| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Co dają narkotyki ?!
Autor Wiadomość
Jaś Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 80
PostWysłany: Pon 13 Kwi, 2009 13:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A pisałem wcześniej że nałóg zabija, a tu proszę, w TVN 24 wypowiadał się mieszkaniec bloku w Kamieniu Pomorskim, gdzie w nocy żywcem spaliło się 21 osób. Wprawdzie nie ma oficjalnej informacji przyczyny pożaru, ale nieoficjalnie mieszkańcy bloku podejrzewają że przyczyna pożaru mógł być ich sąsiad alkoholik, u którego już dwa razy interweniowała straż, bo usypiał z papierosem w łóżku . Tym razem to się wydarzyło w nocy, i pożar zdążył się rozprzestrzenić. Pisałem wam tu że nałogi zabijają, ale się nie spodziewałem że aż tak , w budynku spaliło się 21 osób, nie tylko nałogowiec ale też jego otoczenie. Tak więc, kto jeszcze nie ma żadnego nałogu niech się nie daje namówić, dla własnego i cudzego dobra. Ja nie mam żadnych nałogów, i się z tego cieszę, ale sąsiad nałogowiec który pali na klatce, może być wneriający..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 14 Kwi, 2009 09:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jaś napisał/a:
A pisałem wcześniej że nałóg zabija, a tu proszę, w TVN 24 wypowiadał się mieszkaniec bloku w Kamieniu Pomorskim, gdzie w nocy żywcem spaliło się 21 osób. Wprawdzie nie ma oficjalnej informacji przyczyny pożaru, ale nieoficjalnie mieszkańcy bloku podejrzewają że przyczyna pożaru mógł być ich sąsiad alkoholik, u którego już dwa razy interweniowała straż, bo usypiał z papierosem w łóżku . Tym razem to się wydarzyło w nocy, i pożar zdążył się rozprzestrzenić. Pisałem wam tu że nałogi zabijają, ale się nie spodziewałem że aż tak , w budynku spaliło się 21 osób, nie tylko nałogowiec ale też jego otoczenie. Tak więc, kto jeszcze nie ma żadnego nałogu niech się nie daje namówić, dla własnego i cudzego dobra. Ja nie mam żadnych nałogów, i się z tego cieszę, ale sąsiad nałogowiec który pali na klatce, może być wneriający..


Ale nie schodźmy na patologię, bo picie alkoholu, czy nawet branie narkotyków nie musi wcale prowadzić do nałogu. A w blokach socjalnych z reguły mieszkają same elementy. Mam coś takiego koło siebie i tam policja, straż miejska, straż pożarna, karetki to stali bywalcy. I myślę, że to nie jest dobry materiał do porównań z 'normalnymi' nastolatkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 14 Kwi, 2009 13:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak możesz tak brzydko pisać o ludziach, po śmierci których cały naród jest w żałobie?

Polityka - to jest prawdziwa patologia...

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 14 Kwi, 2009 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mówię o tamtych, mówię o tych, przez których nie czuję się bezpiecznie, dwa nie mówię o tym co ich spotkało, ale o mentalności ludzi w takich miejscach. Równie dobrze mogłabym powiedzieć, że we Włoszech mieszkają nieuczciwi ludzie.. Po prostu ktoś się powinien tym zainteresować, zanim dojdzie do takiej tragedii. Bo kiedy dźgnięcia nożem, awantury, wyzwiska (tak, interesuje mnie i całą okolicę czy ta pani na ławce jest kur** czy dziw** i kto ją pierd**), zaniedbane dzieci bawiące się w piaskownicy przy schlanych rodzicach, podpalenia samochodów, kradzieże, pobicia... tak można wymieniać i tyle, bo ktoś wymyślił, żeby takich ludzi zebrać w jednym miejscu. I nie mówię o wszystkich, pewnie są tam też uczciwi, którym po prostu się nie udało coś w życiu, ale takich ludzi chyba powinno się izolować, a nie wpychać w blok w centrum miasta stwarzając zagrożenie dla innych. Kilkukrotnie czytałam w prasie, że to najbardziej niebezpieczne miejsce w tej części Wrocławia, policja musi stale interweniować itd.. Ale co z tego, skoro i tak na tym się kończy. Pewnie przez jednego takiego będzie musiało zginąć kilkanaście osób, żeby ktoś się zainteresował, co się tam dzieje. Współczuję tym, którzy zginęli ale wydaje mi się, że można było tego uniknąć.. Bo pierwsze, co mi przyszło na myśl czytając informacje o tym co się stało, to pytanie, kiedy tutaj stanie się coś takiego?

Ale.. odeszliśmy od tematu. Z zainteresowania narkotykami, alkoholem zeszliśmy na patologię.. a jedno od drugiego jeszcze sporo dzieli. O ile skończy się na okazyjnym piwie raz na jakiś czas jest to normalne, prawda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 14 Kwi, 2009 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A dwa piwa okazyjne, albo nawet trzy to patologia ; )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 14 Kwi, 2009 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

'piwie' nie w liczbie pojedynczej Wink Jak mówisz 'byłem na piwie', chodzi Ci o jedno, a jak byłeś na 3 mówisz byłem na '3 piwach'?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 14 Kwi, 2009 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może być np. "Zamawiałem 5 piw".
http://bi.gazeta.pl/im/1/4975/z4975601X.jpg

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 15 Kwi, 2009 08:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek -----> : D

Nasty - A powiem Ci szczerze że był w moim życiu okres że piłem codziennie. Dzień w dzień. Może i się nie upijałem, ale fakt - piłem. To już patologia : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 15 Kwi, 2009 09:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czepiasz się..


(I życie studenckie się nie liczy;p, ewentualnie wklej zamiast studenckiego coś innego:D)

[ Dodano: Sob 18 Kwi, 2009 10:25 ]
Cytat:

Nie mówię o tamtych, mówię o tych, przez których nie czuję się bezpiecznie, dwa nie mówię o tym co ich spotkało, ale o mentalności ludzi w takich miejscach. Równie dobrze mogłabym powiedzieć, że we Włoszech mieszkają nieuczciwi ludzie.. Po prostu ktoś się powinien tym zainteresować, zanim dojdzie do takiej tragedii. Bo kiedy dźgnięcia nożem, awantury, wyzwiska (tak, interesuje mnie i całą okolicę czy ta pani na ławce jest kur** czy dziw** i kto ją pierd**), zaniedbane dzieci bawiące się w piaskownicy przy schlanych rodzicach, podpalenia samochodów, kradzieże, pobicia... tak można wymieniać i tyle, bo ktoś wymyślił, żeby takich ludzi zebrać w jednym miejscu. I nie mówię o wszystkich, pewnie są tam też uczciwi, którym po prostu się nie udało coś w życiu, ale takich ludzi chyba powinno się izolować, a nie wpychać w blok w centrum miasta stwarzając zagrożenie dla innych. Kilkukrotnie czytałam w prasie, że to najbardziej niebezpieczne miejsce w tej części Wrocławia, policja musi stale interweniować itd.. Ale co z tego, skoro i tak na tym się kończy. Pewnie przez jednego takiego będzie musiało zginąć kilkanaście osób, żeby ktoś się zainteresował, co się tam dzieje. Współczuję tym, którzy zginęli ale wydaje mi się, że można było tego uniknąć.. Bo pierwsze, co mi przyszło na myśl czytając informacje o tym co się stało, to pytanie, kiedy tutaj stanie się coś takiego?


Tak odchodząc od tematu, wiele czekać nie musiałam.. pierwszy pożar od tej całej tragedii zaliczony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Czw 14 Maj, 2009 14:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

daja wszystko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 14 Maj, 2009 15:44   

yyy.. co?
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 14 Maj, 2009 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
daja wszystko

Wielki kambek po latach? Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sob 16 Maj, 2009 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy, uswiadamiaja. Zwykle na przyjemnie.

Cytat:
Wielki kambek po latach?

nie, maly kombajn po polu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Sob 16 Maj, 2009 21:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój brat pije piwo dzień w dzień po 4-7 piw dziennie, jeździ do tego samochodem. Tak zniszczyła gdy była żona zabierała mu pieniądze itp. Tak człowiek może zniszczyć człowieka to jedna ,myśl która mnie przeraża
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 19 Maj, 2009 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Opowiesc pt "O ludziach slabych i slabszych", rozdział pierwszy:
Cytat:
Mój brat pije piwo dzień w dzień po 4-7 piw dziennie, jeździ do tego samochodem.

Moment kulminacyjny, pełen napięcia:
Cytat:
Tak zniszczyła gdy była żona zabierała mu pieniądze itp.

Morał:
Cytat:
Tak człowiek może zniszczyć człowieka to jedna ,myśl która mnie przeraża



dał sie to ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |