| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Z tematu o Zespole Marfana
Autor Wiadomość
shabowy Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 30 Cze 2007
Posty: 40
PostWysłany: Pon 02 Lip, 2007 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

acha,teraz rozumiem Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 23 Lip 2007
Posty: 48
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 10:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja myslę ze to może sie jednak komus przydać!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 11:20   

Ten temat zamieściła osoba z taką właśnie dolegliwością.
Powrót do góry
cropper Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 126
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 12:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra no ale... o co chodzi? po co mi to? Dzieci co to mają raczej tego forum nie czytają ani ich rodzice? Baaaaardzo mi to przeszkadza. Za chwile założe temat pod tytułem: Grypa- objawy i przyczyny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 15:48   

Ja o menopauzie, może być? Smile Choć daleko do tego dzieciom z forum, ale zawsze się może przydać ;d
Powrót do góry
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 16:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cropper napisał/a:
Dobra no ale... o co chodzi? po co mi to? Dzieci co to mają raczej tego forum nie czytają ani ich rodzice? Baaaaardzo mi to przeszkadza. Za chwile założe temat pod tytułem: Grypa- objawy i przyczyny.


a jakie są przyczyny?Razz bo tego właśnie nie wiem:P
Tak, to zaśmeica forum. Zaś jakby było dla rodziców to by nie zaśmiecało tylko pomagało..

ALE JA MĄDTY JESTEM <lol> Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 16:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cropper napisał/a:
Dobra no ale... o co chodzi? po co mi to?

Świat nie kręci się wokół Ciebie. Ktoś akurat z tą chorobą mógłby się tu znaleźc nie wiedząc o tym i z takim zamiarem Nikita zapewne stworzyła ten temat i nie rozumiem w czym wszyscy macie problem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
cropper Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 126
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wow. Dziecko zauważyło że tak ma. Wchodzi se na jakieś forum A tu czyta jakie są objawy widzi je u siebie i co? Zyło se w spokoju a teraz zdaje se sprawe że może umrzeć w każdej chwili. Fajnie co? Bajer. A przyczyny grypy to Wyziębienie no i oczywiście wirusy czy tam bakterie, nie pamiętam ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cropper no widzisz. Ona zna objawy a ty nie:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cropper Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 126
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lol te dzieci nie wiedzą o tym. Żyją w miare normalnie, cieszą się bawią. wchodzą na forum czytają i ich życie lega w gruzach. potem tracą nadzieję. Dzieci nie są głupie (lol)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cropper napisał/a:
Lol te dzieci nie wiedzą o tym. Żyją w miare normalnie, cieszą się bawią. wchodzą na forum czytają i ich życie lega w gruzach. potem tracą nadzieję. Dzieci nie są głupie (lol)

- Zgadzam się

Dziecko żyje normalnie. Wchodzi na forum, czyta i patrzy na swoje ciało (ja to samo zrobiłem wieć na bang tak ktos zrobi) I puźniej chodzi i myśli "zaraz zdechne jak prawdziwy pies" Dla mnie powinno być to usunięte.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoda mi Was, wiecie?

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ile masz Crooper lat? Bo po prostu czytając w/w wypowiedzi omal się nie posikałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tak zareagowałem. Jakbym rozpoznał u siebie jakąś z tych rzeczy to odrazu przyszło by mi do głowy czy choruje na to czy nie. wiedz nie rozumiem wypowiedzi Moniki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 18 Lis, 2007 20:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i dobrze, zareagowałbyś tak i jeśli wykryłbyś tą chorobę, to może i życie nie byłoby już najlepsze, ale lepiej zacząć leczyć coś jak najwcześniej, niż w nieświadomości czekać na pierwsze drastyczne objawy i śmierć.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |