| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
dlaczego chlopcy.....
Autor Wiadomość
~giga
Gość
PostWysłany: Pią 09 Sie, 2002 19:19   dlaczego chlopcy.....

dlaczego chlopcy z mijej klasy uwazaja dziewczyny (jest dziewczyn tylko 8, chlopakow 17)za przedmioty???w czasie przerw (i nie tylko) smieja sie z nas przezywaja i.t.d., ale gdy przychodzi czas np. dyskoteka z okaij dnia chlpoaka to staja sie niesmiali. Gdy wkoncu jeden chlopak odwarzy zatanczyc z dziewczyna pozniej sie z niego smieja ze zakochal sie i cos w tym rodzaju.
Przejdź na dół
BEJOT
Gość
PostWysłany: Pią 09 Sie, 2002 19:20   RE: dlaczego chlopcy.....

Chłopcy w wieku 10-15 lat zazwyczaj są znacznie mniej dojrzali psychicznie i fizycznie, niż ich rówieśniczki. POnadto w grupie, na przerwie zapewne popisują się przed sobą i dlatego tak się zachowują.

Sama widzisz, że na dyskotekach, kiedy trzeba poprosić dziewczynę do tańca, stają się nieśmiali. To tylko potwierdza moje powyższe stwierdzenia. Odważni są w grupie, popisują się jeden przed drugim.
Są na tym etapie rozwoju psychicznego, że uważają, iż poproszenie dziewczyny do tańca czy choćby porozmawianie z nią normalnie, okazanie sympatii to hańba. Dopiero gdy dojrzeją, zrozumieją, że na uznanie zasługuje wlaśnie uprzejmość, sympatia, życzliwosć wobec płci przeciwnej.

No cóż, jest to naturalne dla pewnego wieku i zanim staną się bardziej dojrzali, należy ich traktować po prostu z przymrużeniem oka. To po prostu jeszcze dzieci...

Oczywiście naśmiewanie się, przezywanie itp. nie jest przyjemne, ale radzę Ci po prostu ignorować takie zachowania. Prędzej im się to znudzi, jeżeli WY, dziewczyny nie będziecie reagować, po prostu ich zignorujecie.

Oczywiście nie można pozwolić się obrażać i w takich przypadkach trzeba zająć stanowczą postawę.

Widzisz, dlatego właśnie dziewczyny tak często wolą chłopców starszych do siebie. To proste - oni już są trochę bardziej dojrzali.
BEJOT
Powrót do góry
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 13:34   juz tak jest Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasi tesh tacy sa
to
zwykle
hamy
:):):):):):):):):):):):)
a gdy przychodzi czas dyskoteki to u nas jest inaczej jak jeden poprosi do tanca to od razu wszysscy :!:

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Czw 27 Lis, 2003 18:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chłopaki w mojej klasie są równiez nie umią się zahować w stosunku do nas.Kilka dziewczyn poprosili o chodzenie,ze niby im sie podobają itd.,a one sie zgodziły i wiecie co?
Zostały na lodzie juz następnego dnia,bo chłopak mówi,ze chce chodzić a potem zupełnie olewa i zachowuje się jak wobec koleżanki,nawet na walentynki nic nie da!!!Ja uważam,ze oni są nie dojrzali i "działam" do innych o 2-3 lata starszych.On(i) świetnie mnie rozumie(ją) i wiedzą jak sie trzeba zachowywać wobec dziewczyn.Gdybym nie interesowała sie starszymi kolegami to była bym sama,a tak to mam chłopaka i jest taki kochany Love

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 28 Lis, 2003 17:43   chłopcy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas w klasie...chodziaż to już 1 gim. chłopcy zachowują się identycznie...wogóle prawie z nami nie rozmawiaja...wstydzą się. A na dyskotekach żaden nie odwarzy się poprosic do tańca. To w ich wieku normalne bo są mniej dojrzali psychicznie jak i zarówno fizycznie od nas...hmmm...jakby to powiedzieć...są około o 2 lata opóźnieni Laughing

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Pią 28 Lis, 2003 23:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a my (ja z koleżanką) gadamy sobie z chłopakami i wogle "trzymamy" z nimi bardziej niż z innymi dziewcyznami w klasie ... ale mimo wsyztsko są troche "cofnięci" w rozwoju psychicznym od nas Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
coś.
Gość
PostWysłany: Sro 03 Gru, 2003 10:29   prawda oczy kole..

niestety tak już jest. chłopcy w tym wieku [dlaczego?] zachowują się conajmniej idiotycznie. jestem w 2 klasie gim. zdawałoby się, że coś powinno do tych ludzi docierać, a jak narazie to zwykła farsa [nie uogólniając wszystkich]. tak jak ktoś wspomniał - psychicznie są od nas młodsi o conajmniej 3 lata [jak nie więcej]. osobiście mam dosyć, ale niedługo już liceum to rozstaniem się. mam jednak nadzieję, że wy poradzicie sobie z tym problemem.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 03 Gru, 2003 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To juz jest normalne...Nie wiem czy oni z tego energię czerpią(bo na wychodzi) czy co...U nas chłopaków jest w klasie 14 a dziewczyn 7! Normalnie tylko ja ide w ta strronę...Nie no jeszcze jedna dziewczyna która zawsze czeka na obiad, idzie wolniej lub szybcej lub zupełnie inną drogą. No i ja idę ta drogą, gdzie idą najfajniejsi chłopacy z mojej klasy! Very Happy A ja tez naleze w ich oczach do 'najfajniejszych dziewczyn' (nas jest tylko 7 no to wiecie Wink ) no i zawsze (prawie) z nimi wracam i wszytso łądnie, pięknie...A jak przyjdzie zima...To zawsze jest "Mrówa współczuca jak ty dojdziesz do domu" Razz A w drodze do domu to juz lepiej nie mówić...Ale szczerze mówiąc troche to nawet polubiłam chociaż idzie w tą stronę conajmniej 7 chłopaków a ja jestem jedna to przynajmniej...wiem że mnie lubią Very Happy I nie jestem jakąś super panienką,że "POBRUDZĄ MI SPODNIE" i lubie sie tak z nimi droczyć Twisted Evil

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 03 Gru, 2003 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w klasie wydaje sie byc troche inaczej.
Sadze dlatego ze dziewczyny z naszej klasy naczytaly sie bravo girll i innych "ynteligetych" pisemek dla mlodych i przebojowych natolatek w wieku przedszkolnym ktorych zycie lozkowe jest rownie gorace co piosenki britney spears i wydaje im sie ze sa inteligentne Smile
Nieraz probowaly mi udowodnic ich wyzszosc umyslowam nad "zla rasa meska" jak to ujely Razz i nigdy im jeszcze nie wyszlo dlategp pewnie mnie nie lubia


Pozdrawiam Nikt biggrin

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
ja jestem tu gościem
Gość
PostWysłany: Czw 04 Gru, 2003 19:53   jak to do końca z nimi jest

chodze już do 3 gimnazjum. Niektórzy koledzy to i tak mimo wszystko jeszcze takie dzieci choć jeden kolega wydawał mi się inny. czasami razem wracaliśmy do domu, była bardzo sympatyczny naprawdę bardzo no i miał poczcie humoru Very Happy . Można powiedzieć, że był moim najlepszym kolegą ( i mojej koleżnaki) a my jego najlepszynki koleżnakkami Aż tu nagle po weekendzie. On przychodzi i tylko część powiedział. Ani nie zagada na lekcjach zachowuje się jak idiota Sad jakby sie popisywał, póżniej n nie zagada nie odezwie się ani słowem Crying or Very sad .ja go ani nie uraziłam ani nie obraziłam. Czy on jeszcze dojrzewa psychicznie??????? Question
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 05 Gru, 2003 13:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cuż także nie wiem dlaczego tak jest ale ja lubie chłopaków z mojej klasy. Sa spoko. I nie są aż tacy dziecinni jak muwicie. na wet podoba mi się 2 z nich biggrin

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KAROLINA10
Gość
PostWysłany: Nie 14 Gru, 2003 21:10   Re: chłopcy

JA MAM 10 LAT I JEST TAK SAMO CO DO DYSKOTEK TO SA JAK MALE DZIECI, CHODZIC CHCA, ALE NA DYSCE NIE TANCZA, I MNIE TO BOLI PONIEWAZ MAM CHLOPAKA, KTOREGO KOCHAM, ALE ZASTANAWIAM CZY Z NIM NADAL CHODZIC. ON POSTAPIL, TAK JAKBY MNIE NIE WIDZIAL. ALE W CZERWCU JEDZIEMY DO PIENIN RAZEM I MAM NADZIEJE ZE POPRAWI MU SIE. Confused
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2003 20:03   Re: chłopcy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E..wiesz,ja bym się nie dziwiła,weź sobie lepiej na razie daj spokój z chłopakiem....może Ci się to wyda chamskie,ale ja Ci dobrze radzę....chyba... Very Happy wydaje mi się,że jak teraz nie zerwiesz z nim,to takie zachowania Twego chłopaka,że będzie Ci się wydawało,że Cię nienawidzi ,będą coraz częstsze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Wto 16 Gru, 2003 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w klasie jest prawie tak samo. Tyle że czasem i z niektórymi rzeczywiście można pogadać. A śnieżki? Co mi tam... ;p

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
xxx7


Dołączył: 27 Lip 2003
Posty: 28
PostWysłany: Wto 23 Gru, 2003 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm u mnie jest inaczej.. jestem w drugiej gim. da sie z nimi pogadać.. na dysce zatańczą.. czasem nawet odprowadzą do domu.. zadzwonią.. i to jest przyjaźń. mam wspaniałych kolegow w klasie. wam tez tego życze.. Wink

_________________
Myśleć! Myśleć! Myśleć!
- Puchatek stukal się łapką w głowę, ale na próżno - nie przychodziła mu do niej żadna, nawet najmniejsza myśl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |