| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Na temat - My, czyli jacy jesteśmy
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aaaaa ja chce erotyczną scene Wink mwahahaha ^^
bo Idda nie ma skończoego 15 roku życia jeszcze : > a to będzie przestępstwo Wink
nie no kurde pomóżcie mi sie ktoś znowu zgrać z ksiażką =( myszko pomoz mi (chocby na gadu - -" kurde)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 12:19   

No to feeee... Kabama ile masz lat Twisted Evil no dobra bez przesady poszukiwani chętni do sceny erotycznej
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 12:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja się zgłaszam Wink (ale wiecie, jakaś taką fajną : > mi wiecie jakiegos faceta wcześniej, jakas atmosfere i wogóle Wink)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
ja się zgłaszam Wink (ale wiecie, jakaś taką fajną : > mi wiecie jakiegos faceta wcześniej, jakas atmosfere i wogóle Wink)


Ja tam nie chcę-za młoda jestem,jak to ujęła Panienka_z_drzewka biggrin No,ale oczywiście clusy mogą być : P biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kabama zrobiłam z ciebie szatana na ziemi co ty na to =)

to dla mnie zaszczyt hehehehe. Nie no dobra i tak w tej całej postaci jest jakies 50% mnie 60 no dobra nie wnikajmy w to...
Cytat:
poszukiwani chętni do sceny erotycznej

Twisted Evil hehehe to ja tak na ochotnika nie hehe 15 rok zycia skończony mam bez obaw hehe
tylko z tymi poziomami magii to siem zakreciłam hehehe ale dziękuję za docenienie ale wymagam więcej Twisted Evil hehehehe tylko tak jakby nie skasujcie mnie za predko Twisted Evil hehehee bo widze ze moja postac jest w zagrozeniu Razz Twisted Evil hahaha <szatański śmiech> hehehe jak na szatana za dużo się śmieje Razz hehe dobra starczy paplania Razz hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 18:25   

Czy mi się zdaje czy po idzie mozna tylko happy Enda zrobić i pisać 2 część?
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mie sie zaczła książka nudzić powoli Wink
ale wypadałoby zakończyc teraz juz =]
i moze zaczniemy psiac 2 czesc, np. 'rok pozniej' Wink czy cos

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 18:38   

347 użytkowników później:P
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 19:02   

2 część by się przydało w mniej bohaterów, uciać parę głów, bo ja praiwe nikogo nie pamietam, tylko tych, którzy sie bardziej udzielali, lub bardziej obili =) o uszy. No i mniej romansidła, więc zakańczam jakoś i piszemy part 2 =)
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I moze wreszcie mi sie uda wkrecić ... bo coś nie mogłam sie wczuć Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 21:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ta,ale najpierw przydałoby się spróbować wydać pierwszą część... biggrin Mam sąsiada,który pisze i współpracuje z wydawnictwem.. biggrin to mogłoby nam baaardzo pomóc ^^ Ale weźmy tę drugą część bardzioej z humorem,optymistyczną i więcej magii Razz i właśnioe taką bardziej fantastyczną,ale książka,gdzie jest zero wątku miłości,to,przynajmniej w większości,jest nudna.. biggrin Znam tylk ojedną nie-nudną książkę...chociaż tam też była mini-wzmianka o miłości XD Wiec ja myślę,że ten wątek będzie niezbędny....poza tym,to ja mam pomnysł ^^ chocdźcie,zjedziemy się na wakacjach? biggrin (w opowiadaniu,chociaż na srio też by było faaajniusio XD)

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 22:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- Nie pozwole ci zawładnąć światem!
- Nie chce zawładnąć światem. To bez sensu. Nie potrzebuję tych wszystkich głupców. Aczkolwiek jacyś głupi słudzy typu Adam się przydają. Ale mniejsza oto. Ja poszukuje ludzi inteligentych. Nie chce całego świata.
Cytat:
Hahaha!Nie rozśmieszaj mnie!Nie ma czegoś takiego,jak rownowaga!Zawsze zwycięża albo zło,albo dobro.Na nieszczęście najczęsciej udaje się to temu drugiemu.Tym razem tak nie będzie!Zawładnę światem ,a wszyscy ludzie staną sięmoimi niewolnikami!!!!!!Dobra,dosyć tego monologu.Stawaj do walki!
nie widzicie tu małej niezgodności? to wszystko mówiła Karolina. Nie no ja jestem uparta ale trzymajmy sie pierwszej wersji Razz
Hmmm druga część będzie trza skombinować jakieś ciało.... Razz mam wizje strzeżcie się RazzRazz hyhyhy Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 22:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pozwolicie jeszcze że dodam coś jeszcze do zakończenia (trzeba walczyć aż do końca Razz)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja nie chce znowu magii =( (ale i tak zrobicie co chcecie) szczerze odkąd się pojawiła zaczęło mnie to nudzic, sami zresztą zauwazyliscie, przestalam pisac i wogole. No ale co ja mam do gadania, zrobiccie jak sie Wamb edzie podobało.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wero-Trelo Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 38
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wrzucę całe opowiadanko do Worda, przemebluje je i później dam wam je na stronie www.

_________________
Mało mnie znasz....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5678195
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |