| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
cnota
Autor Wiadomość
kamus07 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 80
PostWysłany: Sob 01 Mar, 2008 14:27   cnota Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej. wczoraj wieczorem się masturbowałam. i nagle zaczęła mi lecieć krew. myślałam, że okres dostałam, bo jestem przed. ale tego było mało i dzisiaj już nic. ostatnio miałam tak, że się masturbowałam i dostałam okres. teraz nie. czy możliwe jest to, że przebijam sobie błonę dziewiczą? a może to zwykłe plamienie? pobudzone stymulacją punktu G?

_________________
".. bo marzenia pozwalają przetrwać najtrudniejsze chwile"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4408987
Tajemnicza
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 02 Mar, 2008 09:55   Re: cnota

kamus07 napisał/a:
hej. wczoraj wieczorem się masturbowałam. i nagle zaczęła mi lecieć krew. myślałam, że okres dostałam, bo jestem przed. ale tego było mało i dzisiaj już nic. ostatnio miałam tak, że się masturbowałam i dostałam okres. teraz nie. czy możliwe jest to, że przebijam sobie błonę dziewiczą? a może to zwykłe plamienie? pobudzone stymulacją punktu G?


Moze to byc :
1. blona
2. okres
3. plamienie miedzy okresami
4. zadrapanie (moglas zawadzic paznokciem o scianke)

Okresu nie wywoluje sie (raczej) masturbacja Razz predzej goraca kapiela i aspiryna ale nie dotykaniem sie w miejscu intymnym. Pobudzanie punktu G nie wywoluje plamienia


Ah, co do cnoty, bo taki tytul ma Twoj temat. To IMO cnota to nie jest to ze masz blone albo nie masz, bo to glupie ... wiele kobiet wcale nie ma blony albo im zanika albo po kilkudziesieciu stosunkach im zostaje, albo i na cale zycie bo maja tak elastyczna etc

Wiec cnote tracisz nie wtedy gdy tracisz blone, ale gdy odbedziesz stosunek
Powrót do góry
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Nie 02 Mar, 2008 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moze to byc :
1. blona
2. okres
3. plamienie miedzy okresami
4. zadrapanie (moglas zawadzic paznokciem o scianke)

pięknie pomogłaś biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tajemnicza
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 02 Mar, 2008 21:42   

Czuje troszke jakby to ironia byla smoczku :>
A jesli jest to wytlumacze sie - coz moge przy tak malej ilosci danych
Tak naprawde kobieta powinna umiec rozrozniac te rozne rodzaje krwi. Tzn to tak naprawde ta sama krew ale w kazdym przypadku moze nieco inaczej wygladac ... jesli jest jasna i plynna, niewielka ilosc zmieszana ze sluzem - to raczej zadrapanie, okres - to ciemniejsza, z kawalkami moze byc ;p ciagnaca gestsza, plamienie - bardziej brazowe, raczej zmieszane ze sluzem ... no roznie ;p ale intuicja tez swoje podpowiada biggrin
Powrót do góry
kamus07 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 80
PostWysłany: Pon 03 Mar, 2008 11:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to mi się wydaje, że to zadrapanie..

_________________
".. bo marzenia pozwalają przetrwać najtrudniejsze chwile"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4408987
elOkG Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 23
PostWysłany: Sro 12 Mar, 2008 22:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a może bawiłaś się kaszanką i kawałek tam zostal ; p ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tajemnicza
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 12 Mar, 2008 22:34   

Tak jak Ty sobie ta kaszanka mozg przez uszko wypchnałeś :* i chyba tez Ci kawalek kaszanki zostal
Powrót do góry
elOkG Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 23
PostWysłany: Czw 13 Mar, 2008 16:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tez Cie kocham :* Czy Ty mnie podrywasz ; o ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 15 Mar, 2008 11:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak jak Ty sobie ta kaszanka mozg przez uszko wypchnałeś :* i chyba tez Ci kawalek kaszanki zostal

i:

elOkG napisał/a:
Tez Cie kocham :* Czy Ty mnie podrywasz ; o ?

co sie tu zapowiada? Będzie można papkron( nie pamietam jak sie to pisało xD) przed monitorem poskubać. Ostatnim razem można było ze mną... jak to Sh. podobno se skubał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 15 Mar, 2008 11:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słynny list o kaszance to tzw. epic win, ale teraz furorę robi zabawa w słoneczko Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Pon 24 Mar, 2008 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przeczytalam to http://allegro.pl/phorum/read.php?f=260&i=485327&v=t&t=485273
I zamarlam bez ruchu na 30 sekund. Nie wydaje wam sie ze to nieco dziwne? Ja bylam dziwna w gimnazjum ale takich pomyslow chyba nie mialam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 24 Mar, 2008 19:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wiem czy specjalnie porażające? A myślisz że skąd wzięła się znana jeszcze moim pradziadkom gra w "kamienną twarz", czy "zgadywanie"?

Takie gierki znane są dzieciakom od dawien dawna, niewiele w sumie się zmieniły od tamtego czasu. Że teraz można to zamieścić w necie i wszyscy będą bić godzinami pianę nad upadkiem społeczeństwa to inna sprawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 24 Mar, 2008 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To też ciekawe:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=476945
Komentarze:
Cytat:
Ja w wieku 14 lat tylko marzyłem o sexie z choć jedną dziewczyną a tu teraz czytam, że a Anglii rżnęło się całe gimnazjum i to między innymi w ratuszu i na rynku miejskim... chcę mieć 14 lat i mieszkać w Anglii łapiąc kiłę i HIVa w młodym wieku Sad

Cytat:
A za jakiś czas będziemy się śmiać z filmów typu "14 letni prawiczek"...

Cytat:
Czyli już wiadomo gdzie się podziały tamte prywatki.

Opinia Słupka:
O cholera, chyba zmarnowałem najlepsze lata swojego życia.

Dostałem też ilustrację do słoneczka z pewnego zachodniego serwisu, ale z wiadomych względów nie opublikuję jej Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Wto 25 Mar, 2008 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
"kamienną twarz", czy "zgadywanie"?

Takie gierki znane są dzieciakom od dawien dawna,


i wszyscy będą bić godzinami pianę nad upadkiem społeczeństwa to inna sprawa.



Albo ja jestem jakas zacofana (zawsze myslalam, ze jestem na czasie Razz) albo nie wiem, bo nie znam tych gier.
I wcale nie "bije piany nad upadkiem spoleczenstwa" tylko poprostu sie dziwie, no moze jestem w szoku, ze o tym nigdy wczesniej nie slyszalam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 25 Mar, 2008 14:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolejna śmieszna sprawa Smile
http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-53062.html
Pani rzecznik broni Waszej cnoty.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |