| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
czy moge być w związku z Tą osobą ???
Autor Wiadomość
kuzyn19 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 4
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2008 17:31   czy moge być w związku z Tą osobą ??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MAM TAKI problem .... pewna osoba czuje coś do mnie więcej niż przyjaźń wiecie i ja też do niej to czuje ale nie wiem czy możemy być razem bo ....

właśnie .. moja babcia j jej babcia to siostry .... i chyba jestem jej dalekim kuzynem .. jak myślicie czy mogę z nią być czy da sie jakoś to zrobić abym mógł z nią być i czy faktycznie takie powiązanie jej babci i moje sprawia że nie możemy być razem ????????... proszę o odpowiedz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2008 18:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiniwneś się wogóle nie przejmować tym, że jesteście dalekimi kuzynami, ile ja znam takich par.
Jeśli do siebie coś czujecie, nie powinno w ogóle was to obchodzić, a jeśli ktoś będzie wam dokuczał nie zwracaj na to uwagi, a najlepiej jeśli tego nikomu nie powiesz, więc nie martw się Wink

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
kuzyn19 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 4
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2008 18:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale co na to rodzina by powiedziała ?? i nie wiem czy to takie proste... .czy to nie kazirodztwo ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2008 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Możesz z nimi o tym poważnie porozmawiać.....chyba, że wolisz utrzymywać to w tajemnicy Smile
Jest to kazirodztwo w pewnym sensie, ale co to za różnica, czujecie coś do siebie-nie powinniście słuchać rodziny i innych , przecież to jest też miłość Smile

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
kuzyn19 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 4
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2008 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MASZ RACJE i to dużą ... ciezko ciezko .. moze kiedys sie jescze coś odmieni Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2008 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musisz mieć wiarę, że jakoś się ułoży, w końcu kiedyś muszą Ci przyznać rację....... Smile

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2008 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja prababcia miała takie samo nazwisko rodowe, co mój pradziadek. Do dziś nie wiem, czy było między nimi jakieś pokrewieństwo. Może sam jestem po części wytworem chowu wsobnego, ale to tak na marginesie Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2008 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musisz rozważać w tym wypadku dwie kwestie:

1) Moralną
2) Prokreacyjną

Jeśli chodzi o podpunkt pierwszy, to Twoja prywatna sprawa - Jedni mogą tylko z zakonnicami, inni z psami, inni z królikami - Może Ty kochasz swoją prababcienicę. Nikogo to szczerze nie obchodzi, rób co chcesz, Twoja wola.

Jeśli chodzi o podpunkt drugi to jak mniemam za młody jesteś żeby myśleć o dzieciach, więc spokojnie mozesz się w taki związek wpakować. Jednak jeśli chodzi o dzieci, to w takich związkach istnieje zwiększone ryzyko mutacji. W tym wypadku nawet dosyć sporo zwiększone, bo z genetycznego punktu widzenia wasze pokrewieństwo jest duże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2008 23:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kuzyn19 napisał/a:
MAM TAKI problem .... pewna osoba czuje coś do mnie więcej niż przyjaźń wiecie i ja też do niej to czuje ale nie wiem czy możemy być razem bo ....

właśnie .. moja babcia j jej babcia to siostry .... i chyba jestem jej dalekim kuzynem .. jak myślicie czy mogę z nią być czy da sie jakoś to zrobić abym mógł z nią być i czy faktycznie takie powiązanie jej babci i moje sprawia że nie możemy być razem ????????... proszę o odpowiedz

Zobacz w M jak miłość Teresa i Paweł też byli dalekimi kuzynami, a byli ze sobą xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 12:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie oglądam M jak miłość Drunken_smilie

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zabij babcię xD Oczywiście żart... A tak nawiasem mówiąc... wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet - oczywiście to ślę wszystkim niewiastą.

A co do sprawy... Jesteście bardzo, bradzo dalekimi kuzynami. I tak jak ktoś tam u góry sie wypowiedział... to wcale nie jest ka... coś tam.. . A jak rodzina nie zaakceptuje... to cóż... wtedy się martw,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kuzyn19 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 4
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy to pewne że jesteśmy jakąś tam rodziną ... boje sie powiedizec rodzinie i wogóle komuś o tym mówić .. jak narazie wie ja i ona nikt wiecej ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolego - musisz się zastanowić jak wygląda sytuacja między wami. Jeśli masz 19 lat i myślisz że "to może być ta", to nie przejmuj się rodziną.

Nie musisz niczym gej na paradzie homosików latać po rodzinie i mówić wszystkim że kochacie się niepomiernie. Spotykajcie się, róbcie co sobie tam chcecie, jednak...

... licz się z tym że rodzina może nie zaakceptować waszego związku, co potem równa się wielkiej wojnie (jeśli jesteście nierozgarnięci), lub zerwaniu kontaktu z rodziną (jesli jesteście bardziej rozgarnięci), oraz że z czasem panience może zrodzić się w głowie problem z rodzeniem waszych dzieci. Do tego doszedłby jeszcze kiedyś problem ze ślubem, jako że księdzu może się Twoja twarz nie spodobać.

Poza tym żadnych więcej problemów pewnie nie spotkacie. Kochacie się - bądźcie razem i lejcie na wszystko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Postąpisz jak będziesz chciał, ale najlepiej będzie jeśli na razie nie powiesz tego swojej rodzinie, a po jakimś czasie będziesz musiał im wyznać prawdę.
Lecz jeśli będą o tym wiedzieli, będziesz musiał z nimi o tym porozmawiać, i przekonać o tym, że to nic złego;)

Ale co jeśli oni poprą Twoje zdanie, co wtedy?
Musisz liczyć się też z tym, że oni mogą to zaakceptować, a nie myśleć tylko negatywnie Smile

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Magwill - Zalecam optymizm posypany dozą realizmu - Bądź co bądź niewiele jest ludzi, którzy zaakceptowaliby taki związek swoich dzieci. Z wielu powodów. Po części słusznych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |