która się tym zajmuje..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 21 Gru, 2007 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lazenie po szkole w worku po ziemniakach. albo w obciachowym fartuszku.
przez caly tydzien.

takim roshoffym laleczkom na pewno to sie wbije do mozgu. W konncu nie beda mogly nosic swoich ulubionych bluzeczek z wielkim dekoldem etc.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Pią 21 Gru, 2007 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nawet dziś na wigilię w szkole kazali nam ubrać mundurki.
Pani szatniarka powiedziała do mnie i kumpeli, że się dziwi, że musieliśmy je ubrać, i że te mundurki są okropne, i że dyrektor powinien to nosić xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Pią 21 Gru, 2007 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u nas też trzeba było. Mi wpisali uwagę bo mundurek to część stroju galowego! A ja jak to zwykle ja się odwołałem i uzasadniłem że mam za małą koszule i mudurek nie pozawala mi na swobodne chodzenie. Dyrekcja wniosek........ przyjeła. A to tylko dlatego że mam tam dobre kontakty. rok temu wymienili i moja nauczycielka (ulubiona w szkole) została vice dyrektorkom. I teraz jak jakaś stara baba wpisze to odrazu wszytsko unieważnia. I robi dobrze bo na cholere mi uwaga np. Że chodzę po ścianie?! (taką mi w zeszłym roku wpisali) Bo podobno trzymałem nogi na ścianie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nina.Kar Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 60
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 17:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie było tak, że niby trzeba nosić mundurek, ale nikt nie nosił i je wycofali.
więc po co za nie płaciliśmy!!!!!!!! Confused(Mundurki wycofali 3 miesiące po zakupie)

[ Dodano: Czw 26 Lut, 2009 11:29 ]
W dodadku te mundurki wyglądały jak worki na ziemniaki Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
21331133
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |