| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Co dają narkotyki ?!
Autor Wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Czw 24 Kwi, 2008 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A co ja mam powiedzieć, skoro codziennie ćpam kofeinę (minimum 2 duże kubki) i nikotynę, a od czasu do czasu etanol?

w takim razie ciebie uznam jako big narkomana... << jak coś nie może być small no to musi być big...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
knapior
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 31 Mar, 2009 09:55   

W Holandi trawka jest normą i nie ekscyytuje ich to. A w polsce mamy świrusów, którzy co xhwile trawka, trawka itp. Sam kiedyś wziełem buha trawki i jest to [cenzura]!
Powrót do góry
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 31 Mar, 2009 21:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy to było przypominane ale zwracam po kolejny przeczytaj regulamin każdego działu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 31 Mar, 2009 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

knapior napisał/a:
W Holandi trawka jest normą i nie ekscyytuje ich to. A w polsce mamy świrusów, którzy co xhwile trawka, trawka itp. Sam kiedyś wziełem buha trawki i jest to [cenzura]!

tak mówił każdy który zaczynał z paleniem. ja sama nie stronie od używek, nie potępiam ani ludzi którzy to robią, ani tych przeciwnych. ale szczerze mówiąc zrozumiałam jakim błędem byłaby liberalizacja ustawy antynarkotykowej.
widzisz, pomimo tego że i holendrzy i polacy to narody europejskie to jest wielka roznica miedzy nimi. nie chodzi o jakies kwestie typu GORSZY-LEPSZY. holendrzy zyja z marihuana od kilkunastu lat, od najmlodszego ucza ich w szkolach o skutkach, faktycznych zagrozeniach i dzialaniu narkotykow. podobnie jest zreszta w belgii i danii, gdzie prowadzone sa warsztaty UOS-R (uddannelse om sociale risici - wiedza o niebezpieczenstwach spolecznych) i ci ludzie maja troche inaczej uksztaltowane podejscie do uzywek niz przecietny nastolatek w polsce ktoremu nagle otworzono by coffeshop.
tu nie ma co sie oburzac. nawet jezeli legalizacja marihuany bedzie realna w polsce to rownie realna stanie sie wieksza liczba uzalezenien.
najpierw nalezy zmieniac ludzi, potem ustawy. tak bylo, jest i bedzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 06:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Bo legalizacja używek nie może być samą legalizacją. Za tym musiałaby iść ogromna kampania podająca młodym ludziom REALNĄ wiedzę na ten temat. <wzrusza ramionami> W sumie standard, ale wymagałoby to nieco nakładów pieniężnych i dobrej organizacji, a aktualnie wyrobiona w Polsce opinia na temat jakichkolwiek używek wiele w tym temacie by nie pomogła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 08:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A po co kampania? Dowalą taką akcyzę, że wyjdzie drożej niż teraz.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 09:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że wyszłoby drożej. Bo płacisz za jakość Słupku Drogi - A jak dostajesz towar z Dosią, to płacisz mniej, to chyba logiczne.

Jednak to nie miałoby nic do tego czy ludzie kupowaliby narkotyki świadomie, czy nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 10:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nosz, ja o akcyzie, a Ty o jakości. Nie dogadamy się. Chodzi mi o to, że jakby na to walnąć zwykły VAT to by było i taniej i bezpieczniej niż teraz, ale znając realia, w przypadku legalizacji byłaby olbrzymia akcyza, koncesje na produkcje dla paru znajomych królika. I wtedy co z tego, że jakościowo fajnie, skoro bardziej będzie się opłacać kupić coś z niepewnego źródła (co będzie wtedy trudniejsze)?

Paradoksalnie, ktoś kto się bawi w branie nielegalnych używek nie ma żadnego interesu w legalizacji.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 13:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A Ja powtarzam - dla ogromu dzieciarni która nie ma zielonego pojęcia co pali, czy bierze pewnie liczy się tylko cena. Bo i pewnie taki zbiera przez pół roku, czy podniecony jest jak nieboskie stworzenie.

Jednak skupmy się na chwilę na ludziach, do których takie używki są skierowane. Ludziach którym cena nie robi różnicy, zaś liczy się jakość - a zdziwisz się - takich ludzi jest wielu. I dla takich ludzi lepiej byłoby kupić coś z legalnego źródła, bez stresu i problemów, nawet po wyższej cenie.

A w/w kampania miałaby być skierowana właśnie do młodzieży i dzieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaś Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 80
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 22:55   Re: Co dają narkotyki ?! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

monira97 napisał/a:
Mam pytanie co dają narkotyki ? Mam 11 lat ciekawi mnie to ! Co jeszcze pisać po prostu co dają narkotyki
Pytasz się co dają narkotyki dla dilerów mnóstwo kasy. Dla biorących narkotyki śmierć. Dla społeczeństwa przestępców na haju. Dla młodych dziewcząt gwałt bez świadomości samego gwałtu. Dla palaczy rak płuc i śmierć. Dla alkoholików marskość wątroby i niezdolność do pracy i śmierć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 12 Kwi, 2009 08:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Alkohol i papierosy to narkotyk : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 12 Kwi, 2009 09:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Alkohol i papierosy to narkotyk : )?



buhahahahhahah rozbawiłeś mnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 12 Kwi, 2009 09:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla niektórych nawet druga osoba może być "taką osobistą heroiną" {Twilight} ;D

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 12 Kwi, 2009 11:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Alkohol i papierosy to narkotyk : )?

A uwzględniamy czynnik kulturowy?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 12 Kwi, 2009 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jasne, przecież to podstawa : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |