| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Na temat - My, czyli jacy jesteśmy
Autor Wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziekujeeeemy!!!!!!!MUAAAA!!!!!!!!!!!!!!<---wielki całuuuus ode mnie biggrin Dla naszej...Wero-Trelo *^^* W 2 części wkrecimy Cię jakoś do naszej paczki. biggrin Ale niech nie będzie takż,ze jedna osoba będzie ciągle w centruma reszta prawie nic.Każdej z nas będzie musiało się dać 1-planową rolę ;] kumejszyn?? :> biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 20:34   

Ale magii troszeczkę ale takiej pięknej i zniewalającej proszę biggrin
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 20:47   

Tak... wiecie ta magia troche pogmatwała całą ksiązkę i rzeczywiście nudna sie zrobiła... no ale mysle ze w 2 części juz tego nie będzie... co jak co ale rzyczywistość rządzi:D

Wero świetny pomysł
Powrót do góry
Wero-Trelo Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 38
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ida - ja już jestem w paczce Smile To ja Wero Razz
Nie skapnełaś się?

BTW:
Do naszej książki tom numer 2 zaliczamy:
- naszą paczkę
- magię
.....

_________________
Mało mnie znasz....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5678195
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niom ja sie tez jakos wczuc nie moge Smile
Dla mnie lepiej by bylo bez tej fantasy ale spoko ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Buuu Sad widzę,ze jestem jedyną magiczną osobąna tym forum mugoli Sad Sad domyslałam się,Wero,ze to Ty =] Czyli,ze jednak wracasz?? Razz Wiedziałam,że to zrobisz =] i Ty jedna chyba chcesz magię,za co odznaczam Cię orderem nie-mugola *^^* biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy tkso jeszcze pamięta okładkę którą zrobiła kiedyś ToJa? to miał być opis o życiu, i problemach zwykłych (zwykłych...) nastolatków. Początkowe zamierzenie. I szczerze, tak ostatnich kilku postów w książce czytałam co 3 czy co 4 linijke. Nudziło mnie to szczerze po prostu, i nie miałam ochoty nawet czytac.

a czy jestem mugolem? na pewno nie Wink lubie magie, ale zalezy w jakich książkach a w jakich nie, w niektorych to po prostu nie pasuje Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 23:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mówiłam że namieszam Razz mieliście zgłaszać jak cosik sie ne podoba no ale coz do drugiej czesci sie nie wlaczam. mam zbyt kontrewersyjne pomysły... w sumie sama nie planowałam wprowadzać takich bajerow jak magia Razz miala byc zwykla dziołcha która nie chciała być taka jak wszyscy... broniąc się przegięłam... poprostu taka juz jestem... chcac byc inna stalam sie wrogiem i sie bronilam Razz ciekawe sposoby... nienawidze przegrywac.... no tak ale zapomnialam ze w ksiazkach zawze wygrywaja ci dobrzy wspaniali zjednoczeni bohaterowie ale dobra. troche przegielam pale troche....instynkt samozachowawczy... ale dobra koniec wyjasnien
proponuje pozbyc sie tych postow gdzie sie wcisnelam i piszcie se dalej po co 2 czesc jak pierwsza sie po ludzku nie skonczyla.... koniec zupelnie odbiega od tematu
a tak jakby ktos chcial napisac ze mna cosik kontrowersyjnego z demonami wampirami magia duchami itd itp to mozna mowic ale watpie ze sa jeszcze tacy powaleni ludzie jak ja....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wero-Trelo Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 38
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 08:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakoś to odkręcimy w 2 tomie naszej książki, co nie??
Okładka którą zrobiła ToJa

_________________
Mało mnie znasz....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5678195
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 11:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Obejrzałam to, co poprawiła ToJa. Świetnie wam wyszło! Naprawdę! Nie wiem jak to jest tam w tych postach, ale nie myśałam, że to się aż tak rozkręci! Jak coś, to mogę się dołączyć? Chociaż... ja to talentu do pisania zbytnio nie mam Razz Ale z chęcią poczytam Wink

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 15:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kabama napisał/a:

a tak jakby ktos chcial napisac ze mna cosik kontrowersyjnego z demonami wampirami magia duchami itd itp to mozna mowic ale watpie ze sa jeszcze tacy powaleni ludzie jak ja....


ja bardzo chętnie bardzo bardoz chętnie =] tylko zeby ta magia itp. były dobrze dostosowane do reszy ksiązki/opowiadania Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 16:18   

Ja też mogę, tylko, że jak będą nekromanci, lub ksenomanci w innym wypadku mnie nie ma =) dostałąm świra na ich punkcie
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 16:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak tam se chcesz... Razz Nie robi,czy będą,czy nie biggrin Przynajmniej mi biggrin A ja chcę w 2 części mojego Adama ^^ już za bardzo do niego przywykłam : P Przez te ostatnie parę postów opowiadanka biggrin buhehehe XD

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tja cicho ja mam jakies szatanskie wizje.... az za bardzo..... bardzo religijnym odradzam nawet o tym myslec Razz
do panienki
alez oczywiscie.... w koncu o czym ma byc ten szajs.....Razz
ale z ta magia naprawde glupio wyszlo juz nie mialam pomyslow jak sie obrnic a wy to dalej rozwineliscie Razz ale tak to jest jak jedna ksiazke pisze wielu ludzi nigdy nie wychodzi nic po mysli.....
a z tymi nekromantami alez oczywsice ja mam ostatnio fiola na punkcie wampirow
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tja cicho ja mam jakies szatanskie wizje.... az za bardzo..... bardzo religijnym odradzam nawet o tym myslec Razz
do panienki
alez oczywiscie.... w koncu o czym ma byc ten szajs.....Razz
ale z ta magia naprawde glupio wyszlo juz nie mialam pomyslow jak sie obrnic a wy to dalej rozwineliscie Razz ale tak to jest jak jedna ksiazke pisze wielu ludzi nigdy nie wychodzi nic po mysli.....
a z tymi nekromantami alez oczywsice ja mam ostatnio fiola na punkcie wampirow
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |