| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Jakiego psa wybrać
Autor Wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 12 Cze, 2009 11:29   Jakiego psa wybrać

No więc mam już 1 psa...będę mieć chyba 2 ale nie wiem jaką rase wybrać żeby była spokojna i nie przeszkadzał mu inny pies ,żeby mogł być w średnim mieszkaniu i się nie męczył...mogła bym wziąc psa ze schroniska ( może ktoś zna adres jakiegoś najlepiej we Wrocławiu) tylko że się boje bo z takim to nic nie wiadamo a nie chcę żeby coś Rafiemu zrobił...mój pierwszy pies to jamnik długowłosy nie znam dokładnie rasy bo to przybłęda (zamieszczam zdjęcie może ktoś dojdzie jaka to rasa albo jaka mieszanka) więc nastempny kłopot bo mogła bym wziąć psa tej samej rasy ale nie wiem jaka to rasa...może ktoś mógł by mi pomóc ????
http://forum.dziecionline.pl/album_pic.php?pic_id=445
Przejdź na dół
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 12 Cze, 2009 11:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po co Ci 2 psy w mieszkaniu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Cze, 2009 14:51   

bo chce mieć więcej piesków ...a po co 1 pies...po to samo co 2 ...mieszkanie nie jest takie małe więc z dwoma psami jakiejs malutkiej rasy nie ma problemu ale własnie nie wiem jaką rasę wybrać żeby spełniał wszystkie podane przeze mnie kryteria.....będę mogła go wyprowadzać co kilka godzin bo przy bloku jest ogrodzone podwórko w bloku mieszka tylko 8 rodzin i nikt nie ma psa i jak Rafi biega luzem to nie ma problemu....Chcę 2 psa bo bardzo lubię psy,chcę by Rafi miał kolegę...chcę 2 psa po to samo co 1 ....proszę o odpowiedź na moje pytanie forumowiczów bo jest to dla mnie bardzo ważne
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 12 Cze, 2009 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A po co się ograniczać? Do it Violetta Villas' style! :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Cze, 2009 16:18   

czy wam tak bardzo przeszkadza że chcę mieć 2 psa...jeśli wam to przeszkadza to nie piszcie ...mnie nie obchodzą takie posty proszę o pomoc JAKIEGO PSA WYBRAĆ....a w odpowiedzi dostaje posty niosące przesłsnie z którego mogę wyczytać....A po co tej debilce 2 pies albo ironiczne wypowiedzi...choć jak zauważyłam złośliwość hoobi niektórych użytkowników tego forum.....jeśli nie umiecie nic powiedzieć w tym temacie to nie piszcie nic a nie posty które są dla mnie g...o warte ??????czy tak trudno bez ironi od powiedzieć na moje pytanie ,rozumiem dla nie których to za trudne ( szczególnie dla jednego osobnika) ale mam nadzieje że istneją ludzie normalni i potrafią wypowiedzieć się sensownie a nie rozwodzić się po co mi 2 pies ...Z GÓRY DZIĘKI INTELIGENTNYM OSOBĄ ZA POMOC
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 12 Cze, 2009 18:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zalezy też w jakich granicach cenowych chciałabyś tego rasowego pieska. Ja osobiście wolę mieszańce, bo jakoś one wydają mi się najbardziej przyjacielskie ;P

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 12 Cze, 2009 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem że się powtarzam, ale bierz ze schroniska. We Wrocławiu masz na Skarbowców schronisko, wybierz się, wybierz pieska i viola, do domu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 12 Cze, 2009 23:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O... Shaunri ma rację Smile

A lepiej chyba mieć dwa pieski, bo będą się mogły razem bawić, a Twój jest śliczny...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Cze, 2009 07:29   

no wiem sama pisałam że mogła bym wziąść ze schroniska ale z takim to nic nie wiadomo bo ten piesek mógł dużo przejść i może być agresywny....podam przykład moja koleżanka miała kundelka i do nich przybłąkał się taki wilczuro podobny piesek odnośnie do ludzi tobył spokojny i grzeczny ale tamtego kundelka to zagryzł....jak bym nie miała Rafiego to ok ale tak ....A w ogóle orientuje sie ktos w cenach małych piesków .....bo u minie są odłożone pieniądze na pieska na szczepienia itp. ale nie wiem ile

[ Dodano: Sob 13 Cze, 2009 07:31 ]
i dzięki za adres schroniska ale jak piszę z tym to trudna sprawa
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 13 Cze, 2009 09:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka - Pies który dużo przeszedł w większości przypadków nie jest agresywny, a uległy. Bierz ze schroniska, nie pytaj innych. Nie wydasz praktycznie żadnych pieniędzy, dostaniesz najpewniej w miarę ułożonego i kochanego psa.

Naprawdę, nie rozumiem tego poglądu że rasowy, to lepszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Cze, 2009 10:08   

czy ja mówię że rasowy lepszy mój pierwszy pies Rafi jest przybłędom...tylko boje się tego jaki ten nowy będzie w odniesieniu do Rfuńa ....chcę żeby oba psy czuły się bezpiecznie...sama myśłałam o pieseczku ze schroniska

[ Dodano: Sob 13 Cze, 2009 10:12 ]
Bardzo wszytkim dziękuję za pomoc ....wezmę chyba psa ze schroniska ...zaraz powiem rodzicą i w najbliższy czwartek jadę po pieska. (wcześniej raczej się nie da) potem opiszę wszystkim mojego nowego pieseczka albo dam zdjęcie Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 13 Cze, 2009 11:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka - Psy to zwierzęta stadne, więc poradzą sobie same. Jedna istotna rzecz - nie bierz szczeniaka. Wiem że jest uroczy, ale jeśli posiada się już jednego, dorosłego psa, to branie szczeniaka nie jest rozsądne. Najlepiej wziąć w miarę wyrośniętego, rocznego, może dwuletniego kundelka, a w domu psiaki same się dogadają. Najwyżej się trochę złapią za rogi, żeby ustalić kto ważniejszy.

Tak czy owak, w niczym im nie przeszkadzaj, psy same sobie potrafią poradzić : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Sob 13 Cze, 2009 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się że jamnik może nieciekawie przyjąć nowego pieska bo może pilować terytorium, musisz się upewnić że twój piesek ztoleruje innego

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 13 Cze, 2009 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Własnie przy szczeniaku miałaby pewność, że się polubią.. pies nie zrobi szczeniakowi krzywdy..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 13 Cze, 2009 22:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Słucham? Pies nie zrobi SWOJEMU szczeniakowi, ewentualnie szczeniakowi innego psa ze stada krzywdy, aczkolwiek obcy szczeniak? Oj nasty, nasty, gdzie wy się tej biologii uczycie? Toż eliminacja genów zwierząt innych stad u zwierząt stadnych to podstawa życia dyktowana wieloepokową historią ewolucji...

Co to w ogóle za teoria że pies szczeniakowi krzywdy nie zrobi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |