| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
pytanie do was
Autor Wiadomość
~zmartwiona_12
Gość
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 20:00   pytanie do was

Moja mama mówi,że już niedługo,zobacze jak to "przyjemnie" nosić stanik,czy to prawda? I mówi,że niedługo,ale niedługo to ile?2 lata?
Przejdź na dół
~...Kasia
Gość
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 20:00   

Nie wiem o co chodziło Twojej Mamie. Stanik czasem przeszkadza ,jest niewygodny. Najczęściej w ogóle go nie widać. Stanik nosi się wtedy , kiedy ma się go na co nosić .........
Powrót do góry
Trzynastolatka
Gość
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 20:00   

A czy masz wystarczająco duze piersi do stanika?
Powrót do góry
~zmartwiona_12
Gość
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 20:01   

Mam takie same piersi jak większość moich koleżanek które noszą stanik
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie martw się, Zmartwiona Wink

Pewnie chciałaś, aby Ci mama kupiła stanik, a ona nie za bardzo miała na to ochotę - dlatego trochę Cię postraszyła.
Jeśli naprawdę Ci zależy, aby stanik nosić, powinnaś jeszcze raz, spokojnie porozmawiać z mamą. Powiedz jej otwarcie jak bardzo Ci na tym zależy. Jeśli się postarasz, zapewne ją przekonasz.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam zaledwie 65 pod biustem i stanik 65 z koszyczkiem A mi pasuje!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 16:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanko....ja mam biust miseczki A 70 i mi odpowiada....poza tym aby powiększyć swój biust nosze stanik Pusch Up
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynka
Gość
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2004 22:06   

czy fajnie.... no nawet. Ja nosze stanik 70A. najczęściej usztywniany albo push up. Lubie też tzw. topy :-) Wydaje mi sie ża mam juuż na co je nosić więc nosze, doszlo do tego że dziwnie sie czuje jak nie mam na sobie stanika :-) I nie rozumiem dziewczyn które mimo że są plaskie jak deska to i tak noszą staniki 0 :-) nie rozumiem bo to chyba nie jest taki szpan nosić stanik, co?? :-D
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2004 23:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rodzynka napisał/a:
czy fajnie.... no nawet. Ja nosze stanik 70A. najczęściej usztywniany albo push up. Lubie też tzw. topy :-) Wydaje mi sie ża mam juuż na co je nosić więc nosze, doszlo do tego że dziwnie sie czuje jak nie mam na sobie stanika :-) I nie rozumiem dziewczyn które mimo że są plaskie jak deska to i tak noszą staniki 0 :-) nie rozumiem bo to chyba nie jest taki szpan nosić stanik, co?? Very Happy


Też nie rozumiem takich dziewczyn. I nie nazwałabym tego "szpan" bo chyba ta dziewczyna nie chodzi z rozpiętą bluzką i nie woła "patrzcie! mam stanik!". Ale coś w tym rodzaju"inni to ja też".
Do autorki tematu: zastanów się dobrze,czy naprawde potrzebujesz stanik. Nie są one niewygodne,wręcz przeciwnie. Chyba,ze masz źle dopasowany.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2004 11:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na początku stanik moze byc rzeczywiscie troche niewygodny. Gdy ja pierwszy raz założyłam biustonosz cały czas go sobie poprawiałam (mimo że nie spadał) i było mi z nim niezbyt wygodnie. To troche dziwne uczucie na początku nosić coś wokół biustu Razz ale potem jak sie przyzwyczaisz to nawet nie bedziesz tego czuć Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |