| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Szkoła i telefon
Autor Wiadomość
SZATAN666 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 119
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 00:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czesc!

Jezeli jakis z nauczycieli zabrał Ci telefon na przerwie to mozna to uznać jako kradziez. Tak samo na lekcji. No prosze zajżeć tutaj --> http://pl.wikinews.org/wiki/Nauczyciel_nie_ma_prawa_zabra%C4%87_uczniowi_telefonu <-- . Ciekawa sprawa prawda? Mojej kolezance z klasy babka od przyrody zabrała telefon i powiedziałą ze go nie odda do końca roku. No więc zadzwoniłem do rodziców kolezanki (była strasznie smutna) i przedstawiłem sytuację. Następnego dnia rodzice dziewczyny przyszli do szkoły i zrobili awanturę o to ze jezeli jezce raz sie cos takiego zdazy to zgłoszą ją (babke od przyry) do kuratorium.

Mi kiedyś facet od WF-u zabrał fona. Ale to ja mu zrobiłem awanture po lekcji i powiedziałem ze ma mi oddac ten telefon i koniec. Nie wiem dla czego ale mi go oddał.

Nauczycielom to mogą dzwonic telefony na lekcji?! A nam uczniom nie?! Przeciez babka, której zadzwonił telefon na lecji nie odda go do sekretariatu do konca roku ;/.

Pozdr.:SZATAN666

_________________
Kliknij tutaj
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 00:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hymm ja mam zadanie szczerze nijakie co do tego tematu.. Pewnie, że to jest nienormalne jak ktoś konfiskuje twój przedmiot do końca roku szkolnego Razz Ale z drugiej strony.. Wybraź sobie, jakby każdy tak na lekcji zaczął się bawić fonem. To byłby koszmar! A nauczyciel nic nie mógłby zrobić...

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 07:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szatan dobrze postąpiłesz z koleżanką (tzn zadzwoniłeś do ich rodziców)

VioletLily masz rację tylko by najlepiej by było jak by nie zabierali do końca roku telefonów tylko do końca dnia po lekcjach można by odebrać telefon

To jest głupota by do końca roku zabierać telefon bo ktoś ma abonament i co bedzie płacił i nigdzie nie bedzie dzwonił;/ Więc dostaje jedna rada wyłaczać całkiem (nie dzwięki) koniec i kropka...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 09:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z tym "do końca roku" to chyba jakiś żart, prawda? Taki straszak na dzieci?

Aczkolwiek ogólnie to uważam że tak - wam nie mają prawda dzwonić telefony, a nauczycielom mają. Co tak pilnego możesz otrzymać Ty, że musisz mieć ten telefon na lekcji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SZATAN666 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 119
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 09:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...

Np ważną informację od rodziców? biggrin

Do mnie kiedyś na lekcji zadzwoniła matka mówiąc, że złamała nogę i ze jedzie do szpitala. A ona miała klucze do domu więc nie mógłbym wejsc (tak do ok 19). A tak to poszedłęm do kolezanki do domu. Nie miałaby możliwości odebrać telefonu (moja matka) bo tam sie nią zajmowali itp. Więc strasznie bym sie martwił bo niewiedziałbym o co chodzi. No i czekałbym pod drzwiami do domu 6 godzin O.o

Jak widać telefon czasem sie przydaje ^^

_________________
Kliknij tutaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 11:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do końca roku to głupota, ale taka jest prawda, że zabierają ;/ Pownno się odbierać telefon po lekcji.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 11:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, nauczyciele potrafią doprowadzić do absurdów. I zapominają, że to im najczęściej dzwoni telefon w trakcie zajęć, bo my, biedni uczniowie wyłączamy głos..


Albo liczymy na to, że na sali nie ma zasięgu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 12:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szatan - "Raz na jakiś czas" to jest co innego niż "na każdej lekcji". Nie powiesz mi chyba ze codziennie Twoje mama łamie sobie nogę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SZATAN666 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 119
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 13:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe ^^

Ja jednak zawsze wole mieć telefon przy sobie : )

_________________
Kliknij tutaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja telefon także mam przy sobie w szkole. Ale wyciszony. Używam go tylko w razie potrzeby na przerwie.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 13:44   

Ja też. Akurat u mnie też zabierali telefon, a jedna taka nauczycielka(ona co 3 lekcję sama odbiera) wkurzona zrzuciła telefon (akurat mój, bo mi tata smsa wysłał z zapytaniem kiedykończę lekcję) i gdy zobaczyła, że się roztrzaskał, to tak dziwnie na niego popatrzała, później na mnie, a następnie powiedziała żebym go szybko poskładał. Na szczęście działał Smile
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 13:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hah, niech sama składa : D . Już jej chyba konsekwencje przez oczy przeleciały, że będzie musiała odkupywać etc.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 13:55   

Tak. A K550i 1.5 roku temu było drogie, i to jeszcze na abonament Smile
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 14:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakby jakiś babsztyl roztrzaskał mojego K660i chyba bym ukatrupila xD

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*


Ostatnio zmieniony przez violetLily dnia Nie 01 Mar, 2009 20:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój kolega ostatnio mi rozwalił fajny telefon z kolorowym wyświetlaczem i nieodkupil mi !!!!


Teraz muszę nosić zwykły telefon bez apartu i szarym wyświetlaczem mam umowe na 3 lata więc zostało mi jeszcze 1,5 lat nie wytrzymam ;(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |