| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Nie wiem czy to ciąza :( pomocy
Autor Wiadomość
magda1888 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 1
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 03 Gru, 2007 19:37   Nie wiem czy to ciąza :( pomocy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czesc mam na imie Magda i zwracam sie do was z bardzo powaznym problemem. Uprawiam sex ze swoim chłopakiem, czasem robimy to bez zapezpieczenia ale jak tak jest to on konczy na zaewnatrz a nie w srodku. I ostatnio milam okres w pazdzirniku a w listopanie nie mialam wogole okresu. i teraz sie boje ze jestem w ciazy i czy to jest mozliwe ze jak on nie wypuszcza do srodka tylko na zewnatrz to jestem w ciazy??? POMOCY Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Holly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 64
PostWysłany: Pon 03 Gru, 2007 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee niestety to możliwe. Nie znam się na tym ale przed wytryskiem jeszcze jakiś płyn wypływa i tam też są plemniki. Niue wiem jak to wytłumaczyć ale wiem, że to, że nie kończy w Tobie nie oznacza, że nie możesz zajść w ciąże. To najmiej pewny sposób antykoncepcji. Jeśli wogóle można nazwać to antykoncepcją. Kup test w aptece i zrób go jak najszybciej. Po co masz się zamartwiać i gdybać jeśli możesz się przekonać?

_________________
Niesie mnie pozytywna myśl, że nie jest źle...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 04 Gru, 2007 05:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idź do apteki, zrób test - Zresztą po seksie bez zabezpieczenia zawsze powinnaś robić testy ciążowe - dla bezpieczeństwa.

Druga rzecz - Masz na przyszłość karę - Nigdy nie uprawiaj seksu bez zabezpieczenia jeśli nie chcesz dziecka. Wierz mi - facet jest zazwyczaj tak napalony, że o 2-ej w nocy będzie leciał po paczkę prezerwatyw, wystarczy skinąć głową.

Podstawowa zasada, którą w twoim wieku powinnaś stosować - nie ma prezerwatywy, nie ma pukania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |