| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
stosunek dziewczyn do chłopaków
Autor Wiadomość
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 21:41   stosunek dziewczyn do chłopaków Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w mojej szkole wiele dziewczyn uważa chłopaków za (przepraszam za wyrażenie) idiotów. myślą że wciąż jesteśmy dziećmi, ale w wieku szesnastu lat nasza dojrzałość psychiczna jest na równym, albo przynajmniej zbliżonym poziomie. nie wiem dlaczego niektóre dziewczyny traktują chłopaków jak gorzszych od siebie.

proszę wypowiedzcie się na ten temat, czy uważacie że takie traktowanie jest słuszne

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz my już chyba takie jesteśmy Rolling Eyes , ale nie zawsze tak traktujemy chłopaków. Nasza kultura jest już tak od wieków ukrztałtowana. Oczywiście są tego granice. Jeżeli tobie nie odpowiada jak cię traktują poprostu z nimi pogadaj. Ale moim zdaniem wy również nie jesteście tacy święci, co my mamy powiedzieć kiedy mówicie: "Dziewczyna nadaje się tylko do gotowania, sprzątania i rodzenia dzieci" Jak wy traktujecie nas tak i wy nas. Przykro mi....ale nie zmienisz tego Wink

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ona
Gość
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 22:20   

hmmm w przypadku mojej szkoły to raczej sposób jego traktowania zależy od niego samego. ja osobiście wole starszych chłopakó mimo wszytsko =)
Powrót do góry
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 23:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cóż banan, w niektórych sprawach nigdy nie zrozumiemy dziewczyn...
W mojej szkole na szczęście nie jest tak jak w Twojej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 08:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Racja... . Wiąże się to z dojrzewaniem, a dziewczyny tak sie zachowują, bo szybciej dojrzewają, a chłopcy ok. 2 lat później więc się nie dziw, dziewczyny chcą przez to pokazać, że są bardziej dorosłe, dlatego najczęściej wolą starszych od siebie chłopaków. Ale za kilka lat powinno być ci lepiej, a może nawet w tym roku? Wink

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 11:35   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taaa Cytryna ma racje....... a dlaczego my was traktujemy...hmm... wiesz ja akurat juz tak nie sadze ze wszytscy chlpacy to idoci, niektrzy serio sa tacy przymuleni Wink
a za to niektorzy chlopacy widza w dziewczynach jedynie obiekt seksualny...czy jak to sie mowi!

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Nieznajoma13 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Sie 2003
Posty: 52
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 11:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się zgadzam w pełni do odpowiedzi tutaj powyżej biggrin kolezanki,
ponieważ właśnie dziewczyny szybciej dojrzewają no i mimo wszystko czasami myślą troche mądrzej niż chłopcy (choć nie wszystkie! biggrin ) No i tak to jest... ja jednak wybrałam sobie oczywiście starszego chłopaka...
I sądze, że to jest słuszna decycja!!! No to pozdrawiam papa Smile

_________________
Próbowałam wielu rzeczy i za każdym razem
pamiętałam żeby żaden kamień nie stał się głazem,
żeby droga była prosta, a sumienie czyste...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 17:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Banan - nie masz się co dziwić.
Przez poprzednie kilka dobrych lat różnica między dojrzałością psychiczną chłopaków i dziewczyn była ogromna. Dziewczyny żyły w innym, znacznie bardziej dorosłym świecie. Teraz (właśnie w okolicach 16 r.ż.) wy je doganiacie. I nie dziw się dziewczynom, że wciąż uważają Was za dzieci - przecież przez kilka ostatnich lat to była prawda.

Pokaż się dziewczynom z Twojej najlepszej strony i postaraj się być odpowiedzialny. Wtedy z pewnością będą traktowały Cię inaczej.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 09 Wrz, 2003 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chłopkaów traktujemy jak idiotów, tylko wtedy jak sie głupio zachowują. Jezeli np. podszedł by do mnie chłopak i chciał pogadać to czemu mam go od razu uważać za idiote Exclamation Może poprostu dziewczyny nie nawiazuja z Tobą lepszych kontaktów, bo np jestes za bardzo skryty albo za bardzo otwarty!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Czw 11 Wrz, 2003 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

girl in black
ja poruszyłem ten temat bardzo ogólnikowo. sam nie mam żadnych problemów z dziewczynami

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 15:42   

No cóż ja ma pewien problem, ale z chłopakami na bardzo niskim poziomie umysłowym (wszyscy tak twierdzą) i niektóre dziewczyny przez takich osobników mogą mieć uprzedzenia. Ja poprostu się nauczyłam się ludzie i paraopety i najpierw trza sprawdzić czy ktoś jest człek czy parapet.
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 15:15   Re: stosunek dziewczyn do chłopaków

banan napisał/a:
w mojej szkole wiele dziewczyn uważa chłopaków za (przepraszam za wyrażenie) idiotów. myślą że wciąż jesteśmy dziećmi, ale w wieku szesnastu lat nasza dojrzałość psychiczna jest na równym, albo przynajmniej zbliżonym poziomie. nie wiem dlaczego niektóre dziewczyny traktują chłopaków jak gorzszych od siebie.

proszę wypowiedzcie się na ten temat, czy uważacie że takie traktowanie jest słuszne



JA MAM FIOLA NA ICH PUNKCIE W MOJEJ SZKOLE DZIEWCZYNY CHODZA Z CHLOPAKAMI NORMALNIE I WSZYSCY O TYM WIEDZA(TO JEST PODSTAWOWKA)
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W mojej klasie to juz naprawde przegiecie na lekcach chłopacy bawia sie zolnierzykami! Exclamation A to juz 6 klasa...Albo dzis siedzialam z koleżankami na lawce na boisku to ja siedzialam po srodku i dziewczyny z mojej jedej i drugiej strny podały sobie rece i prubowały mnie zepchac Razz To jak już leżałam głową w dół (a czterema literami na ławce Very Happy ) i sie podnosiłam to poczulam ,że ktos mnie dotknął nizej niz po brzuchem (eee wiecie o co chodzi) a potem usłyszłam śmiech. Okazało sie,ze to niedorośnięcie chłopacy z mojej klasy i jeden z nich pomaloał mi ee kredą! To naprawde sa jakies bachory ! Nie ma dnia, w którym by nie udowodnili,ze są gówniarzami!

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
..::Ulka::..
Junior
Junior


Dołączył: 01 Paź 2003
Posty: 86
PostWysłany: Pią 03 Paź, 2003 11:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W mojej klasie to chłopacy bawią się samolocikami i mają czasem tak beznadziejne teksty, że aż się wymiotować chce. Wole starzych chłopaków. Chociaż mam chłopaka w swoim wieku, ale on taki niejest. Wyjątek jakiś Wink

Uważam, ze musisz wybaczyć dziewczynom które was uważają za głupków. Z czasem to minie. I wtedy zobaczą, ze jesteście już tak samo dojrzali psychicznie jak i one.

_________________
Niemów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym Smile Mój numer gg 3066241


Ostatnio zmieniony przez ..::Ulka::.. dnia Pią 03 Paź, 2003 11:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Asiulka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 05 Wrz 2003
Posty: 4
PostWysłany: Pią 03 Paź, 2003 11:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja też wole starszych Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5725490
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |