| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Impreza
Autor Wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 18:57   Impreza Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś dobre argumenty/sposoby na przekonianie rodziców na pójście na imprezę ? ;p tak się pytam, żeby zobaczyć jak to u was jest. Piszcie Smile

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DSdonia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 24
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Napewno głupie jest wyjaśnienie "wszyscy tam będą", bo zaraz później jest lawina pytań "jacy wszyscy", "ile mają lat" itp. Ja za najlepszy sposób uważam powiedzenie Rodzicom, że tam będą Twoi znajomi i że oni Cię przypilnują i że zależy Ci na tym żeby spędzić cały jeden wieczór (czy noc) z ludźmi z którymi się dobrze dogadujesz. Ogólnie pokazać Rodzicom, że bardzo Ci zależy na tym, żeby tam być. Później trzeba obiecać, że będziesz grzeczna i myślę, że puszczą ;P
Pzdr!:*

_________________
A grunt to się nie poddawać...
Po każdej burzy przychodzi Słońce...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12304064
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 17 Sty, 2008 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak dłużej się zastanawiając, przyszło mi do głowy jedno. To ty znasz swoich rodziców, wiesz jak z nimi rozmawiasz na co dzień, co jest dla niech ważne (czy to z kim idziesz, gdzie itd.. ) i wiesz na ile mogą Ci pozwolić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 17 Sty, 2008 17:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wiem jak ich przekonać, ale są sposoby psychologiczne, które w większości przypadków działają, i może jakieś znacie ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 17 Sty, 2008 18:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, są pewne techniki psychologiczne, które zawsze działają - Na przykład taka technika "skali":

- Mamo, mogę iść na imprezę?
- A o której wrócisz?
- O 4-ej
- No to nie
- To chociaż o 2-ej?

Jakież to proste, a jakie piękne : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 18 Sty, 2008 16:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Psychologiczne... hehe, że ja nie zgłębiałam psychologicznego podejścia do mamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 18 Sty, 2008 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A to znałam z tym kontrastem Shaunri akurat Smile)

Można podobnie zrobić w drugą stronę - mówisz że impreza jest na 19 - okej możesz iść. I nagle okazuję się że na 21, ale skoro się już mama zgodziła, to już łatwiej jest że się zgodzi i na to Wink

Shaunri - sth more ? ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 18 Sty, 2008 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja - Jest takich zasad troszkę. Na przykład dziewczynki nigdy nie powinny wspominać że będą chłopcy, czy - o dziwo - bardzo często warto wspomnieć że wypije się z jedno piwko. Dlaczego? Bo rodzicom zdaje się że są pewni iż dziecko mówi prawdę - skoro się przyznało, to więcej nie wypije.

Podstawową rzeczą też jest - o ile jest to daleko - zapewnienie sobie od razu transportu i przedstawienie tego rodzicom od razu. Wrażenie odpowiedzialnego dziecka gwarantowane.

Taką rozmowę po prostu trzeba odpowiednio poprowadzić, żeby wypaść jak najlepiej : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miodek0071 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 65
PostWysłany: Nie 03 Lut, 2008 11:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mamie mowie ze wypiłe, jedno piwko dopiero jak wróce[co nie znaczy ze tak było Evil or Very Mad ]

A moje sposoby, są proste... Mam qpmli i my z qmplami starami się zawsze "dobrze" wypasc przed swoimi starymi. Gadki typu "dzieńdoby", przyprowadzenie kumpli do domu itp. się przydają, potem jak mówie, że ide z tym kolegą to mam się zgadza bo myśli, że jest on odpowiedzialny itp.

:] to tyle z mojej strony Razz

_________________
†Miodek†
- N00bKilleR -
˘76'ers˘
::SaMoTniK::
------
All Rights Reserved®©™
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 03 Lut, 2008 15:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

miodek - Fajnie, do czasu aż przyjdziesz narąbany jak messerschmitt do domu : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Nie 03 Lut, 2008 16:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sposób nawet dobry. Tylko kolegom już rujnujesz opinie u swoich starych jak przychodzisz upity do domu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miodek0071 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 65
PostWysłany: Nie 03 Lut, 2008 16:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
miodek - Fajnie, do czasu aż przyjdziesz narąbany jak messerschmitt do domu : )

Takie numeru to ja robie tylko jak wracam późno, albo jestem u babki itp. Tak to max 2-3 piwka...dla relaxu, no i lepiej sie rozmowa klei xD

smoczek250 napisał/a:
sposób nawet dobry. Tylko kolegom już rujnujesz opinie u swoich starych jak przychodzisz upity do domu.


Dlaczego? Już nie raz była, że przychodziłem [cenzura], mówiłem, że jedno piwko.. Starzy myślą, że to prawda xD a cały czas się zgadzają co do tych qmpli, bo myślą, że przy nich więcej niż jedno nie wypije...[/quote]

_________________
†Miodek†
- N00bKilleR -
˘76'ers˘
::SaMoTniK::
------
All Rights Reserved®©™
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 03 Lut, 2008 18:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
miodek - Fajnie, do czasu aż przyjdziesz narąbany jak messerschmitt do domu : )

Toteż lepiej się gdzieś na noc zaczaić Smile
miodek0071 napisał/a:
Dlaczego? Już nie raz była, że przychodziłem [cenzura], mówiłem, że jedno piwko.. Starzy myślą, że to prawda xD a cały czas się zgadzają co do tych qmpli, bo myślą, że przy nich więcej niż jedno nie wypije...

Istnieją ludzie tak naiwni? Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miodek0071 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 65
PostWysłany: Nie 03 Lut, 2008 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Istnieją ludzie tak naiwni?


Po pierwsze- Nie obrażaj mi tu moich rodzicó
Po drugie- Kiedyś narąbany spirytusem poszedłem do lekarza (bo wymiotowałem i mama kazała) a on powiedział, żę nic mi nie jest tylko mam odpoczywac... Widzisz podobieństwo?
Po trzeci- Mówiłem, że jak się ostro [cenzura] to wtedy wracam w nocy, jak śpią, a tu chodziło o sytuacji, lekkiego zachwiania xD

_________________
†Miodek†
- N00bKilleR -
˘76'ers˘
::SaMoTniK::
------
All Rights Reserved®©™
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Nie 03 Lut, 2008 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

miodek0071 napisał/a:
Nie obrażaj mi tu moich rodzicó

nie chodziło mu o to aby ich obrazić.
Twoi rodzice po prostu wiedzą jaki powinien być prawdziwy "chłop" i przymykają na to oko. Ile wypijesz - chociaż to także zależy od twojego wieku...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |