| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
czy oddajecie swój 1% podatku ?
Autor Wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 25 Mar, 2008 11:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tylko nieudolnie powtarzam za M. Rothbardem Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PotworAreturn Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 186
PostWysłany: Sro 16 Kwi, 2008 14:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja oddalam na Polska Akcje Humanitarna w tym roku.

_________________
Je bent zo
Met jou verveel ik me geen moment,en oh
Ook al doe je echt geen moeite
Je bent zo
Ik raak gewoon nooit aan je gewend, zo
Wil ik verder leven samen met jou
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8627677
for my friends
Gość
PostWysłany: Sro 07 Maj, 2008 12:08   for my friends

I've just been letting everything [url=http://www.titaniumslabs.com]titanium bars[/url] [url=http://www.titaniumhotcoils.com]titanium bars[/url]
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 07 Maj, 2008 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bożena - takie proste pytanie - nie możnaby usunąć możliwości pisania jako gość?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 31 Sty, 2009 10:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja mama oddaje 1% podatku. Ja jestem z fundacją "TVN Nie Jesteś Sam", moja rodzinka tez Very Happy

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 31 Sty, 2009 11:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@siex, a zastanawialiście się, jak te pieniądze są wykorzystywane?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 01 Lut, 2009 15:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Nie zaczynajmy rozmów o fundacjach, gdyż praktycznie nikt na tym forum nie jest wystarczająco kompetentny żeby z nim na ten temat dyskutowac, a większośc ludzi czerpie swoją wiedzę z telewizji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Lut, 2009 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Racja, tylko połowa tych fundacji sporą część przeznacza na pracowników itd.. a nie o to chyba chodzi? Do tego takie jak Polsatu, tvn mają spore fundusze.. Myślę, że warto wesprzeć jakąś mniejszą, regionalną fundację..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 01 Lut, 2009 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie do końca wygląda to tak jak piszesz, ale w sumie większość fundacji jest siebie warta, więc mniejsza o to - małe czy duże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Lut, 2009 19:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja swój podatek oddaję na organizację (nie fundację), której działania widzę, jestem w stanie przewidzieć na co wydawane są pieniądze itd.. Bo ile warte są fundacje, sam napisałeś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 01 Lut, 2009 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zief, działania WOŚP'u też widzimy, prawda?

Ostrzegam, że jeśli ktoś z was, lub ktoś z waszych bliskich korzystał ze sprzętu WOŚP'u to no offence - Ja nic do nikogo nie mam, po prostu wiem jak to działa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Pon 02 Lut, 2009 09:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Ostrzegam, że jeśli ktoś z was, lub ktoś z waszych bliskich korzystał ze sprzętu WOŚP'u to no offence - Ja nic do nikogo nie mam, po prostu wiem jak to działa.


Chyba przesadzasz..... Jestem w szpitalu kilka razy w roku. Często badają mnie albo podają leki sprzętem WOŚP'u i jakoś nigdy nic się nie dzieje. Maszyny do dializy też mają naklejone serduszka i dializowani żyją : )


Shaunri napisał/a:
Zief, działania WOŚP'u też widzimy, prawda?

A pompy do podawania leków? Łącznie na świecie jest ich 150tys a w samej Polsce aż 50tys. W Poznaniu na oddziałach dziecięcych mają ich tyle, że praktycznie moga podłączyć wszystkich pacjentów równocześnie (przynajmniej na 3oddziałach na których byłam). Niby nic wielkiego, ale jak miałam urosepsę to mogłam dostawać antybiotyki podawane tylko przez taką pompę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 02 Lut, 2009 12:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz w czym jest problem.. tysiące ludzi chodzą na mrozie, żeby zebrać pieniądze a 'gwiazdy' przyjeżdżają na godzinkę i kasują za to kilkadziesiąt tysięcy.. i tym podobne. Owszem, kasa z tego wielka jest, ale skoro to jest koncert charytatywny, to tak powinno być..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 02 Lut, 2009 12:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

joasia - Właśnie dlatego że jest tych 50 tyś. pomp nie rozmawiam na takie tematy. Za dużo ludzi zżyło się z tymi akcjami, żeby można było normalnie pogadac. Cieszę się że trochę osób uzyskało pomoc, ale wielu ludzi po prostu z tego żyje i tworzenie otoczki "pomagamy innym, bo czujemy misję" jest tutaj całkowicie zbędne. Na ludzkiej biedzie naprawdę nieźle się żyje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 02 Lut, 2009 18:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Smutne jest to że Owsiak pracuje jeden dzień w roku, a żyje z tego cały rok.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |