| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Ach te pryszcze
Autor Wiadomość
Nina

Dołączył: 31 Sty 2003
Posty: 9
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 18:00   Ach te pryszcze Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!Mam problem. Chodzi o to że mam dużo pryszczy na czole i nie moge się ich pozbyć.To psuje mój wygląd!!!!!Prosze pomóż co zrobić odpisz jak najprędzej! Crying or Very sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 31 Lip, 2003 13:23   pryszcze Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie napisałas ile masz lat ale to chyba jest związane z dojrzewaniem. Podczas dojrzewania skóra wytwarza więcej łoju i potu w związku z z tym pogą powstać pryszcze. Wiele osóbma z tym problemy ja tez Sad I tak jak ty najwięcej ich mam na czole. jesli chceż idź do kosmetyczki ale uważam że to jest zbędne bo pryszcze powinny same zniknąć gdy skończysz dojrzewać...ale oczywiście musisz myć często i dokładnie twarz. Aby pryszcze rozwijały się wolniej i nie przybywało ich uzywaj na noc toniku oczyszczającego lub jakiejś maseczki przeciwtrądzikowej. Dobry jest również płyn "aknosan" smaruje sie nim twarz, jest on z dodatkiem spirytusu i zasusza pryszcze i ona same znikają lub odpadają. Brzmi dziwnie ale jest skuteczne. Jeśli będzies używac wielu kosmetyków, meseczek, toników itp..a pryszcze nie będą znikać idź do dermatologa...obejży ci twarz i przepisze jakis skuteczny srodek ktorego nie mozna dostac bez recepty...mozesz rowniez isc do kosmetyczmki...ona ci wycisnie pryszcze ( nie rob tego sama bo pozostawisz blizny!!!) ale jak juz mowilam uwazam to za zbędne Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 03 Sie, 2003 17:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gosciówka ma rację!!!

ja dodam ze stosuje komplet kosmetyków tin-tin (firmy ziaja) i to mi pomaga

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Karolina Załęgowska
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 30
PostWysłany: Sob 09 Sie, 2003 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wisz Nina ja nie mam pryszczy ale raz też mi wyskoczył taki jeden głupi pryszcz!Ale se go wycisnełam i wszystko dobrze.A tak propos może ty też sprubujesz wycisnąć ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pon 18 Sie, 2003 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe przerabane macie z tymi pryszczami ja tez Rolling Eyes Wink same znikna biggrin

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 09:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

coz .....ja tez jestem ofiara tej wstrentnej choroby "tradzik" Crying or Very sad
Kupilam se Clearsil(czy tak to sie pisze) jeszcze niewiem czy pomaga bo stosuje to dopiero 2 dni.
Aha....takie kremy i toniki powinno sie stosowac rano i wieczorem... Very Happy
Powiem wam rezultat po tygodniu! Very Happy

ps.lepiej nie wiciskajcie samemu pryszczy....to moze sie skaczyc wteretna blizna lub wiecej pryszczy

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idz do kosmetyczki jak Ci to przeszkadza.Bedzie predzej.

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Nie 28 Wrz, 2003 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamix napisał/a:
Hehe przerabane macie z tymi pryszczami ja tez Rolling Eyes Wink same znikna biggrin

Ty też Kamix? Uff... a myślałem, że ja jestem jedynym chłopakiem, który ma ten problem Razz, bo nikt z chłopaków z mojej klasy ani moich znajomych nie ma pryszczy, tylko ja....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Wto 30 Wrz, 2003 12:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cóż, każdy ma w okresie dojrzewania pryszcze...
Nie będe powatarzać innych.

Marcin: Twoi znajomi niedługo będą mieć ten sam problem Laughing a po zatym chłopacy mają większy trądzik od dziewczyn.

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 03 Paź, 2003 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lilly napisał/a:
Cóż, każdy ma w okresie dojrzewania pryszcze...
Nie będe powatarzać innych.

Marcin: Twoi znajomi niedługo będą mieć ten sam problem Laughing a po zatym chłopacy mają większy trądzik od dziewczyn.


Nie każdy ma trądzik...ale niemożliwe żeby w całej twojej klasie nie było ani jednego chłopaka który go ma tylko ty..pewnie szybciej dojrzewasz od innych...nie martw sie myśle ze niedługo kilku twoich kolegów będzie miało ten sam problem Razz

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
..::Ulka::..
Junior
Junior


Dołączył: 01 Paź 2003
Posty: 86
PostWysłany: Pią 03 Paź, 2003 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Alien Ja mam troche pryszczy na nosie. to okropnie wygląda. I niemoge ich usunąć. Jak próbuje to za dzień, dwa znowu powracają... Alien

_________________
Niemów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym Smile Mój numer gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 03 Paź, 2003 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

..::Ulka::.. napisał/a:
Alien Ja mam troche pryszczy na nosie. to okropnie wygląda. I niemoge ich usunąć. Jak próbuje to za dzień, dwa znowu powracają... Alien

Nie wyciskaj ich sama!! Chyba że pryszcz już jest wybudowany, duży i ma biały czubek...ale powinnas to robić czystymi rękami...ale jesli pryszcze są małe to nie rób tego bo tylko je rozprzestrzenisz i będzie ich więcej...a i mogą pojawić się małe blizny

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
..::Ulka::..
Junior
Junior


Dołączył: 01 Paź 2003
Posty: 86
PostWysłany: Pią 03 Paź, 2003 18:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Te pryszcze są duze!!! To białe tak wystaje, że szok!!! Ale jak je wycisne to pojawia się nie jeden tylko dwa!!! i cały czas się mnożą. Teraz powoli znikają, ale i tak jeszcze są. Mój nos wygląda bleeeeee...

_________________
Niemów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym Smile Mój numer gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Sro 08 Paź, 2003 13:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też mam na czolel, tylko że raczej bez białego czubka. Przynajmniej to... Staram się ich nie rozdrapywać bo baaaardzo szybko się wtedy mnożą.
Pryszcze to pryszcz, ale te wągry...
Ble

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 08 Paź, 2003 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam na nsie jeden taki dość duży wągier, ale go sie nei da wycisnąć, a na wziyte u kosmetyczki mnie za bardzo nie sać

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |