| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
cnota
Autor Wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Wto 25 Mar, 2008 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zabawa w słoneczko: No nieźle. znałem ją lecz nigdy nie wiedziałem jak to wyglada....
dlatego....
Słupek napisał/a:
Dostałem też ilustrację do słoneczka z pewnego zachodniego serwisu, ale z wiadomych względów nie opublikuję jej Mr. Green

wyslij mi link na Pw, ok? bardzo prosze;p
P.S: A zresztą nawet sobie tego nie wyobrażam.
Słupek napisał/a:
To też ciekawe:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=476945


hm... w tamtym (młodszym) wieku tata chciał mnie zabrać do Anglii. Teraz wiem czemu mama sie nie zgodziła... Smile

Słupek napisał/a:
http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-53062.html

no cóż jesli mam być szczery no to jeśli w moim życiu zdarzyła by się systułacja na seks no to na pewno nie brał bym pod uwagę zakazów, szczególnie tej psychicznej kobiety. Fakt zakaz wtedy byłby państwowy lecz. A właśnie ta baba ma dzieci? jeśli tak no to współczuję im... :/

Ogólnie do wszystkich spraw:
Hm... ja chyba nie potrafię się cieszyć z życia. Hm... seks w wieku 14 lat, jeśli była by wtedy sytułacja no to pewnie bym go wykonał ( jak to zabrzmiało). Ale wtedy chyba nikt o tym nie myslał albo by sie wstydził...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 25 Mar, 2008 23:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W wieku 14 lat nie myśleć o seksie? Kurde, to nawet Ja pamiętam że w wieku 14 lat latałem nawet za wiewiórkami. Człowieku, przecież chłopcy w wieku 14 lat są jak ogiery, mogliby wszędzie, zawsze i ze wszystkim. Co za paranoidalne stwierdzenie...?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sro 26 Mar, 2008 13:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
W wieku 14 lat nie myśleć o seksie? Kurde, to nawet Ja pamiętam że w wieku 14 lat latałem nawet za wiewiórkami. Człowieku, przecież chłopcy w wieku 14 lat są jak ogiery, mogliby wszędzie, zawsze i ze wszystkim. Co za paranoidalne stwierdzenie...?!

fakt użyłem złego stwierdzenia, lecz jednak nie widziałem aby kto z moich znajomych w tym wieku robił gesty wskazujące na to. Fakt może i myślą o tym? Kto to może wiedziec?

EDYCJA:
W zasadzie to pewne jest że myślą. Lecz chodziło mi o to że nie okazują swoich gestów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zen12 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 4
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 19 Maj, 2008 19:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jaki jest właściwy wiek inicjacji seksualnej???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 19 Maj, 2008 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma właściwego wieku, każdy wiek jest właściwy jeśli właściwe są osoby, oraz wiedzą jak się do tego zabrać.

Lepszej odpowiedzi nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zen12 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 4
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 19 Maj, 2008 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzięki pozdrawiam życze miłego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 21 Maj, 2008 16:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri, o ile myślenie o seksie u 14 jest normalne, to uprawianie go, raczej chore. Szczególnie u facetów, którzy w tym wieku, to jeszcze dzieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 22 Maj, 2008 10:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Chore? Co to znaczy "chore"? Dlaczego "chore"? Żadna dewiacja, niczym nie odstająca od norm naturalnych.

Jeśli młodzież zachowuje rozsądek (A w czasach dzisiejszego uświadamiania to rozsądek ten jest bardzo duży) to nie widzę problemu, jeśli tylko odpowiednia osoba i odpowiedni czas.

Nie możemy mówić tutaj o ogóle, bo u różnych ludzi na różne rzeczy czas przychodzi "w różnym czasie" : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 23 Maj, 2008 12:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra, to może tak. Sama wiele starsza nie byłam, i nie mówię, że nie byłam odpowiedzialna. Ale wiesz jak może być zazwyczaj w wieku 14 lat. Ja przynajmniej widzę, co się dzieje dookoła, i nie powiem, żeby widok 14,15 latki w ciąży był czymś normalnym. A jak ktoś nie potrafi nad tym zapanować i pamiętać przynajmniej o głupich gumkach, to chyba jest to chore.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 23 Maj, 2008 12:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<drapie się po głowie> Skąd Ty wzięłaś tą 14-tkę w ciąży? Czy Ja powiedziałem że Ona ma zachodzić w ciążę?

W dzisiejszych czasach 18-latka która jest w ciąży ma ogromne problemy z odnalezieniem się w świecie. Uprawia seks, a jednak w ciążę nie zachodzi, jak Ona to robi?! : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 24 Maj, 2008 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A nie widziałeś 14 latki w ciąży?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 24 Maj, 2008 13:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm ja nie widziałam...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 24 Maj, 2008 15:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Nie widziałem, najmłodszą dziewczynę jak wśród znanych mi osób zaszła w ciążę miała 16 lat : )

Wiem, wiem, wystarczy wyjrzeć przez okno, toż co druga dziewczynka z podstawówki miała więcej w sobie niż Ja włosów na głowie i tak dalej, znam to ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 25 Maj, 2008 12:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to ja widocznie mieszkam w jakimś chorym mieście i widzę za dużo nienormalnych rzeczy. Swoją drogą, miałam w klasie taką panienkę.. nie zdała bodajże w 1 klasie podstawówki, a w wieku 15 lat miałam już dwójkę dzieci. O ile jeszcze ktoś w tym wieku ma trochę rozumu, no to wszystko jest w porządku. Szkoda tylko, że w rzeczywistości zazwyczaj jest odwrotnie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 25 Maj, 2008 12:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakby mieszkała w UK to by teraz miała czwórkę i mieszkanie od państwa Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |